Technobud Przedsiębiorstwo Budowlane Mirosław Orzechowski

Radom

Opinie o Technobud Przedsiębiorstwo Budowlane Mirosław Orzechowski

Marcin

Hubertziel szalony malarz który twierdzi że jest ekspertem w malowaniu i maluje pistoletem wszystko jak popadnie (drzwi, okna, rozdzielnie, narzędzia innych wykonawców, ...) bez zaklejania folią (bo się zmyje). Dlatego nie dziwię się że mu nie płacą. Firma jest spoko, przynajmniej płaci fachowcom. Przecz z partaczami.

hubertziel

Nie wypłaca pieniędzy stanowczo odradzam ta firmę

Zostaw opinię o Technobud Przedsiębiorstwo Budowlane Mirosław Orzechowski - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Technobud Przedsiębiorstwo Budowlane Mirosław Orzechowski