Opinie o Agrobex w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Agrobex. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Agrobex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agrobex w Poznań

Klient

Deweloper unika odpowiedzialności od usuwania usterek. Ogródki są zalewane przez wodę opadową. Woda stoi kilka dni na wysokość 7-8cm. Woda opadowa odprowadzana jest na ogródki skąd nie ma żadnego ujścia i zaplanowanego odpływu! Reklamują także darmowy parking na inwestycjach w Zalasewie. W praktyce trzeba za niego płacić 320 parę złotych w roku za tzw. służebność gruntową. Ocenę takiego postępowania zostawiam czytającym.

AD

Radosna etap IV ma już wpis, że musi płacić 320 plus inflacja dodawana ro po roku, kiszka. Ponadto wykupili pomieszczenie , w którym jest kotłownia i została powołana spółka, której musimy płacić za pośredniczenie. Nie mamy możliwości bezpośredniego zakupu z PGNiG... Monopoliści.Oczywiście nazwiska czy Agrobex, czy Resideo czy ta pośrednicząca spółeczka- jedna duża rodzina. Łupią z każdej strony.

@Klient

A propos parkingu - opłaty pewnie dotyczą utrzymania parkingu ? oświetlenia, odśnieżania itd ? czy to parking gminny ? To wtedy pewnie i bez opłat

klient

Opłaty dotyczą "służebności" czyli płacimy za korzystanie z parkingu. grunt na którym stoi parking jest własnością dewelopera. Za utrzymanie parkingu i czystość, odśnieżanie itd. płacimy osobno.

@klient

Akurat mieszkam na osiedlu i nie ma tam żadnych dodatkowych opłat, w kwocie 320 zł rocznie są wszystkie opłaty za parkingi... Rozumiem pisać coś jeśli jesteśmy niezadowoleni, ale nie mijajmy się z prawdą. Pozdrawiam

Klient

Rozumiem że Pani jest z ramienia dewelopera lub nie ma pojęcia o jakiej inwestycji pisze. Dla zainteresowanych mogę wysłać faktury lub zapis w akcie notarialnym informującym o tej płatności. To ja proszę nie pisać 'nieprawdy'.

Wiola
@Klient

Darmowy parking ??? Który deweloper daje darmowy parking ? Płacisz za parking i gmina ogarnia odśnieżanie, oświetlenie. Jeśli to teren prywatny to musisz płacić za wszystko - odśnieżanie, oświetlenie, naprawę parkingu itd. Niestety nic nie ma za darmo - to przecież oczywiste.

Wiola
@klient

zapewne gmina nie była zainteresowana przejęciem tego terenu - i nie jestem z ramienia dewelopera jakby ktoś pytał

@Klient

Naprawdę, proszę wczytać się w rachunki bo, chyba jest problem ze zrozumieniem. Nie z wszystkim się zgadzam, ale akurat to jest jasne i klarowne.

AD Nowy wpis

Niedawno (bo ponad miesiąc temu) wygasło ogłoszenie na stanowisko opiekuna klienta, w wymaganiach było, że potrzebna jest odporność na stres, zastanawiam się jakie sytuacje mogą na to wpływać, na co się ewentualnie przygotować? Jak sprawdzają poziom angielskiego, jakiś test pisemny czy zwykła rozmowa?

Karolina Nowy wpis

Byleby do sprzedaży później mają klienta w poważaniu. Mieszkania się sypią zaraz po przeprowadzce. Żałuję zakupu.m⁰l

Paweł Nowy wpis

Wszystko słychać co sąsiedzi mówią i robią, balustrada na balkonie zardzewiała i ruchoma płytki popękane, wykonawca grupy zaoszczędził na kleju. Auta zostają kradzione z uwagi na brak monitoringu na parkingu. Ogródki są zalewane zawody opadową woda stoi kilkanaście tygodni na parkingu i ogródkach.

Firma Agrobex poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Bartek

Firma Dramat. Oby jak najdalej. Po dwóch latach wilgoć na ścianach, osiedla Po deszczach pływają, mury piją wodę a oni przysyłają Patryczka, który nie ma pojęcia o czym mówi i wciska ludzie głupoty, że to od wentylacji. Zapraszamy do Jarocina

@Bartek

Jakość mieszkań tragiczna. Słychać sąsiadów co mówią i co robią.. balustrady rdzewieje i odpadają.. płytki popękane na balkonie..woda opadową stoi kilka tygodni u sąsiadów..na parkingach.. zarządca to spółka córka i postawiony jako słup..nie działa w interesie mieszkańców.. zajmuje się tylko rozliczaniem.. auta na parkingach są kradzione gdyż nie można dogadać się z agrobexem o zamontowanie monitoringu..

Na stronie jest oferta pracy jako kierownik budowy. Firma niby ok, sporo benefitów proponują, wymagań na stanowisko też nie mają wziętych z kosmosu. Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać ? Jest sens zanieś tam CV - proszę o szczere opinie, nie chciałbym szukać kolejnej pracy ;)

Pz

Firma poniżej krytyki. Jako kandydat na stanowisko Inżynier budowy trafiłem na rozmowę kwalifikacyjną po której, po kilku dniach otrzymałem pozytywną odpowiedź. Ustaliliśmy z dyrektorem termin rozpoczęcia pracy, przesłałem wszelkie niezbędne dokumenty i w tym samym czasie złożyłem wypowiedzenie u dotychczasowego pracodawcy. Tydzień przed planowanym rozpoczęciem pracy zadzwoniłem do działu HR aby uzyskać informację na temat badań i szkoleń wstępnych. Podczas rozmowy otrzymałem informację, że nie zostanę zatrudniony ponieważ umowa na realizację zlecenia, którą podpisali 2 tygodnie wcześniej opiewa na mniejszy zakres niż zakładali i nie mogą mnie zatrudnić. W taki sposób dzięki firmie Agrobex zostałem bez pracy. Przestrzegam wszystkich przed tą firmą!!!

Agata

Na jednej ze stron znalazłam ogłoszenie na stanowisko Kierownika Budowy. Mój mąż ma doświadczenie na takim stanowisku i szuka pracy. Chciałabym się dowiedzieć, ile czasu trwa okres próbny? 3 miesiące, a może więcej lub nie? Pytam, bo po tym można liczyć na UoP na czas nieokreślony. Jak ogólnie początki w firmie?

Speedy

Powiem wprost współpracujemy z tą firmą już któryś raz i prawda jest taka że wszystko było ok do lata 2019 wtedy zawitałem u nich na budowie w zielonej górze firma agrobex wykonywała szkole na Batorego i ludzie powiem wam że współczuję tym dziecią które tam chodzą ta firma to (usunięte przez administratora) nie mają swoich pracowników poza pseudo kierownikami których było 5-6 a (usunięte przez administratora) był niesamowity nikt z nich nie ma kompetencji totalna fuszerka ale dopiero osiedle Silesia w zielonej górze mnie dobiło tam to już jest Meksyk. Ludzie którzy tamaja zamiar kupić mieszkanie powinni wynająć kierownika budowy i z nim wszystko sprawdzić od ścian po okna i coś najważniejsze posadzki. To co tam się dzieje to parodia jest kilkunastu podwykonawco gdzie każdy odpowiada za jakiś etap. Hmm nie ma t nic poprawnie zrobione sam byłem świadkiem jak stropy o zbrojenia były kute bo za dużo wylane. Ale to tylko kropla w morzu. Można by tak pisać cały dzień ale ludzie zanim kupicie tam mieszkanie to przejdźcie się blok wcześniej i popytajcie tych co już kupili

Bartek
@Speedy

Zapraszamy do Jarocina. Po 2 latach wilgoć na ścianach i wielka firma o wszystko obwinia lokatorów. Przysyłają śmiesznego Patryczka, który nie ma bladego pojęcia o czym mówi.

Irena

Dzień dobry, szukam pracy, firma ma swoją stronę ale żadnych ofert. Pisaliście tu sporo o niewywiązywaniu się z płatności w terminie, czy takie sytuacje dotyczyły też pracowników? Jak jest teraz? Firma na stronie wymienia sporo zalet we współpracy, nawet dofinansowanie do studiów podyplomowych, a ja jestem ciekawa najważniejszego - jak ocenilibyście wysokość zarobków? Pozwalają być spokojnym w inflacji?

Czy w Agrobex możliwa jest praca na podstawie B2B?

Miła

tak

Ona

Wiele lat pracowałam w tej firmie i cokolwiek by się tu pisało to dobry pracodawca, nawet w trudnych czasach wywiązywał się ze zobowiązań wobec pracowników. Z tego co wiem tak jest nadal, polecam

@Ona

Czyli, że w Agrobexie podczas pandemii można liczyć na stabilne zatrudnienie? Mogłabyś napisać z czego najbardziej byłaś zadowolona pracując w firmie? Zarobki, atmosfera, jakieś benefity? Jakie stanowisko zajmowałaś i od kiedy już nie pracujesz?

ona4
@Monika

Parę osób zostało zwolnionych w czasie pandemii lub z powodu zakończonych inwestycji.

@ona4

A może po prostu byli słabi...niestety zwykle to realna przyczyna zwolnień, z którą wielu nie może się pogodzić.

Alicja
@ona4

Aha czyli zamknęli projekty tak?? Dobrze że tylko parę. To chyba o większość i tak walczyli co?

Podwykonawca

(usunięte przez administratora) Wykorzystują firmy pracujące dla nich! Brak porozumienia, wykorzystywanie na całej Lini!!

Wykonawca

Średnio co kilka dni wzywają do usunięcia usterek, które najczęściej sa wynikiem pracy innego fachowca. Ciężko przez to odzyskać pieniądze a co dopiero o jakimkolwiek zarobku. Nikt nie chce dla nich pracować same problemy. Odradzam

Jakie wartości są cenione w Agrobex?

dobre pytanie :D

Podwykonawca wlkp

Współpracowałem z tą firmą kilka lat dobrych lat ale w końcu powiedziałem dość (usunięte przez administratora). Termin płatności zawsze po terminie nieraz grubo po terminie miesiąc. O kaucji gwarancyjnej zapomni jak się tylko upomnisz odrazu dostajesz wezwanie o usuniecie usterek. koniec budowy również dostajesz bzdurne obciazenia z cyklu ściane musieli pomalować jakiś otwór poprawić i obciete to 200 to 400 zł. Obecne stawki co maja to tylko dla desperatów lub tych co nie maja co jeść na suchą bułkę zarobią. ZDECYDOWANIE odradzam Podwykonawstwo dla tej firmy.

Steven

@Podwykonawca Mam wątpliwości czy to podwykonawca napisał ? Bardziej wygląda na wpis konkurencji!

Podwykonawca

Bardzo kiepski i nierzetelny płatnik. Bardzo duże przterminowania płatności. Trzeba kilkakrotnie dzwonić do księgowości w sprawie przterminowań. Masz szczęćcie jeśli odbiorą i powiedzą cokolwiek konstruktywnego. Trzeba być zdesperowanym żeby dla nich pracować.

Wykonawca
@Podwykonawca

Współpracowałem z nimi przez długie lata ale w ostatnich dwóch latach ta Firma zeszła na psy odbiorami problem termin płatności nie w terminie no i o kaucji którą pobierają można zapomnieć że ją odzyskasz. Nagle dostaniesz pismo że musieli usunąć jakąś usterkę po tobie i oczywiście noty obciążające

Czy Agrobex zapewnia kartę multisportu?

Ann

OK SYSTEM

Yarpen

Witam, Widziałem ogłoszenia o pracę do tej firmy jako inżynier budowy. Czy ktoś był tam na takim stanowisku? Dalej firma jest tak niewypłacalna jak piszecie?

Halina
@Yarpen

Cześć, zostałeś zatrudniony w Agrobex? Bo widziałam, że to ogłoszenie ciągle jest aktualne. Chyba, że nie aktualizują danych na stronie?

@Yarpen

Nie wiem skąd te opinie, pracuję tu kilkanaście lat i firma nigdy nie spóźniła się z wynagrodzeniem, nigdy nie zostawiła pracowników w potrzebie, nigdy nie wywiązała się ze swoich zobowiązań. Niestety piszący tutaj podwykonawcy widocznie nie wywiązali się ze swoich.

Zawsze wywiązuje się ze swoich zobowiązań.

Zostaw merytoryczną opinię o Agrobex - Poznań

• Jak się pracuje w Agrobex?

Zobacz opinie na temat firmy Agrobex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agrobex?

Agrobex
1.7/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Kochanowskiego 7
    Poznań