Opinie o Admit w Górki Wielkie

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Admit. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Admit na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Admit w Górki Wielkie

mimi

A co z nowym Majstrem na wtryskarkach? Jakiś normalny czy cham ?

admitowski lowelas

Słuchaj kaja ..jeśli chcesz tu pracowac to znaczy że jestes bezrobotny a to znaczy ze jesteś taka sama ofiara jakie tu przychodzą w sezonie i póżniej piszą na tym forum .... bez obrazy ale tylko ofiary losu chcą pracować w tym zakładzie za 7 zł .... powodzenia w szukaniu innej pracy ...jesli masz ambicję :)

ciekawy

a jakie tam były jeszcze romanse ?

niunia90

chcesz wiedzieć więcej o romansach to kup sobie książkę a nie zajmuj się rzekomymi romansami w admicie, romanse były są i na pewno będą jak w każdej firmie ... a do tego naucz się poprawnie pisać bo robisz błędy gorzej niż dziecko w 1 klasie ..

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Admit? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
nie ma nic

Ludzie opanujcie sie jak wam jest tak zle to sie zwolnij jak polowa ludzi, poszukaj ambitniejszej pracy... Jestes taki do bry to wyp... i daj se spokój i nie pierdo... glupot jak jestes leniem jak polowa kierownikow to idz do domu... tyle dziekuje..

dno

ludzie ogarnijcie się, co wy piszecie?! widać że już same imbecyle zostały w tej firmy, porażka

K.B

ha ha ha wesoło w firmie jest

opener

titanic idzie na dno :(

@opener

Idąc twoim tokiem myślenia to ty również jesteś nieudacznikiem, bo normalni odeszli, a ty ciągle tu pracujesz, hę?

@pimpuś

Oczywiście chodziło mi o wypowiedź Admitowca

kosejdon

to czemu pan adaś nie daje umowy pracownikowi który się stara i rzetelnie pracuje tylko takiemu co pójdzie i mu na sciemnia ile to kredytów i dzieci ma albo mieszka po sąsiedzku albo co lepsza w biurze go okradnie. Ta firma to jedna wielka ściema. Ja rozumiem że polak łatwo nie ma bo np, taki koreaniec jest zwolniony z podatku a pan adaś nie, ale to nie oznacza że trzeba ciąć koszty na pracownikach. Nie mówie o kokosach ale pracownik fizyczny też rodzinę utrzymać musi a za 7 zł na godz tego nie zrobi, wybaczcie lizusy

@kosejdon

Czy chodzi ci o cały biurowiec, czy konkretne osoby, bo chyba ktoś w tym biurowcu musi pracować?

@pimpuś

Pytanie było skierowane do Admitowca, a nie kosejdona

Rotfl

Tacy obeznani w businessie ludzie że strach się odezwać, a pan kosejdon za składanie zniczy zapewne chce mieć płacone jak za stołek urzędnika.

kosejdon

Panie Adamie jak pan dalej widzi przyszłość tej firmy? zejdzie pan pracownikom na 6 zł na godzinę czy może zabierze umowę o pracę kolejnym osobom? "Byle do własnej kieszeni i do przodu"

chmm

Co jest grane. Jesteście tak mocno zflustrowani, nie rozumiem dlaczego pracujecie, gdzieś, gdzie tak jest Wam źle?? Ja kocham ludzi, próbuję zawsze dostrzec w nich coś pozytywnego. Pracujemy 60% niektórzy 70% czasu nie licząc czasu poświęconego na sen. Warto tak się niszczyć? Przecież nikt nie trzyma Was na siłę w tej firmie, nie ma ludzi niezastępionych (obojętne na jakim stanowisku). Cieszę się, że znajduję w pracy radość i staram się nie wątpić w człowieka. "Lepiej być naiwnym niż cynikiem". Pozdrawiam

trollololo

Szkoda mi zakompleksionych tępych ludzi, którzy niczego nie osiągnęli i umieją krytykowac każdego z wyjątkiem siebie. Radze odejść od swoich starych zepsutych komputerków z podpiętą neostradą i zająć sie uczciwa pracą.

kolo

Skąd masz takie wiadomości? Czy to jest pewne?

whatsup

to już raczej końcówka istnienia tej firmy? czy jak?

jojo

!!! Zapomniales/las ze jeszcze lepiej maja sie ci którzy chodzą na papierosa lub czestuja kierowników papierosami?¡ ciekawe kiedy te zbiorniki z parafiną się zapala od jakiegoś peta który nie dogasi hmm może kierownik albo lizusy a dla szefa ważniejsze jest to by produkcja szla a pozarem się nie przejmuje BRAWA DLA NIEGO spoko gościu...ZAL ..

Rotfl

@jojo Nie, aktualnie nie mam nic wspólnego z firmą, a na łopacie to ty sobie możesz zasuwać, bo ze znalezieniem dobrej pracy nie mam problemu :)))

ww

co z tego ze w Jaworzu nie krzyczą 'ale za to maja dar wykanczania psychicznego niewiem co gorsze

jojo

Nara po części się zgodzę ale takiego chamstwa to ja w życiu nie widziałem a podwyżki były ale tylko dna nich dwóch wspaniałych...

nara

Jojo piszesz: "z tego co wiem" no ja się z tym nie zgodzę... Pracuję w Jaworzu już ponad rok, pracowałam również w Górkach i nie ma wogóle porównania, jeżeli chodzi o kierowników... Sama byłam świadkiem jak kierownik z Jaworza stanął w obronie pracownicy w zeszłym sezonie, gdy brygadzistka z Górek wyjechała strasznie na nią w dodatku niesłusznie. Więc jeśli ktoś pisze tylko z zazdrości aby kogoś oczernić to proszę zostawiajcie to dla siebie... Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Admit - Górki Wielkie

• Jak się pracuje w Admit?

Zobacz opinie na temat firmy Admit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Admit