Opinie o Best Autotech Sp. z o.o. w Skoczów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Best Autotech Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Best Autotech Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Best Autotech Sp. z o.o. w Skoczów

Drodzy pracownicy na premierę frekwencyjną musieliśmy sobie zarobić sobotą tzw 200% jeden wielki przekręt.

Ludzie tam maja numery jak w Oświęcimiu zachwile będę im to tatuowac na rękach

Dominika

Firma Koam w dalszym ciągu poszukuje pracowników na stanowisko pracownika produkcji. https://www.gowork.pl/oferta/pracownik-produkcji,2eHKX5ocYYNQfcEXAaswRY,skoczow W ogłoszeniu firma informuje, o możliwości dowozu pracownika z oraz do pracy. Czy mógłbyś ktoś napisać jak wygląda to w rzeczywistości? Pracownik może liczyć na takie udogodnienie?

Urma
@Dominika

Wsadz se tą prace w (usunięte przez administratora) albo gdzie indziej....

Bi Bi
@Dominika

Tylko z kierunku Strumień, reszta nie ma zapewnionego dowozu.

Zula

Anna fany zygmunt z Ciebie

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Prawda jest taka ze jest dziwnie. Nie wiem czy to cisza przed burza czy o co chodzi

Ywa

Hhhhaaaa a kto to bo nie kiedy idą z stamtąd smak grilowanej kielbaski

Operator

Rączke ze Śląska na utr sprowadzili???

Łowca sprawiedliwości

Zapraszamy do smażalni kielbasy i innych przetworów mięsnych na nocce...utrzymanie ruchu prosze zabrać talerzyk

Sfrustrowany

Podwyżki to 25 zł (brutto) co dwa miesiące za wzorową frekwencję w pracy (bez L4 i UŻ - info dla zainteresowanych) czy dla wszystkich to nie wiem, na pewno dla działu produkcji. Dlaczego nie jesteśmy zadowoleni? Bo traktują nas gorzej niż źle. Śmieszna podwyżka, czasy na maszynach skracają i potem mają pretensje, że są błędy, za co zabierają naszą ciężko zarobioną kasę. Ja rozumiem, że zwiększają się zamówienia, ale to by trzeba było docenić trochę tych, którzy obrabiają ten plastik przez 12 godzin. Robimy tych sztuk tysiące a mają nas gdzieś. Aż pewnego dnia obudzą się z ręką w nocniku, że sami będą musieli stać na maszynach, albo będą płacić grubą kasę za niewywiązanie się z kontraktu, bo zwyczajnie nie będą mieć kim robić. Ukrainą się będą posiłkować? Połowa z nich "nie panimaju" na niewygodnych maszynach a ty Polaku rób na najgorszych elementach. Tylko dlaczego zwierzchnictwo tego nie widzi?? A założę się, że czytają te opinie i nic im do tych głów nie dociera??

Black
@Sfrustrowany

Zapomniałeś dodać, że to jest podwyżka premii frekwencyjnej. Reszta to prawda. Zobaczymy ilu pracowników wróci do firmy z przestoju!

Teges
@Sfrustrowany

Napisałeś sama prawdę! Zero szacunku dla Polaków ,Ukraina gorą! Nikt nie widzi problemu,ze ludzie się zwalniaja,moze im właśnie o to chodzi zeby się pozbyć się polskiej zalogi?.

Sfrustrowany
@Black

No tak, zapomniałem. I do końca roku ma ta premia dojść do bodajże 200 zł a od nowego roku znowu stawka 25 (jeśli nie będzie dalej jakichś nieobecności, bo zaczyna się od 25 na nowo). Śmieszny socjal, do obliczenia którego trzeba doliczyć 500+ co jest niezgodne z kodeksem pracy i normalnie nikt NIGDZIE tego nie dolicza, bo nie dostaje się żadnego pitu na to. A za nasze socjalne które z każdego pracownika jest to co robią? 45 zł na osobę przy zmianowej imprezie, koło 70 na bon w Gołębiewskim i jakieś 200 zł za kolację, która jakoś specjalnie nie robi zawrotu głosy? A gdzie reszta? Na swoje imprezy, podwyżki? Po postoju będą płakać i jęczeć. Ludzie są coraz bardziej sfrustrowani tym co się dzieje. A kierownictwo dalej łudzi się, że jakoś to będzie i granatowe koszulki będą z piórkiem w d ganiać po maszynach. I będzie mega zdziwienie ????

Dominika

@wkurzony, czy możesz w sposób bardziej szczegółowy wyrazić swój komentarz odnośnie pracy w firmie Koam? O jakich podwyżkach piszesz? Czy są to podwyżki dla wszystkich zatrudnionych pracowników? Czy może tylko do konkretnego działu? Wyraź swój komentarz w sposób bardziej zrozumiały dla czytelników tego wątku. @Employee, rozumiem, że w chwili obecnej pracownicy nie są zadowoleni z obecnej sytuacji w firmie Koam? Czym spowodowany jest według Ciebie ten stan rzeczy? Napisz proszę coś więcej w tym temacie. @Tomasz, posiadasz doświadczenia związane z pracą w firmie Koam? Jeżeli tak to proszę podziel się nimi z nami na forum. Twoja opinia będzie pomocna dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy u tego pracodawcy.

Łowca sprawiedliwosci

Witam. Chciałbym sie dowiedziec dlaczego jedni z nas maja wpisywane bledy na tablice i zabiera nam sie premie, a innym kasuje sie bledy i dostaja premie. Gdzie jest sprawiedliwosc? Z kim trzeba miec uklady albo co robic zeby tez miec szanse na usuniecie błęda?

@Łowca sprawiedliwosci

Trzeba mieć kogoś z rodziny przy korytku, lub znać się z poprzedniego miejsca pracy z kimś decyzyjnym,,, Oto cała filozofia szukania sprawiedliwości i pieniędzy,,,

opetany
@Łowca sprawiedliwosci

zgodnie z RODO nie może być imion i nazwisk. Spokojnie mozesz pozwac firme na kilka milionów.

...
@Wika

Nie ma imienia tylko numer

Jupi

Nawet nie jest tak źle tylko strach na kogo trafisz nawet kryminał i to pracownik roku no żenada doceniają dno

@Jupi

Nie osądzaj drugiego człowieka, sam nie wiesz co Tobie jeszcze się zdarzy. Los jest przewrotny. Każdy ma prawo do drugiej szansy.

Rys

Много пишете о чем попало но хотелось бы больше отзывов о самой работе.Какая зарплата?Сколько перекуров за смену ?Как относятся до украинцев?Какое жиле для приезжых?

Zirytowana

Czy w naszym Skoczowskim Koamie inzynierek nie obowiązuje strój firmowy?Pokazywanie prawie golego Tylka i golych nóg chyba nie jest na takim stanowisku nie już tu na miejscu....

@Zirytowana

jeżeli nie mają co przekazać, to muszą coś pokazać,,,,,

PIP
@Zirytowana

Gdzie jest bhp?

zdziwiona

Dziwi mnie to co tutaj wypisują ludzie. Mam znajomą, która pracuje w tym zakładzie i fakt praca tam to nie bajka, ale przecież teraz jest tyle ofert na rynku pracy, że zawsze można ją zmienić ... Fala hejtu jaki tu się wylewa, świadczy tylko o was. Problem o to jak ktoś się ubrał, serio ? Pewnie bardzo wpływa to na jakość wykonywanej przez was pracy. Strzelam, że pewnie ta osoba nie zrobiła wam żadnej przykrości, ale zawiść ludzka nie zna granic.

Dramatejszyn
@zdziwiona

Bo tacy ludzie po prostu nie mają swojego życia i muszą o kimś innym mówić. Zazdrość? Zawiść? Nie wiadomo... Ale co by ktoś nie zrobił to zawsze komuś coś się nie spodoba. Niech każdy popatrzy na siebie... Brak słów by opisać większość komentarzy tu. Mi też się wiele rzeczy nie podoba, ale nie piszę tu tego bo po co? To świadczy tylko o tym jakimi jesteście ludźmi.. skoro was to tak boli to czemu tego prosto w oczy nie powiecie? AHHHHH NO TAK.... TU JESTEŚCIE "ANONIMOWI" Jeszcze raz powtórzę.. patrzcie na siebie... bo może zaraz o was ktoś tu napisze. Ciekawe czy będzie wam tak miło.

Wika

Brawo " Employee "!!!,,, - udało się obudzić w pracownikach poczucie wartości,tak potrzebne do pracy,przeżycia i bycia w KOAMie,,,,, Ludzie wreszcie potrafią cenić swój wolny czas i swoją pracę,docenił to też pracodawca płacąc 200 % za pracę w dni wolne,,,, Brawo!!!,,,

Mały

To już nawet na moldach pracuje człowiek z Gruzji?

Employee

Najwyżzy czas ,aby zwykli pracownicy firmy,poczuli się nie tyko robotami ale też ludźmi!!!

wkurzony

Brawo dla polskiego i koreańskiego kierownictwa za zrobienie w konia pracowników za podwyżke 25 zł brutt co drugi miesiąc przy nie chorowaniu i uż w smrodzie, pyle i afrykańskich temperaturach

Dominika

Próbowałam znaleźć w sieci jakieś informacje na temat Koam Sp. z o.o., niestety nie ma tego za wiele. Podzielcie się swoimi doświadczeniami, kogo szukają, jakie mają wymagania, czy wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanej pracy? Na jaki stanowiska obecnie szukają kandydatów? Każda opinia się przyda.

Zostaw merytoryczną opinię o Best Autotech Sp. z o.o. - Skoczów

• Jak się pracuje w Best Autotech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Best Autotech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Best Autotech Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Best Autotech Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Best Autotech Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Best Autotech Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 387 ocen.

Best Autotech Sp. z o.o.