Koam Sp. z o.o.

Opinie o Koam Sp. z o.o.

Bażanerio

Mowa tu o Piotrusia z utrzymania

Anonimowo
@Bażanerio 14.10.2018 20:06

Gość ma nieciekawą przeszłość

Vx
@Bażanerio 14.10.2018 20:06

Kawał hu.a i skonczonego skur.....na

UtRzymanie Pan P to potwór w ludzkiej skórze

Dominika

@ola2, nastąpiły jakieś zmiany w firmie Koam, jeżeli chodzi o dni pracy? Możesz to rozwinąć, aby Twój post był bardziej zrozumiały? @nowa, chciałabym, abyś napisał coś więcej o tej planowanej imprezie firmowej. W jakiej formie ma ona się odbywać? Każdy pracownik został zaproszony?

Xzxxxz
@Dominika 12.10.2018 08:25

Jest grafik z pracującymi sobotami od października do grudnia przy normalnym trybie pracy.

wika

to znowu ja,, spodziewane są duże zmiany w Firmie,tak jak już awizowałam w lipcu stało się,,,, przychodzi nowa władza.Trzeba się na to przygotować,najlepiej będzie jak lider i cała zmiana na widok nowego pracodawcy krzyknie NAMASKAR /po indyjsku - witamy/ a wtedy nowy Pan i Władca odpowie łaskawie SWAGATAM /witajcie/ i wtedy ładne i uśmiechnięte nasze dziewczyny powinny rozsypać płatki kwiatów pod nogi nowego Bossa,,,,

@wika 05.10.2018 20:31

Fajne info tyle, że mocno opóźnione :) :) ale jakoś mnie to nie dziwi ;) może uaktualnij trochę swój zasób wiedzy czy coś w tym rodzaju ;)

@wika 05.10.2018 20:31

musza sie do nas dostosowac :D

Bażanowice

Ludzie czy wam Już rozum odjeło pisząc te komentarze...strona ma służyć do wypowiedzi na temat pracodawcy a nie obrzucaniem sie wyzwiskami i obrażaniem się między sobą.

Bażanerio

Z tego warsztatu powinni wszystkich zwolnić to nie ludzie to dzikie zwierzęta z lasu

viking
@Bażanerio 06.10.2018 09:48

Zawsze zastanawiałem się co kieruje ludźmi którzy piszą takie bzdety. Może to taka osóbka , która nie może patrzeć w lustro, może w zakładzie nikt nie chce nawet na nią spojrzeć, albo patrzy z obrzydzeniem. A tu anonimowo można komuś dopiec. Znam ludzi z warsztatu porównać ich do zwierząt to zakrawa o jakieś schorzenie psychiczne chyba dysocjacja. Nasze bacie by napisały że " bulczy jak d..a w mydlinach"

Wtem

Pewnie temy tak się śmieje że stamtąd w koncu wyszedł...

Wr

Człowiek po odwyku AA ....

Ernest

Z czego sie śmieje ciągle ten socjopata...znam go dobrze....

Tr

Jeśli masz Godność nie przyjmuj się tam do pracy,Jesli do konca Jej nie utracileś zwolni się....

Były Pracownik

Jeśli Śmiech to tylko Piotruś nie rozłączna cecha tego człowieka zanim coś zrobił musiał się pośmiać...

drdr
@Były Pracownik 04.10.2018 15:44

podobno mają go zwolnić w tym miesiącu

nowa

mam pytanie jak jest z tą imprezą firmową w grudniu , można zabrać osobę towarzyszącą czy nie

U.T.R Bażanowice

CHAMIARZ w jasnych spodenkach

ola2

ponoć soboty na 2 zmianach wolne ma być

Dominika

Zazwyczaj było słychać jego śmiech który jest rozpoznawalnym elemętem jego bycia w tym zakładzie może poczytał co jest na obiad i nie wytrzymał psychiczne......

Jeśli piszemy tu o chamstwie zakładowym jest to zjawisko które jest w każdym zakładzie pracy w większym stopniu lub mniejszym ....żadna nowość Ale jeśli Pracownicy w spokoju mają przerwę na obiad i na stołówkę wpada Pracownik i zamiast zachować ciszę i powiedzieć z kultury i grzeczności Smacznego to krzyczy na głos kur....wa!!! To juz mógł by sie powstrzymać Chodzby z prostego powodu ze to Stołówka

Ten (usunięte przez administratora) ma swój KRAM

Dominika

Gorszym typem od (usunięte przez administratora) jest (usunięte przez administratora) inteligenty......

jjs

Nie wiecie co z sobotami? będą te 2-gie zmiany?

Abc

W szczególności te (usunięte przez administratora) W jasnych spodniach

Bażanowice

WARSZTAT BANDA CHAMÓW !!!!!! !!!!!!

Mucha

Układy i układziki od inżynierek po szarego pracownika, kolesiostwo i nepotyzm,jak masz znajomości to wsadzą cię pod klosz jak ich nie masz to idziesz do odstrzału...

Dominika

@Mag, mam inne zdanie na ten temat i uważam, że poruszane przeze mnie kwestie są pomocne dla osób, które rozważają podjęcie zatrudnienia w firmie Koam. @Qwerty, skąd masz informacje o tym, że firma zatrudnia tylko i wyłącznie pracowników z Ukrainy? Wiesz może, czym to jest spowodowane? @anonymous, możesz bardziej szczegółowo przedstawić, jak wyglądają warunki socjalne za pracę w firmie Koam? @Były Pracowników, dlaczego tak sądzisz? Mógłbyś opisać, co konkretnie wpłynęło na taką opinię z Twojej strony?

@Dominika 01.10.2018 09:24

warunki socialne na terenie zakladu pracy a nie za prace

@Dominika 01.10.2018 09:24

Masz prawo mieć inne zdanie, zasadniczo dziwne by było, gdybyś miała takie samo jak ja, skoro dalej się produkujesz ;) podnoszone przez ciebie kwestie nic nowego nie wnoszą, to masło maślane. Ale jeśli od ilości wyrazów masz premię, to nic dziwnego, że wodę lejesz :)

RUDA

witam ja właśnie dzisiaj przujełam sie do firmy KOAM I BEZ WZGLĘDU NA WASZE OPINIE NIEZNIECHĘCAM SIĘ

Ja
@RUDA 27.09.2018 16:37

No to powodzenia. Będziesz miała okazję sama się przekonać czy jest w części chociaż tak źle jak tu piszą czy wręcz odwrotnie :)

Re
@RUDA 27.09.2018 16:37

To widać jak sie szanujesz zatrudniając się w tej branży ....22000 brutto na tyle się cenisz i nie pisz ze masz więcej... Chyba ze masz jeszcze umowe nie formalną za inne uslugi tam....

zzz
@Re 30.09.2018 15:38

22000 brutto ładne zarobki

zadowolony
@Re 30.09.2018 15:38

ja mam 2000 netto

????

Ludzie różne wpisy tu są co to zas za Raciok????

Bażanowice

RACIOKU lepiej krowy ić paść na Pastwisko a nie w maszynach mieszaj ..

Były Pracowników

Szanujący człowiek nie pójdzie pracować do tego Rynsztoku, trzeba być w strasznej desperacji zeby zatrudnić sie i tym bardziej sie chwalić i podniecać sie na tym forum

@Były Pracowników 30.09.2018 17:03

rownie dobrze mozna powiedziec ze szlachta nie pracuje :D

Qwerty

Ponoć firma nie zatrudnia na chwilę obecną Polaków, za to codziennie przychodzi nowa Ukraina, którą my Polacy jesteśmy nagminnie zmuszani szkolić, choć ponoć miał się tym zajmować trener personalny. Osobom, które odchodzą bez mrugnięcia okiem Pan Kierownik podpisuje wypowiedzenie, nie próbując nawet zatrzymać polskiego pracownika, wiedząc że jest nas tak mało. Więc ja się pytam o co chodzi!??

@Qwerty 25.09.2018 11:45

ludzi nie ma do pracy ... eureka, ameryke odkryl, praca w firmie koam jest dla ludzi naprawde silnych psychicznie, wysportowanych i pelnych energii oraz pasji jesli chodzi o proces produkcyjny... slabeuszy nie potrzebujemy :D

@Qwerty 25.09.2018 11:45

Dominika

@Nowaczka, chciałabym, abyś przedstawiła, jak szczegółowo wygląda praca w firmie Koam, ponieważ, jak trafnie zauważyłaś pojawiały się takie głosy na ten temat, dlatego ciekawi mnie, jak to wygląda aktualnie. Przedstaw, co wiesz na ten temat. @1234, wiesz może czym spowodowane są ostatnie odejścia z pracy w firmie Koam? Jest jakiś konkrety powód takich decyzji? @Boa, proszę, żebyś nie używał takich słów na forum publicznym, albowiem są one kategorycznie zabronione. @Sese, Twoja wypowiedź nie jest w żaden sposób uargumentowana, więc zachęcam, abyś przedstawił swoją opinię na temat pracy w firmie Koam w sposób zrozumiały dla innych czytelników.

@Dominika 25.09.2018 08:58

Ciekawi mnie kto i ile ci płaci za te twoje wypociny....zdajesz sobie sprawę, że jesteś już nudna?

@Dominika 25.09.2018 08:58

praca w firmie Koam - warunki socialne sa swietne, jest bardzo schludnie, ladnie i czysto na stolowce, w pomieszczeniach sanitarnych, na lini etc... wlasciwie ciezko sie ubrudzic. praca jest wymagajaca tylko dlatego ze trzeba myslec za siebie bo nikt inny nie naprawi twojego z reguly swiadomego bledu. ostatnie odejscia spowodowane sa niskimi zarobkami osob ktore naprawde nie nadaja sie do pracy na produkcji. bardzo duza rotacja pracownikow z ukrainy, ciezko o pracownikow z polski bo poprostu nie ma ludzi do pracy. o czlowiekowi mozna dowiedziec sie w tej firmie wlasciwie wszystkiego ( z najlepszej i najgorszej strony ) :P i ja sie pytam - kto kogo do czego zmusza????????? jesli ktos jest niezoorientowany o co chodzi w pracy na produkcji to polecam lekture podstawy zarzadzania organizacjami R. W. Griffin, tam wszystko pisze na temat produkcji. kto kogo do czego zmusza??????????????????

Sese

Brak słów , kryszak (usunięte przez administratora) jakich mało ,

Zostaw opinię o Koam Sp. z o.o. - Skoczów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Koam Sp. z o.o.