Admit
counter
3 87 112 5 1
Anonim Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Nie polecam. Uciekać jak najdalej od tej firmy.

............

Nawet żaden Polak nie chce przyjść

XD Nowy wpis
@............

A dziwisz się.... Pracowałam tylko dwa tygodnie i o te dwa tygodnie za dużo. Można depresji dostać. Pracowałam na produkcji i mam porównanie. Ludzie którzy mówią że w Admit jest fajnie chyba nie pracowali nigdzie indziej. Zero premii, zero jakiegoś zainteresowania pracownikiem, kompletne (usunięte przez administratora) a nie firma.

Roci56
Nazwa działu: Produkcja

Witam mam pytanie odnośnie pracy w firmie Adamit? Jaka atmosfera jest i czy dobrze płacą?

TakNie1
XD Nowy wpis
@Roci56

Jak znasz język ukraiński to możesz sobie zamienić kilka słów. A jak nie znasz to jedynie możesz pogadać sam ze sobą. Człowiek się szanuję więc jak zobaczy jak jest to ucieka. Pracy za najniższą krajową jest dużo. Ukraińcy robia w dzień w dzień po 12 godz.

Puma Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.
Nazwa działu: Produkcja

Proszę o informację jaka jest stawka za godzinę na umowę zlecenie? Bruto i netto.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Admit?

Pracownica
@Pytanie

Nieeee. W życiu. Nikomu nawet przez myśl by to nie przeszło.

Zawiedziony

Potwierdzam opinię "Kontrahenta". Firma Admit nie płaci w terminie. Jak się dopominasz o kasę to nikt nic nie wie, ale dostarczyć komponenty do produkcji to trzeba im najlepiej z dnia na dzień. Tylko przedpłata!!!

TakNie1
Anonim
Nazwa działu: Produkcja

Jestem bardzo zainteresowany pracą W tym zakładzie mam tylko pytanie Czy przyjmą chętnego do pracy mężczyznę Problem w tym że nie mam pojęcia o pracy Przy swieczkach Nie wiem na jaki dział produkcji można byłoby SIE dostać jeśli to możliwe i czy jest zapotrzebowanie

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 189 dni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Admit?

Patryk

@anonim a na jakim pracujesz dziale ? Czym się dokładnie zajmujesz ?

Kontrahent

Firma Admit jest fatalnym płatnikiem. Wskazana ostrożność.

Anonim

Praca na swój sposób nie jest zła serio tylko trzeba chcieć... Ludzie piszą że nie polecają, pracowali tam może tylko sezon i narzekają jak człowiek sie ogranicza do danego limitu to tak jest a powiedzmt szczerze wszędzie trzeba zapieprzać. Pracowałam 3 lata na piekarni i ze wzgledów na pracowników i kierwoniczki jakie tam były to sobie poszłam. Wole pracować w admicie za mniejszą stawke niż na tej przeglętej piekarni GS Brenna. Nie polecam tej piekarni innym na sezon a tam sie wyrzywają na nowych. Praca w admicie jest fajna, Hala gdzie sie robi tkw. Olejoki jest spoko tylko trzeba szybko wszystko robić i to zalezy tez od operatora. W kazdym razie wole Admit i niż piekarnie

Tak3Nie
@Anonim

Cieszę się, że zmiana pracy na Admit okazała się dobrą decyzją. A na czym dokładnie polega Twoja praca, czym się zajmujesz? Ciekawi mnie też, jakie są godziny pracy w tego typu firmie, będę wdzięczna za informacje.

Aneta

@kolos rozumiem, ale wychodzi na to, że Twój neutralny pogląd bardziej chyli się do pozytywnego. Czy mam rację? Czy byś polecił firmę admit osobom szukającym pracy? Jakieś mocne strony znasz tego pracodawcy? Każda informacja będzie przydatna.

kolos

Ogólnie jest lepiej niż bylo w latach ubiegłych. Z różnych powodów. Radio już może grać. Nie ma też straszliwego popędzania /dopóki w pobliżu nie ma upioronej kierowniczki i/lub szefa /. Natomiast organizacja pracy z braku ludzi /nawet ukraińcy też tak tlumnie już nie przyjezdzają/ nieco leży. Odeszła też brygadzistka Beata /to na plus/. I gdyby tylko stawka godzinowa była wyzsza i niestraszyła sobą i zachowaniem kierowniczka to bylaby to nie taka zła robota. Najlepiej się robi nocną zmianę :) Na duży plus na pewno elastyczność godzin. Nie ma problemu z dniem wolnym jeśli trzeba, nie przymuszają choč teoretycznie mogliby do pracy w sobotę.

Aneta

@Polak a jak obecnie wygląda praca w admit? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach. Jakie są jej plusy, a co warto by zmienić? Dla osób szukających informacji na temat firmy jako pracodawcy takie merytoryczne wpisy będą bardzo przydatne.

Polak

Wiecej banderowców zatrudnić

ahj

No faktycznie masz rację ze miejsc to oni mają całkiem sporo widać to nawet po ofertach pracy jakie daja

Odyn

Tak sobie czytam co tutaj piszecie i przypominam co za "gówniaka" robiłem w tej firmie przez kilka dobry sezonów i doceniam moją aktualną pracę biurową, którą wykonują po skończonych studiach za kilkakrotnie wyższe pieniądze. Szczerze mówiąc praca jak dla osoby młodej na wakacje może być, jednakże jeśli szukasz lepszej perspektywy na dłuższy czas to nie polecam. Szkoda Twojego czasu, nerwów, psychiki i przede wszystkim zdrowia. Jeśli chodzi o pieniądze to szkoda gadać. Nie wiem czy zarabialiśmy tam wtedy 1200 zł za miesiąc, ale jak dla młodego to może i wystarczało na luźne wydatki. Oczywiście inne stawki mają osoby na umowę o pracę, mechanicy, koledzy i koleżanki Pani Barbary, obrzydliwe i prymitywne typy mieszające parafinę. Jednakże jako sezonowy pracownik kokosów ani zwyczajnej, w miare rozsądnej pensji tam nie zobaczysz. Atmosfera.... hmmm... bywało różnie... atmosfere robią sobie w pracy ludzie sami i od nich zależy jak się będzie pracowało. Jednakże w tym zakładzie "dominacja" kobiet majstrowych nad pracownikami fizycznymi (traktowanymi jak niewolników z Mordoru) może niektórych przerosnąć. Chociaż zawsze znajdzie się ktoś bardziej życzliwy. Nie chcę wsadzać każdego do tego samego worka. Ostatnio dowiedziałem się, że w ADMICIE zatrudniają Ukraińców zamiast Polaków. Czy to prawda? Czy są jeszcze tańsi???? : W sumie nie wiem co o tym wszystkim myśleć, ogólnie jeśli będziesz miał ochotę znosić to wszystko, tyrać na 3 zmiany, wysłuchiwać wrzasku niezadowolonych brygadzistek, kierowników a nawet koleżanki z boku taśmy to może praca przypadnie Ci do gustu. Jednakże ostatecznie proponuję rozglądnąć się za czymś bardziej ambitnym, obok ADMITU znajduje się sporo innych zakładów. PS. Czy dalej słuchanie radia jest zakazane?

Tak3Nie

Brudas

Ogólnie mówiąc pracowałem tam i za żadne pieniadze bym tam nie wrócił szkoda mi tylko ludzi co pracują tam latami i zarabiają 1500 zł zero sprawiedliwości :/ lepiej zatrudnić emerytów i kapusiow którzy okradają firmę !

bezrobotny

Witam, kiedy zaczyna sie sezon w admicie?

Modeleczka

Pan Adam popisał się z wypłatami do zleconych ani grosza podwyżki sknera!! Szkoda ze ktoś lubi się wyżywać na ludziach i nie traktuje ludzi równo!!! Tak się nie robi!!!

rozgarniety

To może zajrzyj na stronę www => kontakt => sprzedaż... działa ;)

jojo

Ciekawe czy szef PAN Adam jakoś zadość uczyni zlamanie nogi w kostce swojemu pracownikowi.. jak się oszczedza na soli drogowej to teraz zas mniej pracownika ciekawe bardzo...

Nikt

A może by tak szanownych państwa uświadomić, że nie jesteście w internecie anonimowi. Gdyby ktoś chciał to bez problemu was znajdzie.

fioł

Koleś, a może najnormalniej w świecie zamiast utyskiwać, zmień pracę na taką, gdzie na 100% zostaniesz doceniony(a)...np. na kasie w Biedronce i wreszcie zrzucisz z siebie to jarzmo niewolnictwa.

sofi

Koleś, jaki masz cel w wypisywaniu takich głupot??? I nie mieszaj w tę swoją zawiść Boga, bo ty również nie unikniesz "zapłaty".

mariobross1977

Do RR ty chyba jesteś ciulniety i to zdrowo sam nie wiesz co piszesz.

koleś

Twoja kasa poszła na paczki do Węgierskiej Górki :) .... bo szef uznał że tylko im się należy po pracują po 24 godziny , 7 dni w tygodniu , ale jemu wolno bo to jego kasa :)...a niewolnice z Górek jak pracujĄ w sezonie w soboty i w niedziele za gówniane pieniądze to się nie poświęcają dla zakładu ....ale ten Bóg do którego szef tak się modli w każdą niedzielę widzi to i kiedyś zapłaci mu za to .....czego z całego serca mu ŻYCZĘ :)

RR

mariobros - ty chyba jestes psychiczny : albo siedzisz na dupie w cieplym biurowcu o jakich dobrych ty zarobkach mowisz " albo nigdy nie pracowales w normalnym zakladzie albo nie stac cie na normalna prace - szokoda mi cie

mariobross1977

Widzę ze każdy tutaj ma swoje zdanie ale to normalne nikomu nie można dogodzic zamiast się cieszyć ze praca jest za która dobrze płaca bo w admicie można naprawdę dobrze zarobić to ludzie maja swoje kaprysy. A wiadomo jakie sa czasy każdej pracy trzeba SE szanowac.

RR

ja pytam kolejny miesiac gdzie nasza kasa - jak masz złodzieju na balange z darmozjadami w hotelu to daj ludziom co sie im należy - sprawa jest juz w PIP

Zostaw opinię o Admit - Górki Wielkie

Chcę opublikować: