Opinie o KRZYSZTOF MAJEWSKI BIZNESDLAFIRM RADOM w Radom

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie KRZYSZTOF MAJEWSKI BIZNESDLAFIRM RADOM. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w KRZYSZTOF MAJEWSKI BIZNESDLAFIRM RADOM o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KRZYSZTOF MAJEWSKI BIZNESDLAFIRM RADOM w Radom

Jaka Nowy wpis

Krzysztof M. jego siostra Joanna i dziewczyna Ewelina to (usunięte przez administratora) ! Pokasowali konta na FB i myślą, że sprawa załatwiona. Naciągają klientów , ale także pracownikom nie wypłacają pieniędzy. Mam nadzięję , że kara ich dosięgnie.

Damian Nowy wpis
@Jaka

Jak została rozwiązana sprawa z brakiem wynagrodzeń? Czy zgłaszałeś ten fakt gdzieś wyżej? Ciekaw jestem czy udało Ci się odzyskać pieniądze, liczę że mi odpowiesz.

ŻYCZLIWA Nowy wpis
@Jaka

Z krzysztofem cieżko o kontakt, natomiast wiem gzie pracuje Ewelinka, Joanna mieszka gdzieś w okolicy XV - lecia w Radomiu.

Zenek Nowy wpis

Czy macie jakiś powód, że przestaliście pisać na tym wątku? Szkoda

nabrana

Hej ja juz od marca tam tego roku jestem niby windykowana sluchajcie nie musicie sie niczego bac jakby mialo cos sie stac to i tak by sie stalo ja im caly czas mowie ze zaplace zaplace i daja na dluzszy czas spokoj nie macie sie co martwic zreszta podpisuje sie jak wyzej pisalicie czy na innych portalach o oszustwie ze krzysztof majewski to chyba nie itnieje bo normlany szef to odpiera telefony czy oddzwania tak powinien sie zachowac normlany szef firmy a nie ma wywalone na wszystko... Wydaje mi sie ze tez z ta windykacja nie jest do konca prawda bo zauwazylam ze ze ta sama osoba mi niby zawarla umowe a pozniej mnie windykowala hehehe smiech na sali dlatego nie macie co sie martwic nic wam nie zrobia

oszukana
@nabrana

Pieprzysz jak potłuczona. Ten sk..... podał mnie do komornika. Za to, ż jego pi... zadzwoniła do mnie i pytaniami typu: czy ja się reklamuję? moja odp.zgodnie z prawdą:tak, czy moja firma to "XXX"? Moja odp.Tak, i wiele innych tego typu pytań, gdzie odp.brzmiała TAK. I co się okazało - zawarłam umowę o coś, nawet nie wiem o co. Zwyczajne z pozoru pytania jakie mozna zadać każdemu. Teraz mam od sk. komornika i wpis na giełdzie długów. Nawet prawnicy nie mogą się do niego dodzwonić. Oszust pierwsza klasa. Niech go szlag trafi

Co słychać w firmie?

Aplikowałeś do firmy KRZYSZTOF MAJEWSKI BIZNESDLAFIRM RADOM? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Rano

Cześć wszystkim KRZYSZTOF MAJEWSKI BIZNESDLAFIRM RADOM powiedzcie mi jak tam jest i co się dzieje i czy były podwyżki jakie miały być od stycznia, jestem bardzo ciekawy w jaki sposób się wszystko dzieje, proszę o ifrormacje i bardzo dziękuję z góry..

kabar66

To ,, firma złodziej i oszust ,, niech go szlak trafi , bo Polskie prawo tego nie załatwi , jest zbyt liberalne ,, dzięki naszej kochanej PLATWORMIE OBYWATELSKIEJ która sama się składa ze złodziei i oszustów i chroni swoich naśladowców. Myślę , że ten typek zapamięta na długo to co zrobił uczciwym ludziom.

dlb

Na jutro mam wezwanie na policję w sprawie pana Majewskiego, który naciągnął setki firm w Polsce.

Masakra

Zamowilismy u nich strone wszystko oplacilismy i po miesiacu ja zrobili podzialala z kilka dni i koniec nie wiem co robic bo umowy nie podpisalismy z tego wszystkiego :/

do haha

nikt nie jest zainteresowany twoim imieniem nawet toba wiec twoje zgrywanie uwazam za brak zajecia

HAHAHAHAHA

nawet nie wiesz kim jestem hahaha a moje imie i tak nic ci nie da :D

maja

biznes dla firm zamkniety ale otwarty nowy biznes :) z nowa stronka producent reklam .net i urzad skarbowy juz sie tym zajmuje

ktoś

jakbys człowieku sledził firma biznesdlafirm jest zamknieta od maja

ktoś

ale też może być pracownik zwolniony albo osoba znajoma jakiegoś klienta :) każdy wie że świat jest duży ale jednak mały :)

ktoś

witam, nie trzeba być pracownikiem :) wystarczą małe błędy i każdy mądry się kapnie :) a jest ich sporo :)) a człowiek mający coś na sumieniu widzący że ich się tzw łapie na czymś ''złym'' to się denerwuje i widać to po co niektórych wpisach :)np po 344d :D

ktoś

poza tym niech każdy z was otworzy własną firmę.zobaczymy co o was ludzie bedą pisać...

ktoś

widać że niektóre wątki są napisane przez byłych pracowników Pana (usunięte przez administratora). Bo który z klientów by wiedział że domniemana (usunięte przez administratora) jest jakoś spokrewniona albo jest dziewczyną tego Pana? Widać na pierwszy rzut oka że nie zadowolony pracownik a czemu? Pewnie jest wiele powodów ale przecież nikt się nie przyzna. Za darmo ludzi się z pracy nie zwalnia takie jest moje zdanie.

Znajoma

Szczerze żal mi osoby która pisze pod nikiem odl_ żal Ci tyłek ściska. Nie macie o robić weźcie się za robotę! Szczerze jest takie powiedzenie Jak się interesujesz cudzym życiem nie masz własnego. Pozdrawiam

odI

WITAM, CZY W TEJ POLSCE NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI?! JAK DŁUGO TAK MOŻE BYĆ ŻE TEN PAN NADAL ROBI TO CO ROBI!!! ZMIENIA NAZWY FIRMY BY LUDZIE ZAKUPILI PONOWNIE U NIEGO REKLAME I PO WIELKIM SZUMIE ZAMKNĄ I DLA NIEPOZNAKI OTWORZYŁ FIRMĘ NA SWOJĄ DZIEWCZYNĘ - EWELINA W. PANIE CZY PAN MA LUDZI ZA IDIOTÓW?!! NIKT SIĘ NIE DOWIE, NIE SPRAWDZI??! ZMIANA NAZWY STRONY > PRODUCENTREKLAM . NET < I GRAFIKI NIC NIE DA!!! LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ!!! POZDRAWIAM

OSZUKANY 2

Panie Majewski - wezwanie już pan otrzymał? Trzeba się będzie teraz gęsto tłumaczyć: to ma pan pewne. A co dalej czas pokaże. Wszystkich zachęcam do składania zawiadomomień.

OSZUKANY 2
@OSZUKANY 2

Zmiana nazwy firmy nic nie da panu Majewskiemu - no chyba tylko poza jednym: ukryje swoje nazwisko żeby nie świeciło GLOBALNIE.

dlb
@OSZUKANY 2

Dzisiaj byłem przesłuchiwany w sprawie Krzysztofa M. Dałem się na 244,77zł.

GLOBAL-MEDIA.PL

witam, majewski krzysztof zmienił nazwę firmy jak też siedzibę - nazwa firmy w nicku :)strona nie różni się niczym jak tylko logiem a i rejestracja firmy jest na jego dziewczynę. pozdrawiam serdecznie...

Zostaw merytoryczną opinię o KRZYSZTOF MAJEWSKI BIZNESDLAFIRM RADOM - Radom

KRZYSZTOF MAJEWSKI BIZNESDLAFIRM RADOM
2.4/5 Na podstawie 161 ocen.
  • ul. Stanisława Wojciechowskiego 7 lok. 1
    26-600 Radom