Admit

Opinie o Admit

Filtruj opinie po kryteriach:

Aneta
 Opinia

@kolos rozumiem, ale wychodzi na to, że Twój neutralny pogląd bardziej chyli się do pozytywnego. Czy mam rację? Czy byś polecił firmę admit osobom szukającym pracy? Jakieś mocne strony znasz tego pracodawcy? Każda informacja będzie przydatna.

kolos
 Opinia

Ogólnie jest lepiej niż bylo w latach ubiegłych. Z różnych powodów. Radio już może grać. Nie ma też straszliwego popędzania /dopóki w pobliżu nie ma upioronej kierowniczki i/lub szefa /. Natomiast organizacja pracy z braku ludzi /nawet ukraińcy też tak tlumnie już nie przyjezdzają/ nieco leży. Odeszła też brygadzistka Beata /to na plus/. I gdyby tylko stawka godzinowa była wyzsza i niestraszyła sobą i zachowaniem kierowniczka to bylaby to nie taka zła robota. Najlepiej się robi nocną zmianę :) Na duży plus na pewno elastyczność godzin. Nie ma problemu z dniem wolnym jeśli trzeba, nie przymuszają choč teoretycznie mogliby do pracy w sobotę.

Aneta
 Opinia

@Polak a jak obecnie wygląda praca w admit? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach. Jakie są jej plusy, a co warto by zmienić? Dla osób szukających informacji na temat firmy jako pracodawcy takie merytoryczne wpisy będą bardzo przydatne.

............
 Opinia

Nawet żaden Polak nie chce przyjść

Polak

Wiecej banderowców zatrudnić

ahj
 Opinia

No faktycznie masz rację ze miejsc to oni mają całkiem sporo widać to nawet po ofertach pracy jakie daja

Odyn
 Opinia

Tak sobie czytam co tutaj piszecie i przypominam co za "gówniaka" robiłem w tej firmie przez kilka dobry sezonów i doceniam moją aktualną pracę biurową, którą wykonują po skończonych studiach za kilkakrotnie wyższe pieniądze. Szczerze mówiąc praca jak dla osoby młodej na wakacje może być, jednakże jeśli szukasz lepszej perspektywy na dłuższy czas to nie polecam. Szkoda Twojego czasu, nerwów, psychiki i przede wszystkim zdrowia. Jeśli chodzi o pieniądze to szkoda gadać. Nie wiem czy zarabialiśmy tam wtedy 1200 zł za miesiąc, ale jak dla młodego to może i wystarczało na luźne wydatki. Oczywiście inne stawki mają osoby na umowę o pracę, mechanicy, koledzy i koleżanki Pani Barbary, obrzydliwe i prymitywne typy mieszające parafinę. Jednakże jako sezonowy pracownik kokosów ani zwyczajnej, w miare rozsądnej pensji tam nie zobaczysz. Atmosfera.... hmmm... bywało różnie... atmosfere robią sobie w pracy ludzie sami i od nich zależy jak się będzie pracowało. Jednakże w tym zakładzie "dominacja" kobiet majstrowych nad pracownikami fizycznymi (traktowanymi jak niewolników z Mordoru) może niektórych przerosnąć. Chociaż zawsze znajdzie się ktoś bardziej życzliwy. Nie chcę wsadzać każdego do tego samego worka. Ostatnio dowiedziałem się, że w ADMICIE zatrudniają Ukraińców zamiast Polaków. Czy to prawda? Czy są jeszcze tańsi???? : W sumie nie wiem co o tym wszystkim myśleć, ogólnie jeśli będziesz miał ochotę znosić to wszystko, tyrać na 3 zmiany, wysłuchiwać wrzasku niezadowolonych brygadzistek, kierowników a nawet koleżanki z boku taśmy to może praca przypadnie Ci do gustu. Jednakże ostatecznie proponuję rozglądnąć się za czymś bardziej ambitnym, obok ADMITU znajduje się sporo innych zakładów. PS. Czy dalej słuchanie radia jest zakazane?

Brudas
 Opinia

Ogólnie mówiąc pracowałem tam i za żadne pieniadze bym tam nie wrócił szkoda mi tylko ludzi co pracują tam latami i zarabiają 1500 zł zero sprawiedliwości :/ lepiej zatrudnić emerytów i kapusiow którzy okradają firmę !

bezrobotny
 Opinia

Witam, kiedy zaczyna sie sezon w admicie?

Modeleczka
 Opinia

Pan Adam popisał się z wypłatami do zleconych ani grosza podwyżki sknera!! Szkoda ze ktoś lubi się wyżywać na ludziach i nie traktuje ludzi równo!!! Tak się nie robi!!!

rozgarniety
 Opinia

To może zajrzyj na stronę www => kontakt => sprzedaż... działa ;)

jojo
 Opinia

Ciekawe czy szef PAN Adam jakoś zadość uczyni zlamanie nogi w kostce swojemu pracownikowi.. jak się oszczedza na soli drogowej to teraz zas mniej pracownika ciekawe bardzo...

Nikt
 Opinia

A może by tak szanownych państwa uświadomić, że nie jesteście w internecie anonimowi. Gdyby ktoś chciał to bez problemu was znajdzie.

fioł
 Opinia

Koleś, a może najnormalniej w świecie zamiast utyskiwać, zmień pracę na taką, gdzie na 100% zostaniesz doceniony(a)...np. na kasie w Biedronce i wreszcie zrzucisz z siebie to jarzmo niewolnictwa.

sofi
 Opinia

Koleś, jaki masz cel w wypisywaniu takich głupot??? I nie mieszaj w tę swoją zawiść Boga, bo ty również nie unikniesz "zapłaty".

mariobross1977
 Opinia

Do RR ty chyba jesteś ciulniety i to zdrowo sam nie wiesz co piszesz.

koleś
 Opinia

Twoja kasa poszła na paczki do Węgierskiej Górki :) .... bo szef uznał że tylko im się należy po pracują po 24 godziny , 7 dni w tygodniu , ale jemu wolno bo to jego kasa :)...a niewolnice z Górek jak pracujĄ w sezonie w soboty i w niedziele za gówniane pieniądze to się nie poświęcają dla zakładu ....ale ten Bóg do którego szef tak się modli w każdą niedzielę widzi to i kiedyś zapłaci mu za to .....czego z całego serca mu ŻYCZĘ :)

RR
 Opinia

mariobros - ty chyba jestes psychiczny : albo siedzisz na dupie w cieplym biurowcu o jakich dobrych ty zarobkach mowisz " albo nigdy nie pracowales w normalnym zakladzie albo nie stac cie na normalna prace - szokoda mi cie

mariobross1977
 Opinia

Widzę ze każdy tutaj ma swoje zdanie ale to normalne nikomu nie można dogodzic zamiast się cieszyć ze praca jest za która dobrze płaca bo w admicie można naprawdę dobrze zarobić to ludzie maja swoje kaprysy. A wiadomo jakie sa czasy każdej pracy trzeba SE szanowac.

RR
 Opinia

ja pytam kolejny miesiac gdzie nasza kasa - jak masz złodzieju na balange z darmozjadami w hotelu to daj ludziom co sie im należy - sprawa jest juz w PIP

chmm
 Opinia

Admitowiec, raczej pokasuj sobie te łoszkliwe - nieprawdziwe opinie. w ostatnim wydaniu GZC już taki jeden przepraszał za zniewagę, a i odszkodowanie pewnie przyjdzie Ci wypłacić jak się za Ciebie w końcu zabiorą.

mimi
 Opinia

A co z nowym Majstrem na wtryskarkach? Jakiś normalny czy cham ?

admitowski lowelas
 Opinia

Słuchaj kaja ..jeśli chcesz tu pracowac to znaczy że jestes bezrobotny a to znaczy ze jesteś taka sama ofiara jakie tu przychodzą w sezonie i póżniej piszą na tym forum .... bez obrazy ale tylko ofiary losu chcą pracować w tym zakładzie za 7 zł .... powodzenia w szukaniu innej pracy ...jesli masz ambicję :)

ciekawy
 Opinia

a jakie tam były jeszcze romanse ?

niunia90
 Opinia

chcesz wiedzieć więcej o romansach to kup sobie książkę a nie zajmuj się rzekomymi romansami w admicie, romanse były są i na pewno będą jak w każdej firmie ... a do tego naucz się poprawnie pisać bo robisz błędy gorzej niż dziecko w 1 klasie ..

nie ma nic
 Opinia

Ludzie opanujcie sie jak wam jest tak zle to sie zwolnij jak polowa ludzi, poszukaj ambitniejszej pracy... Jestes taki do bry to wyp... i daj se spokój i nie pierdo... glupot jak jestes leniem jak polowa kierownikow to idz do domu... tyle dziekuje..

dno
 Opinia

ludzie ogarnijcie się, co wy piszecie?! widać że już same imbecyle zostały w tej firmy, porażka

K.B
 Opinia

ha ha ha wesoło w firmie jest

opener

titanic idzie na dno :(

@opener 10.10.2014 13:47

Idąc twoim tokiem myślenia to ty również jesteś nieudacznikiem, bo normalni odeszli, a ty ciągle tu pracujesz, hę?

@pimpuś 12.10.2014 20:40

Oczywiście chodziło mi o wypowiedź Admitowca

kosejdon
 Opinia

to czemu pan adaś nie daje umowy pracownikowi który się stara i rzetelnie pracuje tylko takiemu co pójdzie i mu na sciemnia ile to kredytów i dzieci ma albo mieszka po sąsiedzku albo co lepsza w biurze go okradnie. Ta firma to jedna wielka ściema. Ja rozumiem że polak łatwo nie ma bo np, taki koreaniec jest zwolniony z podatku a pan adaś nie, ale to nie oznacza że trzeba ciąć koszty na pracownikach. Nie mówie o kokosach ale pracownik fizyczny też rodzinę utrzymać musi a za 7 zł na godz tego nie zrobi, wybaczcie lizusy

@kosejdon 08.10.2014 17:55

Czy chodzi ci o cały biurowiec, czy konkretne osoby, bo chyba ktoś w tym biurowcu musi pracować?

@pimpuś 13.10.2014 13:00

Pytanie było skierowane do Admitowca, a nie kosejdona

Zostaw opinię o Admit - Górki Wielkie