Opinie o Best Autotech Sp. z o.o. w Skoczów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Best Autotech Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Best Autotech Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Best Autotech Sp. z o.o. w Skoczów

Czy w firmie Koam Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Nie

Nie

An

Fajnie, że firma dba o polskich pracowników, zatrudnionych przez agencję. Zostali bez środków do życia, ale garstka wybrańców z Ukrainy może pracować. Szkoda, że nie widzieli, jak pracowali wcześniej intensywnie na tel.

Pracuje

Ciągle pretensje niektórych stają się już nudne... Ludzie skoro tak wam źle.. Tyle macie pretensji do wszystkich wkoło to czemu do jasnej cholerny poprostu się nie zwolnicie i nie poszukacie pracy na miarę waszych ambicji.. Nikt nikogo tu na siłę nie trzyma...

KTOŚ!

Warto sprawdzac swoich pracownikow.

Ciekawość

Dlaczego wszystkie działy nie mają tyle samo przerwy? Tak z ciekawości. Produkcja 20 seterzy po 30minut Magazyn to już wgl...

@Ciekawość

Zmień dział, a nie marudź, ze komuś jest lepiej. Jest taki mądry tekst „zamiast pomyśleć, fajnie, tez chce mieć więcej, On żebyś stracił dałby se odrąbać rękę”. I takim właśnie człowiekiem jesteś, pomyśl o tym.

Xyz
@Ktoś

A regulamin czemu sluzy? Chyba powinien obowiazywac wszystkich! Doliczyc jeszcze papieroska, kawusie to z 40 min robi sie dodatkowo 2 godz przerwy

Ktos
@Xyz

No i co? Kup sobie maść na ból pupy. Co za zawiść, masakra. Idź do nich i zapytaj bezpośrednio.

@Ktos

Juz portkami trzesiesz, ze ci sie to skonczy?! Przychodzisz do pracy, zeby pracowac czy na fajce siedziec? Kazda dodatkowa przerwa do odpracowania, za co ci płacą?!

Dlaczego nikt nie zamyka tych firm gdzie rozsiewa sie zaraze

Iiii

Czekają aż ktoś się zarazi. Wtedy sanepid to zamknie :(

Hi hi

Bo musieliby dbać o zdrowie pracowników

@Hi hi

Macie wolne, o co chodzi?

Kate
@Ktoś

Jak długo?

Fina
@Kate

Na razie do 2 kwietnia (czwartek), pożałowali jednego dnia więcej. Ciekawa jestem co dalej... Większość i tak nie przyjdzie do pracy. I nie są w stanie zapewnić pracownikom ochrony przed koronowirusem, no bo jak zorganizować pracę tak aby zachować 1,5 m odległości? Tym bardziej, że wszędzie na hali ciasno, stołówka, szatnie i wejścia tym bardziej.

Ktos
@Fina

Staraja sie to zorganizowac, zeby bylo jak najlepiej i zeby ten odstep 1,5 metra byl jakos zachowany. Wiadomo, ze hala jest jaka jest, wiec jest to ciezkie to rozplanowania, no ale co zrobic. A poza tym, nie "pozalowali", bo niektorzy caly ten czas, co Wy mieliscie wolne siedzieli w robocie, a trzeba zrobic kilka dni magazynu, zeby bylo potem co wyslac na spokojnie.

Robi

Najgorszy zakład jaki może być już nie mówiąc o dziale jakości na stanowiskach począwszy od kierowniczki po liderki na wysyłce z same tępe dzidy jedną cały czas jak nie chorobowe to urlop druga tylko chodzi i beczeć umie na niczym się nie znaja masakra

Elżbieta
@Robi

Takie obrażanie pracownic Koam jest dosyć słabe. Rozumiem, że nie odpowiada Ci zarządzanie w firmie. Czy kierownictwo naprawdę nie wspiera i nie pomaga pracownikom w ich obowiązkach?

@Robi

Zacznij od siebie, najlepiej jest tylko oceniać i krytykować innych. Myślisz, ze Ty jesteś taki super pracownik? To czemu jeszcze w zarządzie jakiejś firmy nie siedzisz?

Bobo

Gdzie są maski? Jeden pojemnik do dezynfekcji rąk na hali.Wszystkie drzwi zamknięte, a przez portiernie ludzie wchodzą wychodzą bez sprawdzania żadnego

@Bobo

A zapytałeś kogoś o maskę? Powiedziałeś, ze chcesz? Ja wiem, ze maski są dostępne i możliwe do wydania.

Setter

To fajnego masz kierownika gościu.nasz kierownik powiadomił wszystkich jakie będą podwyżki.nie pozdrawiam.

Jakie są warunki zatrudnienia w zakładzie? Czy jest socjal? Jakie premie się wliczają do wynagrodzenia? Jakie jest wynagrodzenie netto w firmie?

Alvaro

Na zmianę B do Bażanowic w zastępstwie za leadera jest znowu nasza kochana asystentka Klaudia nasz zmianowy promyczek!! I znowu zapanowała super atmosfera, każdy z każdym współpracuje i nie ma podziału na działy jesteśmy jedną wielką zmianową rodzina. Uwielbiamy Cię promyczku i chcemy za leadera!

Seter ze zmiany B
@Alvaro

Ja też wolę pracować z (usunięte przez administratora) Kontrola tak samo A ludzie też sobie chwalą

Napalony
@Alvaro

I fajny Mo kuperek jak idzie cudo

Seter B zmiany.
@Seter ze zmiany B

Po 1 ciekawi mnie co ci daje sianie takiego fermentu...chyba jedynie nudne życie i złość do pewnych osób. Po 2 nie wpisuj nicku typu " setter zmiany B" ponieważ nikt z nas tego nie napisał. Po 3 zajmij sie czymś kreatywnym. Z poważaniem setterzy z zmiany B. NIE Pozdrawiam.

Jakość
@Seter B zmiany.

Na moje oko komuś się wydaje że skoro (usunięte przez administratora)za kilku to za kilku może się wypowiadać :)

Ona
@Jakość

Moze i masz racje z przerwa ale popatrz sie ile robicie bledów i tego nie wpisujemy bo szkoda nam waszej kasy ale za to jak my 1 sztuke w miesiącu przeoczymy to odrazu schody i po premi . wiec jesli cos gadasz to sie zastanow czy to wogole prawda czy ci żal (usunięte przez administratora) Sciska

Operatorka
@Ona

Nie myli się ten kto nic nie robi :)

Pracowałem w koamie w Skoczowie przez dwa lata teraz firma zmieniła nazwę ale to nie istotne, zostałem zwolniony z dnia na dzień bez podania konkretnej przyczyny dodam tylko że przez okres pracy nie miałem ani jednego dnia chorobowego i starałem się wykonywać pracę rzetelnie, zarobki to najniższa krajowa plus dodatek za pracę w nocy i premia za obecność, atmosfera w pracy fatalna donoszenie, obgadywanie.

........

Dlaczego nie dać prezenty dla dzieci na Boże Narodzenie?

Może chciałbym

Czyli bajzel jak w każdym zakładzie w Polsce.

Może chciałbym

Nikt nie chce odpowiedziec boicie sie czy co

@Może chciałbym

Witaj, Wszystko zależy od tego na jakie stanowisko chcesz aplikować. Pracownik z dłuższym stażem ma ciut większą wypłatę niż osoba, która dopiero została zatrudniona. Wydaje mi się, że najlepiej zapytać w kadrach podczas rekrutacji, ale super kokosów tu nie ma.

Może chciałbym

Dobry wieczór wszystkim chciałbym się poradzić czy warto przyjmować sie do summit autotech do pracy i na jaki zarobek można liczyć. Pozdrawiam

Blik

Dlaczego na zmianie A są 4 asystentki?

Elżbieta
@Blik

Niestety, akurat tego nie wiem - może ktoś inny będzie wiedział. Ale chyba z tego typu pytaniami warto jest zwrócić się już bezpośrednio do Przełożonego. Skoro jesteśmy już przy temacie zmian w Koam, to powiedz mi, ile ich właściwie tam jest?

PYTANIE

Jestem zainteresowany pracą w tej firmie Proszę jeśli to możliwe by ktoś napisał Jak obecnie przedstawia sie sytuacja W zakładzie? Czy przyjmują nowych pracowników? Czy jest możliwość pracy 8h ? Jak wygląda praca na produkcji co konkretnie sie robi czy jest to dość skomplikowane i trudne?

Franciszek
@PYTANIE

Praca w jakim dziale Cię interesuje? Firma poszukuje nowych pracowników do kilku działów. Tutaj znajdziesz więcej informacji https://pl.skoczow.summitautotech.pl/strona/kariera1 Jeżeli wyślesz Cv daj znać jak Ci poszło.

Al

A ja się zastanawiam na jakie jeszcze stanowisko kierownictwo wciśnie Ukrainę, bo ostatnie decyzje przypominają parodie, i to taką w bardzo złym guście

Lak
@Al

Zmiana d jest tego doskonałym przykładem. Przykre

niedoinformowany
@Al

Co macie na myśli?

Nikt

Bardzo to smutne że magazyn nie ma swojego kierownika. Wysyłka z Patrykiem M i swoim kierownikiem sobie pali na przystanku ile chce a magazynier na minutę usiąść nie może bo Koreańczycy się czepiają. Jak może być dobrze na magazynie jak kierownik jest z wysyłki jego pomocnik z wysyłki ( którego ojciec robi na magazynie i chodzi do roboty jak chce) kierownik produkcji z wysyłki. Nawet planista z wysyłki. Czas się zwolnić niestety :(

Nikt?
@Nikt

Nawiązując do Twojej wypowiedzi - zamiast siać ferment w internecie, miej człowieku trochę odwagi i powiedz to wszystkim w twarz. Pozdrawiam.

RODO
@Nikt

Zastanawiam się czy autor wypowiedzi zdaje sobie sprawę z naruszenia przepisów dotyczących RODO, jeżeli w wypowiedzi używasz imion, inicjałów, stanowisk lub innych tego typu rzeczy, a pozostali pracownicy firmy są w stanie zidentyfikować pracownika o którym jest mowa, to już w tym momencie następuje naruszenie przepisów RODO i można osobę piszącą komentarz podać do sondu. Pozdrawiam serdecznie.

@Nikt

Szanowny Panie" Nikt "coś mi się wydaje że naruszył Pan właśnie "RODO".

Rodo...

Sondu ? A może sądu ?

xD
@RODO

Halo policja? Proszę przyjechać na goworka

Popcorn
@Nikt

Idę po popcorn :D przynieść komuś?

Jeden czort
@Rodo...

Jeden czort, głupi nie pozna a mądry nic nie powie. Ważne że każdy wie o co chodzi

Ha ha
@RODO

W takim razie firma również narusza ten przepis, z upodobaniem wywieszając listy z błędami, na których są numery obozowe pracowników

Rodo
@Ha ha

Jeżeli uważasz że firma narusza ten przepis wywieszając listy to zgłoś ten fakt, tak samo jak opisane osoby powinny zgłosić ten fakt. Wedlug mnie jest to łamanie przepisów i mógł się ktoś zastanowić zanim napisał posta.

xD
@Rodo

Ale zdajecie sobie sprawę, że RODO dotyczy przetwarzania danych osobowych przez PRZEDSIĘBIORSTWO, a nie osoby piszące komentarze w internecie? Fakt, wystarczyło nie pisać imion, ALE nikt tu prawa nie złamał :) (co nie zmienia faktu, że można było napisać komentarz bez imion ;))

???
@xD

Rodo dotyczy każdego, nawet osobe fizyczna, nikt nie ma prawa udostępniać Twoich danych osobowych osobom trzecim bez Twojej wyraźnej zgody, a według przepisów rodo każda informacja dzięki której daną osobę można zidentyfikować jest już złamaniem prawa o tajności danych osobowych. Jak to wszystko czytam, to mam wrażenie że ludzie cofają się w rozwoju, zamiast powiedzieć komuś prosto w twarz co się nie podoba, to wypisują w Internecie myśląc, że są anonimowi.

Rudy z Grochowa
@xD

I już dzwonimy do prokuratury xD

Zostaw merytoryczną opinię o Best Autotech Sp. z o.o. - Skoczów

• Jak się pracuje w Best Autotech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Best Autotech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Best Autotech Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Best Autotech Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Best Autotech Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Best Autotech Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 387 ocen.

Best Autotech Sp. z o.o.