Opinie o Best Autotech Sp. z o.o. w Skoczów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Best Autotech Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Best Autotech Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Best Autotech Sp. z o.o. w Skoczów

KOMA

Czytam wasze opinie i próbuję znaleźć odpowiedź na jedno pytanie: czym trzeba się kierować by pisać takie bzdury. Piszecie o kolegach z którymi się spotykacie, rozmawiacie nawet niektórzy z was siedzą w autokarze po sąsiedzku. Potraficie wylać najgorsze pomyje by się tylko dowartościować. "Pracowników" piszesz, że 13.30 niema już obiadów a sam domagałeś się by ci więcej dołożyć, a teraz narzekasz że niema? Obiady się wyraźnie poprawiły masz większy wybór i talerze są pełne. to się dziwisz że na drugą zmianę brakuję? Piszecie na "lokatego" na UTR i pewnie nikt nie wie o kogo chodzi? Czym ci wam lokaty zaszedł za skórę? Może tym, ze najdłużej pracuje w UTR i najwięcej umie, a może, że uśmiecha się do wszystkich? Najpierw moldy z rana ledwo zajżeli na UTR - wieczorem wpis. Seter chciał wkrętak - nie dostał zaraz - wieczorem wpis o UTR. Asystent: "trzeba przenieść jiga" - wieczorem wpis. Rozumiem, że można nadawać na firmę która ci płaci (to zaawansowany debilizm) ale na kolegę z którym się piło kielicha to zaczyna być choroba psychiczna. To daję pod rozwagę

Tyt
@KOMA

Jak kapujesz, to masz sie dobrze. Problem to oderwani od rzeczywistosci kierownicy. Wprowadzani sa w stan niekontrolowanego oglupienia i tak juz pozostaje.

Były

On najwięcej umie z tym akurat się zgodzę ...umi obgadywac ludzi dwulicowy obsraniec

Operatorzy

Czlowieku co ty wypisujesz napewno tam nie pracujesz !!! To na to wyglada ze pierwsza zmiana dostaje podwójną porcję obiadów o druga zmiana moze wylizac po nich talerze. Co to Lokatego w Skoczowie się na nim poznali i tu tez a uśmiech jego jest fałszywy jak i on w całej jego okazałości

Casanova

A mnie się nie podoba w koamie i dlatego się zwolniłem i nie żałuję w końcu znalazłem swoje miejsce :) a jak wam niektórym się tam podoba to no cóż niektóży mają małe wymagania hehe

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Fany Andrzej

Że ten z utrzymania ruchu?

Fany Andrzej

Przestańcie gadac głupoty praca fajna dla kogoś kto lubi kontakt z człowiekiem i adrenaline

Były Andrej
@Fany Andrzej

Co????? Głupoty to ty piszesz! Praca nudna i monotonna jak flaki z olejem, całe osiem godzin stoisz sam przy maszynie i nie możesz od niej odejść gdzie ty tu widzisz adrenalinę i kontakt z ludźmi praca dla ludzi bez ambicji i chęći rozwoju umiejętności, żadne wyzwanie nie ma czym się tu wykazać dla takich pracowników co już naprawdę nikt nich nigdzie nie indziej nie przyjmie. W dodatku zarobki to rozpacz i atmosfera nie przyjemna niektórzy obgadują i gadają za plecami lepiej nikomu nie ufać.....

xxx

Nie który współpracownik i po części kolega ze wspólnej zmiany z którymi sie pracowalo dłuszy czas dał sie ..i wolał przypodobać kierownikowi i załatwić prace sąsiadowi U.t.R

Szczęśliwy

Asystentki że zmiany A powinny wrócić na maszyny ,niech odczują na swojej osobie jak traktują ludzi. Pozdrawiam operatorki że zmiany A :-)

Fany Andrzej

A mnie się podoba w koamie

Pracownicy zmiany A.b.c

Z nim to już rozmowy to tylko służbowe nic więcej.Kto kolwiek z nim rozmawia to tylko z grzeczności albo na odczepnego

Pracowników

Godzina 13 :30 ,2 zmiana- brak obiadów a Pani wydawczyni ze stołówki poleca twarde drożdżówki i bółki po terminie ....Jak wy ludzi traktujecie !!!! Jedynie sąsiedzi ze wschodu ratują tą sytuację w tej Korporacji to jest 70% tych pracowników.Nie którzy pracownicy są opisywani w sposób co łatwo sie domyślić o kogo chodzi......

Lakiernia
@Pracowników

Loczki sie kręcą i nadgodziny też o ile można nazwać to nadgodzinami chodzeniem po hali i zagadywaniem kobiet pod czas pracy

Operatorzy

W tej Pracy trzeba zdać sobie sprawę ze liczy sie plastik z maszyny Człowiek czy to obywatel Polski czy Ukrainy jest i będzie nikim,a logicznie jest ze nikt nie pójdzie sie skarżyć bo albo go zwolnią w trybie błyskawicznym albo bedzie gnebiony i sam sie zwolni, jedynie tu jest napisane realnej prawdy

Mx

Najbardziej chorą sytuacją jest że większośc ludzi się tam obgaduje wzajemne i nienawidzi a mimo to rozmawia pali papierosy a nawet wspólnie dojeżdża do pracy i z pracy to Największą obłuda i fałsz jaki moze mieć człowiek

Jeśli jakieś osoby mają problem do pracowników to zamiast pisac w ukryciu niech wyjaśnią sprawę prosto w twarz.Dotyczy również całej firmy mozna w każdej chwili zajść do Biura i powiedzieć co się komu nie podoba w tej pracy ,zakład jest jaki jest albo się dostosujemy albo do widzenia nikt na siłę nas tam nie zaciąga tym bardziej nie trzymie

Sansen

Sądząc po wpisach nie którzy nie są zbytnio lubieni w tej pracy..

@Sansen

Bardzo dziękujemy za opinię. Gdy pojawia się problem, każdy pracownik może podejść do swojego przełożonego lub do działu kadr i przedstawić swój dylemat. Będziemy wspólnie szukać rozwiązania. Zależy nam na dobrej atmosferze w pracy.

Zmartwiony
@Best Autotech Sp. z o.o.

Ja bym chciał wiedzieć kiedy pracownicy produkcji dostaną jakieś godziwe podwyżki. Czas na maszynach skracacie, za każdy jeden błąd zabiera się premię i to nic że za jedną zmianę zrobi się około 1000 elementów dobrze.

Lolo

Hejka pytanko a kto to jest ten grubas lokaty

Lakiernik

Witam, napisze ktos jak sie pracuje na lakierni w Koam? I jaki jest poziom zarobków? Dzieki

Lolo

Witam pytanko a kto to jest ten grubas lokaty

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę wszystkim pracownikom firmy Koam abyście spędzili czas z rodzinami i odpoczeli od pracy:-)a przede wszystkim ochloneli od pisania niestworzonych rzeczy:-)

Były

To jest forum o opiniach byłych i pracujących na temat warunków pracy w firmach a nie Facebook gdzie posyła się życzonka po drugie koam to firma koreańska a Koreańczycy to ateiści i ich święta nie obchodzą, obchodzi ich abyście na nich grzecznie pracowali. A po trzecie pracowałem tam i z większością opinii jakie tu są się w pełni zgadzam omijać koam szerokim łukiem jeśli jest możliwość pracy gdzie indziej a miejsc pracy jest teraz pełno choćby w Czechach albo w polskich firmach. Nie polecam pracować na koreanców a zwłaszcza w koamie.

@Były

Bardzo dziękujemy za podzielenie się z nami Pańską opinią na temat naszej firmy. Ze względu na to, że od jakiegoś czasu pojawia się dużo opinii na naszym profilu GoWork - gdzie każdy może dodać opinię anonimowo - postanowiliśmy szczegółowo odnieść się do zarzutów. Prosimy o trochę więcej informacji co wpłynęło na Pana ocenę naszej firmy.

Dr

Rzygać się chce jak go widac ...

Desss6

Spytaj Lokatego z U.T.R. on wszystko o wszystkich wie.. Falszywiec zasrany

Szukam pracy chce zarobić

Witam. Jakie są plusy pracy na produkcji w Bażanowicach ? Czy warto? Operatorzy Czy podoba wam się praca na tym stanowisku? Bo nie wiem czy aplikować...

Gey
@Szukam pracy chce zarobić

Darmowy sex

szukam pracy chce zarobić
@Szukam pracy chce zarobić

Tak????? A z kim? Pytam poważnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Best Autotech Sp. z o.o. - Skoczów

• Jak się pracuje w Best Autotech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Best Autotech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Best Autotech Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Best Autotech Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Best Autotech Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Best Autotech Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 387 ocen.

Best Autotech Sp. z o.o.