Opinie o Concordiasalus Sp. z o.o. w Osieczek

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Concordiasalus Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Concordiasalus Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Concordiasalus Sp. z o.o. w Osieczek

Jola

Cześć! Mam turnus 22 lipca - chętnie zabiorę się z kimś z warmińsko-mazurskiego - Węgorzewo, Giżycko, Kętrzyn, Mrągowo, Biskupiec, Olsztyn, Ostróda :) Dołożę się oczywiście do paliwa.

@ Monika

Witam, mam termin 22.07.2022 do Osieczka jestem z Czerska woj pomorskie chętnie się z kimś zabiorę, oczywiście dołożę się do paliwa. Proszę o kontakt.

Hej.To dobrze ze ktoś jedzie 22 .07 22r Pozdrawiam

Katarzyna
@Helena

Witam.Ja też mam termin od 22.07.Jestem z Katowic.Pozdrawiam

Haluśka
@Katarzyna

Ja też mam termin 27.06.2022 r. Jestem ze Słupska Pozdrawiam i do zobaczenia PS. oby tylko ludzie fajni byli ......

@Haluśka

Hej, my dwie fajne będziemy, to już cos na początek ;-) okolice Iławy pozdrawiają! Nie bój się, damy radę :)

Gosia
@@ Monika

Witam, fajnie że jest już parę osób z terminem 22.07, ciekawa jestem czy znajdzie się jeszcze osoba z Podlaskiego. Pozdrawiam i czekam na informacje

Ania67
@Gosia

Jestem z Białegostoku

Ja jadę 22 lipca x Wyszkowa moge zajechać do Czerska

@Gosia

Ja tez ten termin

@Beata

Witam bardzo bym się cieszyła gdyby była możliwość a jedzie pani sama ?

@@ Monika

Monika ja z innego Czerska do zobaczenia na miejscu

Ok rozumiem do zobaczenia

Helena

Cześć.Czy ktoś jedzie do Osieczka 22 07 z okolic Katowic .Ale moge gdzieś dojechac.Chetnie bym się zabrała I dołożyła do kosztów 510 724 088 .Pozdrawiam

Jola

22.07 - czy ktoś z warmińsko-mazurskiego jedzie? Chętnie bym się zabrała. Węgorzewo/Kętrzyn/Mrągowo/Olsztyn/Giżycko

Aplikowałeś do firmy Concordiasalus Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Witam Czy ktoś jedzie z Krakowa 10.09.22 Chętnie się zabiorę .Tel 501064680

Jaro&

Wybieram się samochodem z Krakowa na turnus od 16.09.22 jeśli jest ktoś chętny mogę zabrać

S,koda bo ja 10 wrzesnia bysmy sie razem zabrali ale spotkamy sie na miejscu

Of 16 czy 10 września?

@Syla

O ja również jadę od 10 września,???? będzie okazja się poznać ????

@Anes

Oczywiscie jak najbardziej jestem bardzo pozytywna osoba i pozytywnie nastawiona bedzie fajnie towarzystwo na te 24dni jest najwazniejsze

Czy od 10. 09. 22?

Ja tez dołączam 10.09.22 wiec pozdrawiam i do zobaczenia

@Syla

Bardzo się cieszę bo lubię pozytywne osoby???? możemy gdzieś na priw popisać?

@Anes

Daj namiary na mesengerra napisze

Albo nr tel popiszemy

@Syla

Wpisz Agnieszka Czerwińska na Facebooku . Na profilowy blondynka w okularach. Albo mailowa bo wolę tutaj nr telefonu nie podawać na forum ???? fajnie, że się odezwałaś ????

@Anes

Nie moge cie zmalesc a skad jestes

@Syla

Z około Łodzi. A może ja Ciebie znajdę?

@Anes

Sylwia Wojcik profilowe bez zdjecia widok morze

Napisałam ale czy do Ciebie? Mam nadzieję, że trafiłam

@Anes

Nic nie dostalam hi hi chyba nie do mnie napisalas

Napisz do mnie na maila agew77@wp.pl

@Beata

Super to łapiemy kontakt???? możemy popisać na maila?

@Anes

Pewnie. Podaje swojego. b.majczak@wp.pl.. Możemy też przez messengera Beata Majczak Lublin (zdjęcie z jasnymi włosami i w czarnej sukience). Albo podaj mi swojego to napisze.

Dokładnie

Witam Czy ktoś jedzie z okolic Bytowa od Osieczka dnia 22,07,2022 Chętnie się z kimś zabiorę lub rozważę podróż swoim autem 667280816

Witam Czy ktoś jedzie z okolic Bytowa woj.Pomorskie do Osieczka dnia 22,07,2022 Chętnie się z kimś zabiorę ale rozważę podróż swoim autem 667280816

Helena

Witam.Czy jedzie ktoś samochodem do Osiecka 22 07 z Katowic lub z pobliskich miast..Chętnie bym się zabrała .Dołożę się do paliwa. Pozdrawiam

Anna67

Witam czy może ktoś jedzie do osiecka w terminie 22.07.22 z okolic Białegostoku chętnie bym się zabrała 669495750 pozdrawiam I miłego dnia

Viola

Cześć, Ja jadę 27.06 z Krakowa.

Bożena
@Viola

Cześć! Ja także jadę 27 czerwca z Zamościa

Magda

Osieczek 27 Czerwiec !!! Kto jedzie ? Może się wszyscy wpiszą ?

Leszek
@Magda

Jadę z Tomaszowa Mazowieckiego 27 czerwca. A Pani skąd jedzie?

Henryk
@Magda

Heniek z Gliwic. Mogę kogoś po drodze zabrać.

Henryk
@Henryk

Jadę 27.06.2022 z Gliwic. Tel. 665720751.

Justyna
@Magda

Ja też Madzia jadę w tym terminie okolice Bełchatowa.

Magda
@Leszek

Z południa Polski :)

Justyna

Ja ja ja jadę ???? 27 czerwca

Anita
@Magda

@Magda Witam mam także turnus od 27.06. Jestem z Opola. Chętnie bym się z kimś zabrała, dorzucę się do kosztów. Pozdrawiam:)

@Magda

Ja jadę 27 czerwca z okolic Torunia.

Aśka

Hej ja też jadę 27 czerwca

Motylek
@Kasia

Może Jedzie Pani przez Gostynin. Chętnie zabrałabym się z Panią. Tel. 502597649.

@Motylek

Ja z okolic Torunia ale jadę 27czerwca chyba PKS na dzień dzisiejszy. Chętnie bym się zabrała z kims ale z moich okolic nikogo nie widzę. Pozdrawiam

Barbara
@Magda

Osieczek 27.06. JADĘ I POZDRAWIAM WSZYSTKICH, KTÓRZY TEŻ ZAMIERZAJĄ! Barbara ze Zduńskiej Woli

Rysiek

jade na turnus od27 06 2022

Bożena
@Magda

Ja jadę 27.06 z Katowic flix busem :)

@Bożena

Może się spotkamy ja również flix busem jadę . Pozdrawiam

@Joanna

Jadę z Piotrkowa Tryb.

@Bożena

Witam.Ja też z Katowic jadę, ale od 22 07 .Proszę napisać jak dojechać Flix Busem .Pozdrawim

Agnieszka
@Helena

Ja teź od 22 07 jadę

B

Moja mama jedzie :)

@Agnieszka

Ja tez jadę 22.07 z pomorskiego.

Do Monika
@@Monika

To może się poznamy wcześniej

Agnes
@Magda

Witam. Jadę w tym terminie do Osieczka.

Hania
@@Monika

Też jadę z pomorskiego

Hania
@Hania

Witam, ja jestem z Czerska a pani ?

@Hania

Witam, ja jestem z Czerska a pani ?

Viola

Ja jadę 27.06. do Osieczek z Krakowa. tel. 662203611

Grażyna

Byłam na wcześniejszym turnusie i wszystko było ok.przepustki były bez problemu ,wyjazdy wcześniej kończące turnus też bez problemu.z tego co mówili rehabilitanci to turnus kwietniowy był roszczeniowy ,może dlatego że parę osób wyleciało. .życzę miłego pobytu

andrzej
@Grażyna

bylem wlasnie na kwietniowym turnusie ,i były normalne wyjazdy na swięta jak i weekendy zus nie daje przepustek to sa normalne (usunięte przez administratora)

Grażyna
@andrzej

Przepustek nie udziela ZUS tylko ośrodek i wydawali normalnie ,trzeba było tylko zgłosić i zdać kartę na czas wyjazdu

Optymistka
@Grażyna

Nie prawda byliśmy zgraną grupą korzystająca z dobrodziejstw ZUS

kosmitka
@Grażyna

jedziesz do domu na własne ryzyko .jak coś ci się stanie poza ośrodkiem to jesteś w czarnej dziurze.

kosmitka
@Grażyna

nie byliśmy roszczeniowi a do tej pory na makaron, ryż, kaszę brrrrrrrrrr jeszcze mnie trzyma a po turnusie wylądowałam na zastrzykach i jest jeszcze gorzej niż było czeka teraz na wyniki rezonansu i porównanie przed i po!!!!!!!

HEJ, JA JADĘ 27.06.2022 Z ZABRZA. mOŻE KTOŚ TEŻ POTRZEBUJE PODWÓZKI? - MOGĘ ZABRAĆ

@Ewa

Ja jestem z Rudy Śląskiej i tez wybieram się w tym terminie. Możemy się zgadać…

Anita
@Ewa

Hej. Masz jeszcze wolne miejsce w samochodzie??

Grzegprz

27,06 jade z kierunku Poznania

Jolka

Witam. Ktoś z okolic Opola jedzie w terminie 16.08.22?

Aga

Witam. Ktoś z okolic Łodzi jedzie w terminie 10.09?

boenaD

Witam. Mam turnus od 16 sierpnia 2022 r.Cheęnie skorzystam jesli znajdzie się jedno miesce w samochodzie. Okolice Katowic Zabrza Gliwic.Kontakt 667250071.

Helena

Hej Jadę do Osieczka 22 07 z okolic Katowic. Szukam kogoś kto by miał wolne miejsce w aucie .Dołożę się do paliwa 510 724 088 .Pozdrawiam

Beata

Witam. Jadę do Osieczja na turnus 10.09.22 z Lublina. Jedzie ktoś może w tym terminie z moich okolic?

Lubelak
@Beata

Jedziemy, ale do Osieczka. To chyba inne miejscowości...

Zostaw merytoryczną opinię o Concordiasalus Sp. z o.o. - Osieczek

• Jak się pracuje w Concordiasalus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Concordiasalus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 194.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concordiasalus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 43 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 83 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Concordiasalus Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 453 ocen.

Concordiasalus Sp. z o.o.