Opinie o OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA w Stanisław Dolny

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA w Stanisław Dolny

kondzik

Jestem skłonny dać pozytywną ocenę tej firmie. Pracowałem tam 8 miesięcy i musiałem odejść, bo zakładałem własną działalność. Porządek i wszystko określone co jest od czego, co kto ma robić, jaki jest zakres obowiązków i za co go będą rozliczać. Pensja w terminie

koxx
@kondzik

Z tym się zgodzę, bo na fabryce faktycznie jest wszystko bardzo dobrze ogarnięte. Oprócz tego mogę od siebie dodać, że warunki pracy są dobre. Przy maszynach nie ma problemów z bezpieczeństwem.

Gomzo
@koxx

Mówisz że przy maszynach nie ma problemów z bezpieczeństwem. To mi się nasuwa jedno pytanko a były jakieś niebezpieczeństwa ?

Patrycja

@Tre skoro uważasz, że te opinie są nieprawdziwe możesz złożyć reklamacje do administratora. Jeżeli zostanie rozpatrzona pozytywnie to znikną one z wątku firmy OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA. Informacje o całej procedurze również są w regulaminie, który już powinieneś znać.

romeo

NIE POLECAM TEJ PRACY, BARDZO DUŻY STRES (usunięte przez administratora)

Zarobki ok, system motywacji ok, duże możliwości rozwoju

Rybka

Jak się można rozwijać pracując jako sprzedawca w sklepie?

Sprzedawca

byłam na rekrutacji ,pracuje.Rekrutacje prowadziło dwóch Panów,właściciele,konkretnie i na temat.Oświadczyli,że praca tylko na umowe ,pierwsza umowa na trzy miesiące,jak bedziemy zadwoleni wspólnie to przedłużamy. Nie widziałem żadnego ,"uioprnego babska" jak ty to nazywasz.Zastanawiam sie czemu tak piszesz,pewnie jesteś jedną z tych co musiały odejść i wiadomo dlaczego.Żal mi Cię musisz sie w tym prostactwie dobrze czuć.W sklepie pracuje sie dobrze,dziewczyny są ok,w łaściciele sympatyczni ,Pani Kadrowa bardzo fajna .Atmosfera w porządku.Polecam.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Celujace podsumowanie

Potwierdzam i jestem za!!! To było najgorsze doświadczenie w moim życiu. Nie polecam tej firmy!!!!

stażysta

Potwierdzam, ale jednocześnie przekonałam się, że jedynie pracownikom zależy na tej firmie.Jak pracowałam w sklepie i dzwoniliśmy do firmy,to jedynymi kompetentnymi osobami w rozwiązywaniu problemu byli pracownicy biura.Najgorsza praca jaką miałam.Nie polecam nikomu.

Ghk

(usunięte przez administratora)A więc nie polecam tej firmy, ogólnie porazka

Pozdrawiam Witka

O matko istna wojna.... na każdą niepochlebną opinię ktoś odpisuje w podobnym stylu że było super...."..a ten świstak tak zawija w te sreberka" Mimo wszystko życzę miłego dnia ????

Zuza

Pracuje dość długo i jestem zadowolona. Jeżeli się dobrze pracuje to na 100% zostanie to zauważone i docenione :)

Marysia
@Zuza

Nie polecam, najgorsza praca jaka miałam.

Agnieszka

Mnie w Oleksym było ok. Wypłacalni i to co oferują się potwierdza. Masz sprzedażówki i to jest normalne w takich sklepach.

Baśka
@Agnieszka

Praca bardzo stresująca(usunięte przez administratora) Nie polecam !!!

Wszystko zależy od tego, czego oczekujecie, bo dla mnie w Oleksym było ok. Byłam tam dwa lata i równolegle studiowałam. Grafik mogłam ustawić tak, żeby na spokojnie studiować.

PIS
@Marta

NAJGORSZA PRACA, NIE POLECAM. NIKT W TEJ FIRMIE NIE WYTRZYMAŁ DŁUŻEJ NIŻ 2 LATA. NIE POLECAM!!!!!

@Marta

Nie bądź śmieszna. Nigdy oczekiwania pracownika nie sprawdzają sie, nie ma takiej opcji . W tej firmie nikt sie z pracownikami nie liczy. Nie polecam..

Patrycja

@Damian a Ty jesteś pracownikiem OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA? Jaką masz opinię o pracodawcy? Dlaczego uważasz, że ktoś oszukuje na forum? Masz jakieś z tymi opiniami obiekcje? Można zawsze się odnieść. Im więcej opinii tym więcej informacji na forum.

Tf
@Patrycja

Opini byłoby więcej gdyby nie to że wszystkie negatywne są zaraz usuwane... tworzona jest złudna opinia o krainie mleka i miodem płynącej w fabryce oleksych

Gh

(usunięte przez administratora) Uważam że ta firma jest bardzo kiepska, zarobki i warunki pracy też. Ogólnie nie polecam nikomu

vicki

Te wszystkie dobre opinie to jakaś ściema i tyle w temacie...

Eh

A co Ci odpowiedzieli na reklamację?

Cris

Pewna firma, bez żadnych bajer przy rozmowie, tylko konkrety. Umowa klarowna, bo nie ma żadnych haczyków. Odpowiada mi praca tutaj i myślę, że parę lat jeszcze tutaj zostanę.

piotrek

Może ktoś wie o ofertach pracy teraz? Mieszkam w Zebrzydowicach więc dojazd nie stanowiłby dla mnie problemu. Sporo osób z tego rejonu tam pracuje i o Oleksym wypowiadali się dobrze.

Magda
@piotrek

Najłatwiej będzie jak do nich zadzwonisz. Kontakt z nimi akurat jest dobry, a numer podany masz na ich stronie internetowej, na pewno znajdziesz.

piotrek
@Magda

No i tak właśnie zrobię :)

Ach

Po postach widać że jest tych pracowników więcej, ale frustracja się bierze z warunków oraz atmosfery w pracy....

M.Roman

Firma jak najbardziej ok, bo wywiązuje się ze swoich umów w 100%.

Kamil

Może to nie jest taki duży zakład, żeby określić aż tak dużym słowem jak fabryka, ale jako pracodawca są godni polecenia. Pracowałem i było wszystko ok.

Zostaw merytoryczną opinię o OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA - Stanisław Dolny

• Jak się pracuje w OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA?

Zobacz opinie na temat firmy OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA?

Kandydaci do pracy w OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA
1.6/5 Na podstawie 381 ocen.
  • 274
    34-130 Stanisław Dolny