Opinie o KRZYSZTOF MAJEWSKI BIZNESDLAFIRM RADOM w Radom

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie KRZYSZTOF MAJEWSKI BIZNESDLAFIRM RADOM. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w KRZYSZTOF MAJEWSKI BIZNESDLAFIRM RADOM o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KRZYSZTOF MAJEWSKI BIZNESDLAFIRM RADOM w Radom

klient

ja tam mam swoja reklame , oraz wykupiłem pozycjonowanie , jak narazie jestem zadowolony obiecane pozycje w wyszukiwarkach zajmuje . JEST OK i klientów kilku miałem przez pozycjonowanie

oliwia

hej gaweł dostajesz zawsze tyle co na umowie, oczywiście masz podwyżki wraz ze stażem pracy . Warunki ogólnie ok :) szefa często nie ma także można pogadać z dziewczynami.

julka

Witam: pracowałam w tej firmie troche , i nie mogę narzekać jednak sama odeszłam ponieważ nie sprostałam wymaganiom , nie miałam sprzedaży , rozliczenie dostałam , miło sie porzegnałam i to wszystko co mam do powiedzenia. A to co piszą niektórzy to ewidentne bzdury

?

zwolnione ? dziewczynko coś ci się pomyliło .. osoby tam które był same poodchodziły , bo niestety nie da się pracować w takiej ;; firmie ;; brak umów i nie tylko , ale to już tym się zajmują odpowiednie instytucje które mają odpowiednie dokumenty przekazane a nazbierało się ich trochę :D

Aplikowałeś do firmy KRZYSZTOF MAJEWSKI BIZNESDLAFIRM RADOM? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
ewussska

ciekawe jak będzie po porządnej kontroli PIP, UKS, US i nie tylko :D pozdrawiam :D

bptf

co do zarobków to są różne - zależą one jak żyjesz z szefem ;)

też się tutaj przyłączam wystawiają NEGATYWNE ZDANIE/OPINIE i stwierdzam iż że jak będzie coraz więcej takich pracodawców to nie będzie się dziać dobrze w Polsce niestety...

byly pracownik

Witam wszystkich! Zgodze sie gdyz sama przez krotki czas tam pracowalam i na poczatku jak mialam zostac przyjeta to ten szef tez obiecywal ze bede miec placone 7 na godzine premie umowe itp. Jak juz podjelam prace zmienilo sie o 360 stopni co najwazniejsze to umowy brak gdy zapytalam to szef tej firmy odpowiedzial mi ze jak bede miala duza sprzedaz to wtedy pomysli . A co do zaplacenia wynagrodzenia to prze tydzien pracy no coz nie mialam sprzedazy bo nie potrafie klamac jak osoby pracujace w tej firmie szef mi podziekowal i nie dal nawet zlotowki. Nie tylko mnie tak potraktowano jak rowniez inne osoby a osoby pracujace tam podziwiam za ich szczerosc do szefa bo podczas przerwy i wychodzialam na papierosa z nimi to sie negatywnie wypowiadali na temat szefa jak do mnie i moich kolezanek ktore podjely prace a po rozenaniu sie w warunkach i atmosfery w tej firmie odeszly. No ja zostalam zwolniona. Nie rozumiem ani szefa tej firmy ani osob tam pracujacych i nie dziwie sie ze ktos tak pisze a nie inaczej bo w takich negatywnych warunkach nie da sie pracowac. A i jeszcze jedno dziewczyny ktore tam pracuja to tez niech beda szczere glownie do szefa a nie ze udaja wzrowego pracownika a potem mowia jaki to szef jest beznajdziejny i ze sie dochrapie w koncu za swoje. Co do ogolnej mej oceny to zeby szef dawal to co obiecuje podczas rozmowy kwalifikacyjnej to by bylo naprawde dobrze no i zeby osoby pracujace w tej firmie albo zmienily swoje zachowanie albo szef zmienil pracownikow. Pozdrawiam wszystkich!

patrycja

rowniez sie chce przylaczyc tutaj do oceny i nie jest napewno pozytywna. odpowiedzialam na ogloszenie z tej firmy nalezacej do chyba sekretarki [usunięte przez moderatora] na nastepny dzien mialam telefon sapraszajacy na rozmowe. podczas rozmowy mialam duzo powiedziane i po obiecanych warunkach zainteresowalam sie podjeciem pracy w tej firmie. jak sie z czasem okazalo to byly tylko obietice nic wiecej. brak umowy jak innych rzeczy zwiazanych z podjeciem pracy w tej firmie. ogolnie negatywne zdanie posrod pracownikow na temat pracodawcy ktorzy tam pracuja a na pytanie dlaczego tam pracuja padla odpowiedz ze jest to praca tymczasowa bo nie warto wiazac przyszlosci z ta firma jako pracownika i niestety tez sie do tego przylaczam majac nadzieje iz nikt wiecej nie zostanie wykorzystany i oszukany przez ta firme

PRAWDA

WITAM - CHCEMY OSTRZEC LUDZI PRZED TĄ FIRMĄ. PRACODAWCA OBIECUJE ''ZŁOTE GÓRY'' TJ. UMOWA, DOBRA PRACA, PROWIZJA ITP. CO JEST W 100% NIE PRAWDĄ. UMOWY NIE MA, A JEŚLI JEST TO O DZIEŁO, LUB ZLECENIE I WYMAGANIA PRACODAWCY SĄ WTEDY TAK OLBRZYMIE ŻE SIĘ W GŁOWIE NIE MIEŚCI JAK NP. TYM - NIE MASZ SPRZEDAŻY TO JEST ODLICZANE OD PENSJI ITP. TAK WIĘC ZAMIAST ZAROBIĆ NP. 1500 ZŁ TO WYCHODZI CI 500 ZA CAŁY MIESIĄC [usunięte przez moderatora]... TAK WIĘC LUDZIE ZASTANÓWCIE SIĘ. MAMY NADZIEJĘ ŻE W KOŃCU SIĘ IM DOBIORĄ DO TYŁKA. PRACOWALIŚMY WIĘC MOŻEMY COŚ O TYM POWIEDZIEĆ. PAN[usunięte przez moderatora] JAK RÓWNIEŻ PANI[usunięte przez moderatora] RÓWNIEŻ OGŁASZAJĄ SIĘ M. IN. POD TYMI EMAILAMI: PRACARADOM@WP.PL PRACARADOM24@WP.PL PRACAMARKETINGRADOM@O2.PL OFERUJĄC ,,IDEALNĄ'' PRACĘ

Zostaw merytoryczną opinię o KRZYSZTOF MAJEWSKI BIZNESDLAFIRM RADOM - Radom

KRZYSZTOF MAJEWSKI BIZNESDLAFIRM RADOM
2.4/5 Na podstawie 161 ocen.
  • ul. Stanisława Wojciechowskiego 7 lok. 1
    26-600 Radom