Opinie o Seung San Ind. Poland Sp. z o.o. w Ustroń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Seung San Ind. Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Seung San Ind. Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Seung San Ind. Poland Sp. z o.o. w Ustroń

Alvaro95 Nowy wpis

Nie polecam tej firmy pracowałem tam 4 lata na magazynie Panie w kadrach zajmują się wszystkim tylko tym co nie trzeba . Koreanczyki traktują Polaków jak roboty wieczny bordel na produkcji rotacja pracowników bardzo wysoka .... Brak słów do tej firmy A premie są wyznaniowe wystarczy że weźmie się 2 dni wolnego w danym miesiącu i 600 zł premia idzie w (usunięte przez administratora) ... szkoda w ogóle się tam zatrudniać. NIE POLECAM!!!

Nbc Nowy wpis
@Alvaro95

Nie polecam dyskryminacja Polaków brak sprzętu do pracy, brak organizacji normy z kosmosu, kultura osobista Ukrainy pozostawia wiele do życzenia.

isaak

Raczej polecam unikać ale jak nie ma pracy dobre i to. Płacą zawsze regularnie, premie są wypłacane losowo lub dwie zmiany rywalizują miedzy sobą i tylko niektórzy pracownicy "lepszej" zmiany dostaną premię. Praca na produkcji w zależności od stanowiska raczej ciężka a na części stanowisk bardzo ciężka choć nieliczne stanowiska są bardzo lekkie, gwarantowane odciski od kombinerek bóle mięśni i poobijane dłonie jak materiał się urwie. Latem koszmarnie gorąco temperatura na hali rzadko spada poniżej 25"C a z reguły jest około 28"C-30"C zimą odwrotnie chyba że pracuje się blisko pieca. Koreańscy menadżerowie oczekują pracy jak roboty bardzo wysokie normy produkcyjne. Przerwy 8:00 5min 10:00 20min i o 12:00 5 min na drugiej zmianie 16:00 5min 18:00 20min i o 20:00 5 min. Firma dopłaca do posiłków więc można za 5zł zjeść pełny dwudaniowy obiad. W firmie są trzy agencje pracy Interkadra, Ransztad, i MaxPower dla osób z okolic Jastrzębia dowóz autobusem służbowym, a dla pracowników z Ukrainy jest zapewnione zakwaterowanie. Fantastyczna atmosfera wśród załogi ratuje to że Koreańczycy wiecznie patrzą na ręce i wymagają więcej więcej i szybciej. Załoga raczej młoda, ogromny przemiał ludzi mnóstwo osób się zatrudnia a potem zwalnia. Pracuję tam już od ponad pół roku.

Zostaw merytoryczną opinię o Seung San Ind. Poland Sp. z o.o. - Ustroń

Seung San Ind. Poland Sp. z o.o.
  • Ignacego Daszyńskiego 64AA
    43-450 Ustroń

Seung San Ind. Poland Sp. z o.o.