Opinie o Zanam Legmet w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zanam Legmet. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Zanam Legmet o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zanam Legmet w Legnica

spawacz

cigon gdzie firma dobrze traktuje pracowników bo ja tego jakoś nie widzę na halach raczej gnoją każdego co do dodatku na święta dają bo wiedzą że ludziom (usunięte przez administratora) płacą więc trzeba zamknąć fizolom gęby także nie polecam ZANAMU nikomu :)))))

asd

taki bajer to dla kogo przeciez te marne 300 zl bylo brutto chyba ktos niedouczony pisze ze to bylo netto a te pierdoły o tak dobrej firmie to dla pierwszoklasisty niepolecam tej firmy zarobisz mało warunki brak słów,..itd

Riki

Spoko brutto ta kwota czy netto

ania

W środę wypłata jajkowego na święta 350 zł.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Zanam Legmet? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
juma

juma ty jestes dobry do loda z z baranami niepisze a pracownicy ,,wiekszosć jaworowskiego i króla poprostu nietrawią a co ty niesłyszałes co oni wyprawiaja z ludzmi jakie maja podejscie a pisać onich cały czas dzien w dzien gdzie tylko zmienia prace to tam bedą opisywani bo to skurwys/.,

gekon

Czy ktoś wie kiedy i czy w ogóle firma ma zamiar wypłacać jakieś premie z okazji 50-cio lecia Zanamu?

Juma

Piszesz w taki sposób jakbyś tu pracował, a nie pracujesz wiec (usunięte przez administratora). i nie spamuj. Jak coś do nich masz to zachowaj sie jak dorosły, powiedz im to w twarz, a nie jak mała (usunięte przez administratora) piszesz po forach.

JURAS JUMA

FRAJER TO CIE ZROBIŁ a sanepit znalazł cie w kondonie na strychu tyle wiem .,poprostu lubicie tego JAWOROWSKIEGO I KHMRróla bo robicie mu las/..,to juz widza inni pracownicy kto naskakuje ale i zwami sobie poradzimy ale zawsze musi ktoś sie znalesć kto ma dobrze wyrobione policzki -pozdrawiam

Juma

Właśnie skoro taki fafarafa jesteś ASD to pisz kim jesteś, a nie siejesz ferment. Popieram Jurasa zwykły frajer jesteś.

asd

tak daj swoie dane to i tobie wybijemy ząbki ale najpierw zrobisz loda tak jak to oni robili w poprzedniej firmie kuts/.,;jestes taki odwazny to sie podpisz

Juras

Asd widzę że jesteś stęskniony za kolegami z vissmana. Pewnie powbijali ci wszystkie zęby kuta***, że tak namiętnie piszesz.

asd

witam jak z nich tacy specjaliści to dlaczego wszyscy pracownicy maja ich dosc a na strefie juz niemogli sie wykazac bo cały czas dostawali po mordzie nawet na imprezie pozegnalnej pan jaworowski ,,damski bokser uciekał gdzie pieprz rosnie'; a ty zdichu to chyba kolega jestes to napisz swoie dane to bedziemy tez na ciebie uwazać/.,

zdzichu

sa super dawno takich specjalistów u nas nie było!! wiec zejdz w koncu z nich !

Zbych

Ja tam pracowałem jako spawacz. Mozna wyciągąc 4000,00 tylko trzeba być dobrym spawaczem. Odnośnie warunków to wiele się zmieniło. W okolicy nie znajdziesz lepszego pracodawcy. Za darmo robią wszystkie uprawnienia w tym poddozorowe. Ja jak uzyskałem uprawnienia uprawnienia to uciekłem do niemiec i mamy więcej niż 2500 euro. Ale mino wszystko polecam.

Mam pytanie. Jakie dodatki do pensji są w zanamie w polkowicach? Dowiedziałem się że jest podstawa + % premii (chyba 6?). Czy do tego są jakieś szkodliwe, dojazdy czy coś? Jak wygląda sprawa z barbórką, świątecznym, wakacyjnym? Pozdrawiam

zenek piekara

witam jestem emerytem ma 30 lat dolu obecnie pracuje w Nilosie i chcem sie przeniesc do kghm zanam. jak panowie da sie tam cos zarobic? lubie soboty robic kiedys nawet zrobilem 11 światecznych w jednym miesiacu a tu sie tyle da? mozna zostawac na 2 zmiany pod rzad? bo to moje zycie!

qaqsds

ale chociaz czysciej jest niema robali w szatni i na stołówce niepiszac o wc ha ha

spawacz

Jak nie masz stażu albo masz ale nie duży to na początek dostaniesz Max 2300-2500brutto czyli jakieś 1800zl odejmij koszty dojazdu ;)

SDF

TO PRAWDA BIEDA Z NEDZA WYPŁATA MARNA WARUNKI KATASTROFA

spawacz pod ziemią

Witam panowie ile zarabia spawacz-mechanik pod ziemią?, z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam i Szczęść Boże

Zostaw merytoryczną opinię o Zanam Legmet - Legnica

• Jak się pracuje w Zanam Legmet?

Zobacz opinie na temat firmy Zanam Legmet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zanam Legmet?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zanam Legmet