Opinie o Best Autotech Sp. z o.o. w Skoczów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Best Autotech Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Best Autotech Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Best Autotech Sp. z o.o. w Skoczów

A jak praca na produkcji? Jaka atmosfera, liderzy?

Jolka

Lepiej nie pytaj. Liderki w wiekszości bez wykształcenia (a podobno trzeba mieć co najmniej średnie) i pomiatają ludżmi traktując jak (usunięte przez administratora) Jesli nie jestes z Uk to nawet się tu nie pchaj.

@Jolka

Czy Ty właśnie zasugerowałaś, że niektóre z nich nawet szkoły średniej nie skończyły?

Łowca Komarów

Co prawda już tam nie pracuje ale bardzo miło wspominam pracę w zakładzie w Bażanowicach. Miałem bardzo spoko kierownika którego nie interesowało co się dzieje na jego dziale wiec się nie (usunięte przez administratora)i robota szła,jak się chciało urlop no problem o ile tydzień wcześniej go zgłosiłeś jeśli nie to pisałUZ za które kasował całą premie uznaniową.Podziwiałem jego stoicki spokój i pełnię zaufania do swoich podwładnych bo gdy pojawiał się jakiś problem to przeważnie wzruszył ramionami bo czym się miał przejmować i kończył pracę.Mieszkał za siedmioma górami i 16oma stawami więc dodzwonić się nie dało no jedynie Ci co posiadali tel. satelitarny mogli dostąpić tego zaszczytu.Człowiek bardzo stanowczy jak powiedział że robimy imprezę firmową to nikt nie śmiał protestować. Chyba jedyny kierownik w całej firmie który posiada fan club w obu zakładach ????

Edek
@Natalia

No BA niektóre to nawet gimnazjum nie mówiąc o podstawówce

@Edek

Nie no to chyba byłaby już lekka przesada? Mocno za skórę musiały zaleźć, że tak je oceniacie? :/

Ciekawy

Jak wygląda praca w jakości i czy są przyjęcia??

Ciekawy
@Ciekawy

Co za cisza. Nikt nic się nie wypowie??

Ruda SCI
@Ciekawy

Witam są przyjęcia do kontroli jakości?

@Ruda SCI

A moze warto w internecie jakichś ogłoszeń poszukać? albo zadzwonić do firmy i spytać?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Koam Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Odp

Haha narzedzia to z domu musisz zabrać ???? a tak serio to nie polecam nie wiem na jakie stanowisko aplikujesz ale np na operatora programistę maszyn zapomnij kierownik (usunięte przez administratora) umysłowo (usunięte przez administratora) 8 h w (usunięte przez administratora) i upale czasami bez przerwy bo wszystko pilne i hiperkrytyczne kasa słaba bo kurier zarabia to samo na rękę a po 3 mc okresu próbnego Ci podziękują

@Odp

rozumiem, że o swoim stanowisku piszesz? Czekaj ale skoro nie polecasz to czemu wciąż tu jesteś? Chyba, że pomyliłeś etykietkę?

Jolka

Narzedzia typu nożyk, kleszcze zakup sobie sam a o telefonie służbowym możesz zapomnieć a jak będziesz korzystał ze swojego na hali to jak Cię przyłapią to Ci go jeszcze zabiorą :) Tylko Ukraina może sobie nawet filmiki oglądać podczas pracy i nic im nie powiedzą.

Samuel Eto

Najbardziej kompetentne osoby w tej firmie to pracownicy ochrony .Polacy gorsi od Koreanczykow. Nie warto sobie głowy zawrać.

mati

witam szukam pomocy zna ktoś moja znajoma pracuje w tej firmie Wioletta Kowalczyk podobno bardzo dobrze zarobki

Wesoły Pajączek

Pan który obraża Pana Mariusza na grupie solidarności napisał cyt : "Nie potrzebuję, żeby ktoś mi coś dawał ,mam własny rozum..." itd. Hmmm czyżby na pewno? Ten Pan pokazał ile ma rozumu na jednej, myślę pamiętnej nie tylko dla Niego wigilijce. Chyba ten rozum właśnie wtedy został dość poważnie naruszony skoro takie bzdury wypisuje na grupie.

Super
@Wesoły Pajączek

Widzę, ze ktoś tu się bal napisać na grupie skoro pisze to tu. Idź do Pana i powiedz mu to bezpośrednio. Coś za odwaga pocisnąć komuś na anonimowej grupie.

Eleganckimiglant
@Wesoły Pajączek

Czy mogę prosić Cię o kontakt w sprawie tego pana?

Porażka

Mariusz ze związków to jakas totalna tragedia, jeśli on będzie stał na czele to nigdy nic nie zmieni się na lepsze w tej firmie. Nie zgadza się na żadne oferty podwyżek dla pracowników, a jego pomysły są, ze tak powiem wzięte z kosmosu i niepoparte żadnymi argumentami! wyglada na to, ze chce tylko wojny, a nie dobrej pracy dla ludzi..

Hahaha
@Porażka

Widzę, że trzęsące władze firmy szybko uruchomiło falę hejtu. W końcu znalazł się odważny człowiek, który zadba o interesy biednych pracowników. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

Antymaro
@Porażka

Praca? Tak jak widać. Główny menedżer komentuje negatywnie działalność związków, bo już dużo dobrego dla pracowników zrobiły, a dopiero wszystko przed nimi.

Lol
@Hahaha

Biednych pracowników xD może zmień pracę jak Ci tak zle? Jakoś ja nie narzekam, a wcale nie jestem na stanowisku kierowniczym. A tak btw to ciekawe co Pan Drogi Mariusz takiego zrobił. Flagę powiesił? XD

Żenada
@Lol

A dlaczego ktoś ma zmienić pracę, skoro można zmienić kadry żeby firma funkcjonowała lepiej? Oj dużo zrobił Mariusz, dużo. Social z którego byliśmy okradani, którego nie było - nagle jest. Szkolenia których nie było, a było tylko "podpisz" - nagle są. (usunięte przez administratora) który był na porządku dziennym, zaczyna się uspokajać. Co zrobił? Dał nadzieję, otworzył oczy u ludzi i ludzie przestali się bać, a zaczęli walczyć o swoje wcześniej łamane prawa.

Szkoda słów
@Żenada

Nie jestem kadrą kierowniczą, ale na chwilę obecną nie widzę, żeby związki zrobiły coś na prawdę dobrego dla pracownika. Wyższy socjal ? Raz albo dwa razy do roku. Mogli wywalczyć podwyżki to podobno kwota jaką zaproponowali jest nie do przyjęcia, nie zgodzili się na żadne podwyżki proponowane przez pracodawcę, to tak na prawdę pozbawili nas jakich kolwiek pieniędzy. Ja osobiście z ich waleczności to widzę flagi powiewające na płocie wzdłuż drogi dojazdowej do firmy. Nie wiem jak jest w innych działach, ale u mnie szkolenia były. Ja osobiście na razie nie widzę żadnej nadziei w takich działaniach. Pozdrawiam.

@Porażka

Widzę temat naszych związków zawodowych, mogę się krótko wypowiedzieć. Przystępując do związków miałem nadzieje, że ktoś w końcu będzie godnie reprezentował mnie i innych pracowników, jak bym na to nie spojrzał to się zawiodłem. Człowiek, który nas reprezentuje, swoją osobą nie pokazuje nic dobrego, jak można na spotkanie z nami przyjechać w dresie i co drugie słowo rzucać mięsem? Jeżeli ktoś na rozmowę z nami nie potrafi ubrać się elegancko i pokazać z klasą, to w jaki sposób chce rozmawiać z kimś innym na temat podwyżek i nie tylko, może trzeba się zastanowić nad zmianą przedstawiciela, na takiego, który pokaże się z klasą i faktycznie coś dzięki niemu zyskamy.

Nie kłam
@Szkoda słów

Panie Marku, pan nie jest kadrą kierowniczą? To kim? (usunięte przez administratora)Nie pozdrawiam

Marakesch
@Lol

Jeśli nie jesteś na kierowniczym stanowisku ani żadnym innym wyższym to musisz być (usunięte przez administratora)albo (usunięte przez administratora) bo tylko takim dobrze w tej firmie.

Szaczunek

Nie polecam tej firmy pracując w niej ładnych parę lat bardzo się zawiodłam wobec operatorów cały czas jest stosowany (usunięte przez administratora) nie mogą się napić wody bo pani ruda stoi z stoperem i mierzy czas jeśli ktoś ma chwilę odrazu ucinają czas na maszynie . Menager operacyjny to jakiś kretyn bez szkoły pytając go o podstawy odpowiada jo nie wiem udaje że gada przez tel ale zapomina go wyciszyć i jakie zdziwienie że dzwoni brak słów próbują ratować się zmieniajac co jakiś czas nazwy na Sumit aktualnie Best Auto . Praca przy maszynie jest najgorsza nie można się nawet wysikać bo odrazu pretensje ze od tego jest przerwa hehe 20 minut przez 8 h w 35 stopniowym upale i hałasie.w ostatnich miesiącach mojej pracy dostaliśmy nakaz podkreślam nakaz przyjścia do pracy w niedzielę pod groźba zwolnienia to samo święta nie interesuje ich że ktoś ma dziecko żona pracuje nie masz przyjść bo cie zwolnimy. Ukraińców traktują jak śmieci kończysz o 22 masz być na 6 rano bo papa i najlepiej po 15 h mam nadzieje ze ktos sie tym zajmie i zrobi porządek bo to co się dzieje w tej firmie to patologia

Brak słów

Pracodawca nie dosyć że przez internet lat prowadził firmę w taki sposób, że pracowników traktuje jak bydło, to teraz jeszcze obczernia związki zasodowe. To jest na prawdę już przesada.

Kola

Kto by tam pracował byłam tam 4 lata masakra sama nienawiść i robienie komuś na złość a liderzy stoją i zaglądają i słuchają tylko plotek jeden na drugiego nie polecam tego zakładu zero tolerancji

Obserwator

Ogarnijcie lidera magazynu A zmiany z Bażanowic... nie da się patrzeć na to jak wiecznie chowa sie za wózkami i siedzi na telefonie, takie info dla tego lidera... to widać jak nic nie robisz więc bierz sie za robotę :)

Kowalski
@Obserwator

Przydało by się jeszcze ogarnąć ze zmiany B i C

Johny

Idac sobie na spacerek niechcacy wlazłem w kupe ludzką .Takie samo wrażenie mialem jak się zatrudniłem w tej firmie.

Jano

NIE POLECAM !!!! TO NIE ZAKLAD PRACY TYLKO KPINA!!!

????

Bażanowice. !!!! Pierwszy raz widzę taki (usunięte przez administratora) Zero komunikacji z pracownikami tylko jak jest problem to wtedy wielka burza. Upomnienia za błahostki. Mobing na wysokim poziomie stosowany przez A.S. z Jakości. Zainteresowana tylko życiem i romansami ludzi A nie ich wykonywaniem pracy. Według niej nikt nie może popełnić błędu. Nie szanowanie pracownika w żaden sposób. Tylko Fałsz i Obłuda. Ta firma to dno przez tych Polskich rządzących tych najwyżej postawionych. Utopią się sami w tym swoim gównie. Karma Wraca!!!!!!

Qwerty

W Skoczowie to samo

...
@????

W tej firmie nic nie jest tak jak powinno .szacunku do ludzi praktycznie zero czas prywatny w domu nie istnieje ,niby dzien urlopu a kontakt telefoniczny z kierownictwem 24h bo nagle jestes osoba niezastąpioną .Pani wyzej wymieniona? Wyjatkowo nieprzyjemna falszywa i zaklamana osoba wedlug tej pani wszystko co robi to wina pana K (no bo na kogo innego mozna sie wymowic) .ogolnie nie polecam pracy w tej firmie atmosfera niesprzyjajaca pracy ,rozwojowi zawodowemu,o jakiejkolwiek etyce mozna pomarzyc, premie tak bardzo niepewne ze w sumie nie wiadomo do konca za co zabrane...rozumiem ze u niektorych kazdy grosz sie liczy ale proponuje poszukac innej pracy bo w tej firmie nic dobrego nikogo nie czeka

Ooo A.s
@????

Przy tej Pani nic nie wolno gadać!!!uwaga .........szczególnie fałszywa osoba !plotki ,nienormalne wymysły,kombinowanie ,podjudzanie ludzi na siebie...dramat !polecam trzymać się z daleka

Gul
@Ooo A.s

Niestety to prawda. Trzeba być szarą myszą i milczeć. Nie wolno mieć swojego zdania. Liderka z zm C wszystko donosi na koleżanki. Nawet absurdy dnia codziennego. Logistyczny szef z wielkim brzuchem donosi na dziewczyny z Qc. Zwłaszcza na jedna , chyba tylko dlatego że ładna i nawet na niego by nie spojrzała. A.S wszystko chłonie jak gąbka. Ocenia ludzi poprzez donosy i plotki. Ostatnio nawet nie prawdę. Zazdrość, dwulicowosc. Nie odpowiednia osoba na tym stanowisku. Kierowniczka którą tylko zasłania się Kryszakiem. Nie potrafi porozmawiać z pracownikiem , prowadzi konwersacje pt. Głuchy tel. I tak dobrzy pracownicy odchodzą. Zero szacunku dla dziewczyn. Dobrze że już mnie tam nie ma. Żal zmiany B . Nagonka przez 3 os. Karolina , Anita, Marek z logistyki. OQC zm. B żal mi was. Mobing!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak
@Gul

Potwierdzam, wszystko co tu napisano to prawda!

Dejavu
@Gul

Również potwierdzam .na pierwszy rzut oka niby wszystko ok A po czasie da się dostrzec jak to wygląda, kto donosi ,kto z kim trzyma,kto mimo najszczerszych chęci i poświęcenia jest na przegranej pozycji opartej na plotkach i nieprawdziwych informacjach .po prostu albo siedzisz cicho i robisz co ci kierownik każe , nawet jeśli kaze robić źle, albo jesteś skończony, obgadany,wzywany na rozmowy ,a skutek jeden .szkoda mi zm B oqc ale cóż zrobisz, albo będą się trzymać razem albo kierowniczka je rozgromi

XxX
@Gul

@Gul zastanawia mnie tylko jedna rzecz, dlaczego nie pójdziesz do każdej z wymienionych i opisanych wyżej osób i nie powiesz im tego wszystkiego patrząc im w oczy? Piszesz tutaj, że kierowniczka nie potrafi rozmawiać ale jak widać Ty również masz z tym problemy a swoje frustracje wyładowujesz tutaj - zamiast podejść i powiedzieć patrząc w twarz każdemu z osobna co o nim myślisz. Jak widać komunikacja u Ciebie jest bardziej zachwiana niż u owej "kierowniczki, którą tylko zasłania się Kryszakiem". "Logistyczny szef z wielkim brzuchem" - hmm widać Ty i Twoja rodzina to same szczypiorki - aż chciałoby się Ciebie poznać... Nie wiem czy wiesz ale ten "szef z wielkim brzuchem" ma rodzinę i szczerze w to wątpię by spojrzał na jakąkolwiek małolatę bez większego doświadczenia, a może piszesz tak dlatego, że to właśnie on nie popatrzył by na nią nawet jakby została ostatnią kobietą na ziemi i trzeba by było ratować populację. Gratuluję zmiany pracy i życzę powodzenia - przynajmniej wiadomo skąd owa frustracja się wzięła - zmiana pracy to można każdego obsmarować bo przecież i tak mnie już tam nie ma. Może znasz takie przysłowie "Wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma". Może zacznij oceniać ludzi dopiero wtedy jak ich dobrze poznasz - ale to właśnie Twoja zazdrość i dwulicowość nie pozwala na to by poznać kogoś lepiej. Z dobrego serca życzę zajmij się swoją nową pracą a nie narzekaniem, bo jeszcze nowy pracodawca pomyśli o Tobie dokładnie to co Ty napisałaś powyżej. Pozdrawiam :) P.S. Nie powiesz im tego prosto w twarz bo po pierwsze już tam nie pracujesz, a po drugie brakuje Ci odwagi :)

Hanys
@XxX

Jo to ni wim, ale jo to widzym tak, że kierownicy się dupczo ze sobą i ino tym się interesujo - kto kogo dupczi i zdradzo. Dziołcha z jit paraduje ino w stringulcach na dżamprezach firmowych i brzuchoty dziod się trzepie na te widoki. Jak ktosi dobrze robi to i tak go zjado jak psa, bo najważniejszo rzycz w tej dupnyj firmie jest, żeby kogoś obgadoć i narzekoć na kakało, zamiost przyjś jak człek i normalnie pogodoć. Kierowniki są ino śmieszni, bo Urszule wyrombali z roboty po dwóch rokach roboty na pałę, a teroz nagle ta co na jej mijsce to im się nie podobo i już jo chco zmienioć ai szansy ciężko robiącemu człowiekowi nie dadzo, jo wam godom. A na wigilijce firmowej najlepsi pracownicy to była ino hołota i dzikusy z lakierni, karierowicze z PS, co rzicie liżo mafijnej familii. Człowiek se żyły wypruwo, a tu konkurs ustawiony!!!1

Oj
@XxX

Mimo wszystko wpis kogoś dziubnoł ...chyba coś prawdy w nim było...Czyli według odpowiedzi osoba która w końcu ma spokój i opisuje jak to wszystko widziała z miejsca pracownika ma przyjść powiedzieć co myśli i wyjść? Haha nie no człowiek już nie pracuje A dalej żądania.

Jupijupijej
@Dejavu

Anonimowy człowieku Czy myślisz że jak tu będziesz tak wypisywał jaka to zmiana B nie jest poszkodowana, to.coś zmieni? To jest szkoła liderki wyrzuconej z pracy, tak nauczyła i teraz niech ponoszą tego konsekwencje. Być może jesteś tu bardzo aktywna była liderko ze zmiany BE, ale to już nic nie da. W każdej pracy trzeba robić, wszędzie jest "rygor", obowiązki i należy sie dogadywać no ale ktoś tu wyżej sro niż (usunięte przez administratora) mo

nieroby z b zmiany
@Gul

Zmiana B jakości to nieroby, którym się robić nie chce. Dlatego nie wiem kogo tutaj ma być żal ? Od początku był problem tylko z tą zmianą, także się nie dziwię kierownictwu, które kierowane przez pracowników z hali podjęli takie decyzje. Dwie zmiany nie będą robić za trzy...

Haha
@Jupijupijej

Dejcie dzioluszce pokój. Dobrze się jej żyje A z tego co wiym to wyciepano ni ma .Z tego co widzym niby góra miała plan A sytuejszon się powtarza.

Jaś
@Haha

Tak trzymać ;)

da

ok

Czlowiek
@????

To nie tylko w Bazanowicach takiego syfu na jakości jak jest teraz najstarsi pracownicy nie pamiętają guwniary na stanowiskach które się znęcają psychicznie nad ludźmi z takimi jedynie pod ścianę smierci

Zapytanie

Widzialam ogloszenie o prace w dziale jakosci czy moglabym prosic informacje na temat zarobków atmosfery oraz obowiazkow czy warto aplikowac ????

@Zapytanie

Minusy : - Firma nie akceptuje polskich świąt -zabrali dodatek hard working - duża rotacja pracowników - głownie system 12h - przeciętna atmosfera ale i tak lepsza niż na 8h (hamstwo, brak komunikacji i co ja to nie jestem) Plusy - terminowa wypłata -premie za nadgodziny Generalnie NIE POLECAM

Byly pracownik

Miałam okazje NIESTETY pracować w tej firmie . jest to jedna wielka porażka . nie dość ze ciężkie części jakies konsole czy cos takiego z takim skórzanym elementem .to te stare babki z lini operatorki strasznie beszczelne nie dalo sie sluchac ich gadania !!!! Wspolczucia dla tych pań co musza z nimi 8h robić i sprawdzać (te w czetwonych koszulkach dwie)A liderka z tamtej zmiany TRAGEDIA zachowuje sie jakby była pania tamtego zakladu , tylko chodzi i wrzeszczy rozmawiala z jakims pracownikiem to tłumaczyła mu tak jakby był umyslowo chory ...... myslalam ze trafiłam do normalnej pracy ale zaluje .później pracodawcy sie dziwa dlaczego ktos ani tygodnia nie dal rady przepracować ......

Ali

Ogólnie brawo dla całego kierownictwa. Perfidia nie zna granic. Prawie cały miesiąc pracy na wysokich obrotach, teraz wysyłacie nas na postój, praktycznie w żaden sposób niepłatny, bo swoje 80% zrobiliśmy, a tu okazuje się że zakład dalej pracuje ale z ukraińska załoga. Brawo, macie czyste rączki, możecie pochwalić się wynikami, szkoda że naszym kosztem

Hjyf

Widać że firma bardzo boi się związków. Na pytanie przełożonych a nawet szeregowych pracowników o to czy się zapisujesz odpowiadaj: zastanawiam się, bądź: to moja sprawa. Nikt niema prawa wymagać od Ciebie takich informacji.

Asdf
@Hjyf

Co to się dzieje w tej firmie???

Star

moge podać przykład prosto z Koreii :) gdzie odbyłem ta niezwykłą podróż:)

PPP
@Star

@Hah ktoś tu chyba usuwa nieprzychylne komentarze, był tu całkiem długi i ciekawy post i po jakimś czasie zniknął :)

Ktos
@PPP

Tu są prawie same nieprzychylne komentarze, a stroną nie zarządza firma tylko administrator gowork, więc nie - nie został usunięty Sherlocku.

Star

jeśli ktoś coś chce wiecej wiedzieć? Jestem encyklopedia tego zakladu:)

Sjfkx

Czy to prawda ze utrzymanie i formy maja 100%stawki,a reszta na gębę 80%lub 90% jak to jest w przypadku "biura" ?

Hah

co sie dzieje w tej firmie hah tego sami nie wiedza :)

Zostaw merytoryczną opinię o Best Autotech Sp. z o.o. - Skoczów

• Jak się pracuje w Best Autotech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Best Autotech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Best Autotech Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Best Autotech Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Best Autotech Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Best Autotech Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 387 ocen.

Best Autotech Sp. z o.o.