Admit

Opinie o Admit

Jakim pracodawcą jest Admit? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Robert

Miałem nadzieję na info od pracowników a tu jak widzę cisza od dawna. Czy jest tak dobrze?

Olek

Wydaje mi sie, ze właśnie obsługa jest bardzo miła

klijent z śląska

W sprzedazy olewajom wszysko nikt nie odpisze nikt nie oddzwoni dostarczajom zly towar nie szanujom klijentów , ciekawe czy u góry szef wie co sie tam dzieje

klije

O no

lidia

muszę przyznać że te ostatnie komentarze są dla mnie całkowicie niezrozumiałe, moge prosić o jakiekolwiek wyjaśnienie i transkrypcję na język polski? ogólnie nie wiem czy dobrze trafiłam ale to jest ten admit który produkuje znicze?ciekawi mnie ten biznes bardzo w kontekście sprzedażowym i ile można na nim zarobić

pomocny

Nie ta strona ... jest bliżniacza tam szukaj :)

admit

Jest blizniacza strona :)

dodA

A co? szukas pracy?

Ana292

Są może przyjęcia do tego zakładu?

?

Brygadzistki mają się znać na robocie a nie być wykształcone .....a co się tyczy Ciebie gościu to jeśli byłbyś takim dobrym pracownikiem to nie pracowałbyś w Admicie za 8.30 zł bo żaden "dobry " pracownik nie pracuje za takie grosze.Na około są zakłady które płacą więcej , tylko że tam szefostwo nie bierze takich odpadów jak Ty , a że tu szefem jest "wykształcony " (usunięte przez administratora)to możesz pracować , co nie znaczy że brygadzistki pozwolą Ci się obijać ....tyle w temacie !!!!!!

Zimny

Praca nie jest zła ale Szef popełnił duży rażący błąd w doborze brygadzistek zero poszanowania dla bardzo dobrze wykonujących pracę pracowników za co za jakiś czas słono zapłaci ale jak się nie zatrudnia osoby w tych kierunkach wykształconych nie ma się co dziwić, aż mi go szkoda.

Alvaro

Pracowałem ponad miesiac i mam zamiar wrócic za rok , pracuje sie 8 h dziennie , 8,13 zł / h , z mozliwoscia pracy 7 dni w tygodniu jesli jestes chetny . Ktoś orientuje się jak z wypłatami w tym miesiacu ?

Nicki Ladna

Ludzie praca jest dobra tylko kobiety które pracują na umowę o pracę faworyzuje swoich znajomych! Niema znaczenia czy robisz dobrze czy nie i tak Ci powiedzą że jest źle.jeszcze dobierają sobie znajomych na zmianę żeby się lepiej plotkowalo konkretnie to są dziennikarki admitowskie z kobieta z wydmuchu na czele obgaduja dyskutują i bóg wie co jeszcze!!!! Trzeba wprowadzić jakieś korekty i traktowac wszystkich tak samo!

Beowulf

Witam. Na wakacjach mam plany pracoac w aAdmicie. Ile godzin się robi dziennie, jaka jest stawka i ile dni w tygodniu?

byly pracownik

Podobało mi się to co robiłem.tęsknię za swoją praca.gdzieś mam wszystkie brygadzistki i kierowników.co mnie oni obchodzą.liczyła się tylko praca i to żeby była dobrze zrobiona.koniec sezonu i kopa w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] .i żeby to raz...

anonimus

anonim - 2011-09-21 08:30:21 Ciekawe kiedy PIP zajmie się pracą po godzinach za normalne zwykłe pieniądze (przymusem pracy w soboty i niedziele i straszeniem zwolnieniami ) kiedy ktoś zrobi porządek z tym psełdo kapitalistą wykorzystujacym ludzi .a ktos kaze sie zgadzac na te warunki jak nie odpowiadaja? nikt przeciez na sile nikogo nie zatrudni...

nikt
@anonimus 21.12.2011 07:51

Takim myśleniem aprobujemy wprowadzanie niewolnictwa.

ghgg

do dany moim zdaniem brygadzistki i szefowa (usunięte przez administratora)są w porządku, jeśli miałaś dwie lewe ręce do roboty to nie dziwie się że masz takie zdanie na ich temat.

dana44

Masakra ta firma to masakra no ale co tu duzo mówić szef pozal sie boze a brygadzistki to juz wogule tragedia (usunięte przez administratora),one wszystkie myslą że jak beda sie darly to wszyscy będa sie bali,bzdura totalna,to nieodpowiednie osoby na odpowiedzialnych stanowoskach to wstyd dla zakładu pracy miec takich pracowników szefie obudz się (usunięte przez administratora),masakra to wstyd, koszmar ,horror i nie wiem co moge napisac jeszcze poprostu brak mi słow.pozdrawiam

ivlo

w niedziele nie ma przymusu pracy tylko dla chętnych a płatne + 100% wieć nie opowiadaj na publicznym forum głupot

pracus

witam mam takie pytanie jak zarabiają tam kierowcy wózków widłowych bo jestem bardzo ciekawy.

Tak,racja,pracuję tam i ostatnio majstrowa się tak na mnie wydarła,że aż mi się chciało beczeć,a pracowałam normalnie,potem tylko chciałam poprosić o pomoc kolegę i dostałam ochrzan jakbym nie wiadomo co zrobiła:(

praca nie jest zła taka jak każda inna trzeba robić to się robi i to nie jest lenistwo -wielki bzdet i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] o leniach to chyba jakiś lizuś napisał.pracowało się po 12 a nawet po16 godzin i to na pewno nie z lenistwa tylko po to żeby zarobić uczciwie na godne życie ale niestety traktuje się nas jak białych murzynów ,ale my też jesteśmy ludzmi i mamy uczucia dajcie nam szanse zarobić godnie .po to pracujemy tyle godzin żeby zarobić.a za to co nam płaca to nawet na chleb nie wystarcza a co dopiero jak ktoś ma rodzinę,dzieci.bylismy parę razy u szefa i co bez rezultatów,a to przecież nie o to chodzi żeby się żalić zaplaćcie nam za pracę godnie ,i będzie po kłopocie .

7.30 na godzine a na nocce 7,70 na godzinę

ma1ster

Mam pytanko jedno Właśnie kończę liceum i chciałbym podjąć pracę sezonową na 4,5 miesiąca w firmie ADMIT. Nie interesują mnie warunki pracy ani ludzie tam pracujący bo zniosę wszytsko, jedyne co chce wiedzieć to jakie mogę dostać tam zarobki?

***

Za kolęde dziękujemy Zdrowio, scęścio Wom zycymy! Hej, niech Wom Bóg zapłaci w niebie i na ziemi!

odrodzona:):):):):)

Na scyńści na zdrowie na to Boże Narodzyni Cobyście byli zdrowi weseli jako w niebie janieli Cobyście mieli pełno gosci jako na gałonzce łości Cobyście mieli pełne łobory pełne pudła coby wom gospodyni przy piecu nie schudła Coby się Wom darzyło kopiło dyślem do stodoły łobruciło Tak Wom Boze dej HEJ HEJ

do NIKITA 007

żeby się tak mianowac to oprócz miłej aparycji i słodkiego głosiku trzeba mieć jeszcze trochę sprytu

NIKITA 007

Witam Ja tez pracowałam w Admicie 3 sezony i nie popieram "kobitki" bo zeby nosic to miano nie wystarczy sie urodzic kobietą tylko nią być bo Pani (usunięte przez administratora) przez wielki P wcale nią nie jest bo po pierwsze nie umie się zachować jest wulgarna w każdym znaczeniu tego słowa Majstrowe powinne miec skonczone jakieś studium psychologi ,żeby potrafić rozmawiać z ludzmi ale do tego to trzeba Srednie a watpię że ktora ma takie wykształcenie. l

USB

"Komputer to prawie człowiek - z wyjątkiem tego, że nie zwala swoich błędów na inne komputery."

Zostaw opinię o Admit

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Admit