Opinie o E-Raptor Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy E-Raptor Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie E-Raptor Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E-Raptor Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Czesiek

Podobno Prezes miał założoną sprawę o (usunięte przez administratora)przez byłego pracownika. Ktoś wie jak to się skończyło?

xD-Raptor

Czyli w e-Raptorze bez zmian, nie żebym był zaskoczony. Szkoda, że wpis pewnie poleci jako zbyt osobisty, choć każdy, kto miał cokolwiek wspólnego z tą firmą i jej szefem, wie, że to sama prawda. Rada dla potencjalnych pracowników: dostaliście wystarczająco dużo znaków ostrzegawczych. Nie róbcie sobie krzywdy i nie zatrudniajcie się u skrajnie nieuczciwych osób. Nie nabijajcie kieszeni złym ludziom. Pewne rzeczy powinny zdechnąć śmiercią naturalną i zostać zapomniane.

Operator

Praca w pomieszczeniu bez okien lub w toksycznych oparach z drukarek, hałas i to marne wynagrodzenie, które czasem się spóźnia- zrezygnowałem, dziękuję. Atmosfera nerwowa, szef (ktory ma pracowinicze przezwisko HULAJEK) jak by miał problemy emocjonalne, nerwowe tiki i obiecanki co 5 min nowe.

Operator Nowy wpis

Czesiek

Czytam wpisy Raptora dla beki
@Czesiek

To jest przekomiczne, kiedy oni próbują zatuszować pewne tematy, zgłaszając komentarze administratorowi, a nie dociera do nich, jak bardzo jednocześnie sami się pogrążają taką postawą jak odpisywanie "nie twoja K. sprawa." z oficjalnego konta firmy jak poniżej :)

xD-Raptor Nowy wpis

Administrator Nowy wpis

W Bielsko-Biała E-Raptor Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko operator produkcji. Jeśli brałeś udział w tym procesie, napisz jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna. Może to być cenna informacja dla osób, które złożyły swoją aplikację do firmy.

Czy E-Raptor Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Seba

Jedyne co zapewniają to nerwica i niska samoocena pracowników.

xD-Raptor Nowy wpis
@Seba

Nie bądźmy niesprawiedliwi. Atrakcji jest dużo więcej, choćby nadgodziny bez dodatkowej zapłaty albo praca na wyjazdach, nieraz w weekendy, od rana do wieczora, co pracodawca też ma w gratisie, bo pracownik żadnych pieniędzy za to nie zobaczy.

logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia

Czy w E-Raptor Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

a dostanę za to paragon?

Nie wiem, ale się domyślam :) Chociaż chętnie przeczytałbym szczerą wypowiedź któregoś z obecnych pracowników. Z drugiej strony, GoWork lubi je tutaj kasować, bo chyba nie wierzy, że te wszystkie komentarze mogą opisywać prawdę. Wiem, że wiele z nich brzmiało jak science fiction, ale kto pracował w e-Raptorze, ten się w cyrku nie śmieje. Jest tu ktoś? Dajcie znać, czy pan pracodawca zaczął już łaskawie dawać wypłaty w terminie. Zawsze lubiłem, jak zbliżał się 10-ty i D z F zaczynali nerwowo szukać jelenia albo najlepiej kilku i pytać Hej, potrzebujesz pieniędzy już teraz, czy mogą być za kilka dni? A zaczęli już brać na zagraniczne wyjazdy kasę fiskalną? To zawsze był wspaniały tekst: no nie możemy ci zapłacić za wyjazd i PRACĘ od czwartku do niedzieli od rana do wieczora, bo kiepsko nam poszło. Co prawda przez kilka dni widzieliście, jak wpadają nam do kieszeni grube tysiące euro bez wystawienia ani jednego paragonu, więc nawet nie będziemy musieli się z tej sprzedaży rozliczać, no ale pieniędzy dla frajerów pracowników nie mamy. Mieliście gdzie spać w czasie wyjazdu i kupiliśmy wódkę na wieczór, czego jeszcze chcecie? Czy pracownicy nadal słyszą co chwilę, że przydałby się nowy pracownik, ale właściwie po co, D ma jedno ze swoich objawień, przecież MOŻEMY DAĆ WAM ZADANIA TEJ OSOBY I PODZIELIĆ JEJ WYPŁATĘ MIĘDZY WAS. Brzmi wspaniale, tylko że potem dochodzą nowe obowiązki przy oczywiście zerowej podwyżce. (usunięte przez administratora) Niezmiennie jestem w szoku, że ta firma jeszcze nie została zamknięta z tego prostego powodu, że któryś pracownik wreszcie jako pierwszy nie wytrzymał i poszedł do Urzędu Skarbowego albo PIPu. Zawsze można marzyć :)

Karpiu

Ta firma w ogóle jeszcze istnieje?

nie twoja K. sprawa.

Przykre
@E-Raptor Sp. z o.o.

Domyślam się, że to nie przypadkowy pracownik, który dorwał się do konta e-Raptora na Gowork, tylko oficjalna odpowiedź firmy, bo tak samo odpowiadacie na pytania, gdzie są pieniądze za nadgodziny, pracę w weekendy albo na wyjazdach :)

Przykre
@E-Raptor Sp. z o.o.

"nie twoja K. sprawa." - domyślam się, że to nie przypadkowy pracownik, który dorwał się do konta e-Raptora na Gowork, tylko oficjalna odpowiedź firmy, bo tak samo odpowiadacie na pytania, gdzie są pieniądze za nadgodziny, pracę w weekendy albo na wyjazdach :)

Robert

Rozmowa z obsługą Klienta, czysta porażka

Seba

Z całego serca nie polecam! Szefostwo wysysa energię z Ciebie każdego dnia. Sami zastanówcie się dlaczego jest tam taka rotacja

Keylee
@Seba

Można wiedzieć na jakim stanowisku pracowałeś? Biuro/produkcja? Widzę, że od lat się nie zmieniło podejście w firmie, a szkoda bo bardzo fajna branża.

@Keylee

Od przynajmniej 2 lat firma nie zatrudniła nowego pracownika , wiec gdzie ta rotacja. Praca 8h od poniedziałku do piątku. Sam troling i półprawdy. Proszę zwrócić uwagę że Troling i hejt na tym portalu jest całkiem powszechny....

Keylee
@E-Raptor Sp. z o.o.

Proszę was, tak samo jak nie mieliście tutaj masy negatywów i brudów wylanych na firmę? Szkoda, że zamiast wdać się w jakąkolwiek dyskusję to łatwiej wam to usuwać i liczyć, że "PR" marki się poprawi.

Łukasz

Popieram przedmówcę

Były Pracownik
@Seba

I tu się zgodzę jako były pracownik. Wszystko na początku pięknie ale potem zaczyna się udręka i wytykanie błędów. Niestety odradzam tego pracodawcę.

Milena

Czy sobota, niedziela są dniami wolnymi?

zzz
@Milena

Tak

anabellla

Witam, jak wygląda praca w firmie na stanowisku pracownika produkcyjnego? czy system jest 3 zmianowy? w jakich godzinach? i czy praca jest ciężka?

On1992

Jakie zarobki dla początkujących pracowników produkcyjnych?

Pan
@On1992

Nie licz na więcej niż minimalna

Liliana

Witam rozmowa kwalifikacyjna w tej firmie to jakaś kpina nie trwa nawet 5 min. Niby szef oprowadza po produkcji i oznajmia ze zadzwoni, nawet nie ma rozmowy z pracownikiem o jego doświadczeniu kwalifikacjach itd... Naprawdę szkoda czasu.

Maciek

Czy orientujecie się czy jest to firma rodzinna?

Zostaw merytoryczną opinię o E-Raptor Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w E-Raptor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy E-Raptor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E-Raptor Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w E-Raptor Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E-Raptor Sp. z o.o.

E-Raptor Sp. z o.o.