Opinie o Best Autotech Sp. z o.o. w Skoczów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Best Autotech Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Best Autotech Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Best Autotech Sp. z o.o. w Skoczów

xxx

Nie pracuję bezpośrednio w tej firmie, ale jestem kierowcą, który przyjeżdża tam kilka razy dziennie od paru lat. Z moich obserwacji wynika, że nie jest tak źle, jak pisze tu większość osób.Jest co prawda bałagan, ale atmosfera wydaje się być całkiem w porządku. Jedynie, na co większość osób narzeka, to związki zawodowe, gdzie panoszą się pacany, którym wydaje się, że są nie wiadomo kim i próbują egzekwować jakieś bzdurne przepisy pseudo BHP. Jakby to towarzystwo rozkurzyć, to było by całkiem miło i przyjemnie.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Best Autotech Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Pracownik Produkcji. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Ona Nowy wpis

Czy są już prowadzone rozmowy z pracodawcą na temat podwyżek na rok 2024?

Daro Nowy wpis
@Ona

A to są tu podwyżki co roku? Bo tak w pierwszej chwili zrozumiałem ten wpis o podwyżce na bieżący rok. Przy obecnej inflacji byłoby to niezłe rozwiązanie, przynajmniej z punktu widzenia pracownika.

Roxi Nowy wpis

Widzę dużo różnych wypowiedzi, ciężko mi zrozumieć o co tutaj chodzi z tą atmosferą pracy, może ktoś by mógł to jakoś prościej wyjaśnić? Ogólnie to szukam pracy na produkcji i interesuje mnie wysokość wynagrodzenia, ktoś mi podpowie ile to będzie?

Jak w Best Autotech Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

@BestAutotech

Hey guys! I wanna to get job on this factory... but is it possible if I want to submit the document directly to this factory. Bcz jackals from the firm want to milk my salary and they forcing me to work more that 12h daily. Tell me pls ???? P.S. Yeah I don't write in Polish but I am a good worker, anyway thank you. Best regards Kate.

Wiola

Zauważyłam, że ostatnio się tu wypowiadała o pracy osoba, która nie pracuje tam, a mnie interesują takie opinie jednak osób, które jakiś kontakt z pracą miały. Konkretnie ze stanowiskiem technika lakiernika, bo tata szuka pracy i ktoś mu dał znać, żeby tu zajrzał. W ofercie nawet podają, że obiady są. Trzeba za nie dopłacać?

xxx

Wiki

Do jakiego działu teraz szukają? Jestem po szkole i chciałam się zaczepić do jakiejś pracy przy produkcji, na stronie ogłaszają się, ale bez konkretów, jakie stanowisko dokładnie i obowiązki. No i jak szerzej wygląda ta „ocena według wyników”? Duże normy są dla świeżaków? Obawiam się, czy dam radę.

Nowa

Jakie są obowiązki asystenta ? Wie ktoś coś więcej ?

Ciekawy

Są przyjęcia do zakładu w Bazanowicach ?

@Ciekawy

Kiedyś mieli ofertę na kontrolera jakości a teraz nic nie widzę właśnie, udało ci się czegoś dowiedzieć? Mnie właśnie ta kontrola najbardziej interesuje. Tylko wiadomo, czy wymagają studiów?

Elżbieta

Jaka atmosfera na magazynie? Szukali magazynierów kiedyś, akurat by mnie interesowała taka praca, ale chciałabym coś wiedzieć. Tutaj jakieś komentarze z krytyką pojedynczych osób widzę, ale tak ogólnie to większość osób się dogaduje?

Star

Niestety,to co bylo kiedys a jest dzis dzieli kosmos. Cofają się,a nie idą do przodu . Zarzad jaki jest w tej firmie jest upokarzający. Gosc dowodzi całym zakładem w Skoczowie,a mial problemy w podstawówce. Obstawia stanowiska jeszcze większymi tępakami niż on sam jest i co najlepsze myśli ze wszystko jest ok . Mowa o operacyjnym.(gluchy telefon) Czego wy ludzie wymagacie ? "Z gów.. bicza nie ukręcisz" Dziwna specyfikacja firmy,kto myśli niech ucieka. Praca w biedronce czy Lidlu na kasie jest bardziej ambitna niż poniżanie się do tego stopnia.

Bolo
@Star

Jedna taka Patrycja B. co wielkie ma ego i nie tylko, też inteligencją nie świeci, a jednak ma stanowisko. Ale nawet wiadomo dlaczego i co się działo na imprezach firmowych. Więc czego się spodziewać po firmie gdzie stanowiska wyższe maja mniej inteligentni niż zwykły pracownik.

Operatorka
@Bolo

Coś słyszałam właśnie, ale nie wiedziałam czy to prawda. Z kim to było?

Blondi
@Bolo

Oj typowy polaczek i jego nędzny komentarz!!!!! Zazdrość ludzi nie ma granic! Tak się składa że znam ta osobę i jest ona najlepszym pracownikiem na stanowisku beż wielkiego ego, ale z wielkimi..???? musisz być nieźle pusta i znienawidzona przez siebie osóbka!!!!! A swoją inteligentna wypowiedzią udowodniłeś, że kryzys życiowy straszny! Nie wiem zalecałabym wizytę u specjalisty!!!!

Miki
@Blondi

widać że liderka nie akceptuje krytyki podszywając się pod niby znającą tą osobę, a widaom oże ona sama pisała opinię.

@Miki

A co uzasadnia taką krytykę? Możesz podać jakieś konkretne sytuacje, w których miałaby się rzekomo nie sprawdzać na zajmowanym stanowisku? I skąd tyle tu słów krytyki na temat innych przełożonych, jak z możliwością uzyskania od nich pomocy?

Andrus

W Bażanowicach na lakierni na lini automat lmput zmB pracują 3kobiety przy taśmie tylko hihi haha na manualu 2panie i mają ręce pełne roboty asystentka nie robi nic albo gdzieś chodzi albo jest na telefonie wcale nie pomaga wtrąca się do wszystkiego naj lepiej wychodzi jej kablowanie pracowników jak najprędzej do wymiany.

Denzel
@Andrus

Zapomniałeś dodać przecież automat może wszystko, Panie z automatu mopy się nie chycą, wolą patrzeć z ukrycia jak Panie z manuala wyciyrają podłogi a asystentka nic na to.

Ilona
@Andrus

A asystentka jakie powinna mieć obowiązki w takim razie skoro mówisz, że ich nie wykonuje i do wymiany? Ciekawa jestem czy chociaż płaca jest odpowiednia skoro mówisz, że mają ręce pełne roboty?

Andrus

Agata

A to jakie są te zarobki, że jesteś niezadowolony? Najniższa krajowa?

Euzebiusz
@Agata

Okres próbny najniższa krajowa Po okresie próbnym ok 2600 na rękę

@Euzebiusz

To 2,6 nie podlega indywidualnym negocjacjom?

Wojciech Migała

Czyli co (usunięte przez administratora)? Teraz sie będziecie tutaj podszywać pode mnie? I brednie pisać? Coś czuję że się to może w sądzie skończyć.... W internecie nikt nie jest anonimowy...

@Wojciech Migała

No to ładnie... :/ To jest szansa na naprostowanie tej opinii tak w razie czego skoro taka akcja zaszła?

Radca prawny

Nasuwa się pytanie dlaczego i z jakiego powodu sprawa ma skończyć się w sądzie jeżeli w powyższym komentarzu nie ma danych osobowych, czy też wizerunkowych? Czy chodzi o jakich usunięty już komentarz ? Nie wiem czy zdaje pan sobie sprawę, ale naraża się pan na śmieszność. Inicjały imienia bądź nazwiska, niepełne nazwisko, niepełne imię, pseudonim i tym podobne, nie są danymi osobowymi. Pozdrawiam

MAGAZYNIER ZM B

Tak już jest jak jesteś prawiczkiem i nieudacznikiem, nie umiesz się postawić to po tobie jadą haha

xDᗡx

Podszywanie się pod kogos kto jest rozpoznawalny jest karalne....

Czy w Koam Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

hr

owszem są,wyjazdowe co prawda (kulig, energiladia)ale firma zapewnia transport w obie strony.Zdarzają się także "na miejscu" ( kamiennica kończakowscy, metro) ale tutaj to juz transport we wlasnym zakresie.

@hr

A co z tymi szkoleniami? Bo tu chyba widzę same atrakcje a to chyba coś dodatkowego? Z czego szkolą najczęściej, jaki zakres?

Może nowy pracownik

Ile czeka się na odpowiedź odnośnie przyjęcia do pracy

hr
@Może nowy pracownik

to zalezy czy nam zalezy

Hej, pracuje od niedawna w Skoczowie i mam takie nietypowe pytanie, jak nazywa się ta mała z czarnymi włosami dziewczyna z biura??????

@…

faktycznie nietypowe... ;) a pytasz w pozytywnym czy negatywnym kontekście? Jak tam ludzie wzajemnie się traktują i co z atmosferą?

@Natalia

Atmosferę trochę już poznałem????a pytam o imię z pozytywnym zamiarem ????

@…

O niej Ci nic nie powiem, bo dopiero sama bym poznała. To opiszesz tę atmosferę? Ile osób tam pracuje, wiadomo jakie warunki mają?

Stefan

Słysząłem, że firma ma dobre opinie. Może powiecie czy jasiek oferty u pracy znajdą się?

G
@Stefan

Jaja se robisz

Może pracownik przyszły
@Stefan

Tak na stronie ich tylko inaczej na stronie jest best Autotech

@Może pracownik przyszły

Czemu tak, zmienili nazwę czy o co chodzi? Pierwsze słyszę, daj znać jak ich teraz szukać. A co z siedzibą?

Cypis Bazanowice

Na początku roku wszyscy pracownicy Bazanowice składali petycje o podwyżki w związku z podwyżkami w kraju ,dziś dowiedzieliśmy się nieoficjalnie że i owszem podwyżki dostali ale tylko kierownicy działów produkcji oraz ich pracownicy czyli asystenci ,kierownicy setterów i ich pracownicy oraz kierownicy jakości ale pracownicy jakości już nie ,mimo iż są obarczeni dużą odpowiedzialnością !, zwalniając produkcję Dodam że wszystko ma być utrzymane w tajemnicy ,wiadomo żeby już żadne petycje się nie powtórzyły .Tylko my pracownicy jakości się pytamy dlaczego nas pominięto?

Zostaw merytoryczną opinię o Best Autotech Sp. z o.o. - Skoczów

• Jak się pracuje w Best Autotech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Best Autotech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Best Autotech Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Best Autotech Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Best Autotech Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Best Autotech Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 387 ocen.

Best Autotech Sp. z o.o.