Agrobex

Poznań

Opinie o Agrobex

Traszka81

Beznadziejna firma, z niekompetentny dyrektorem, który zaprasza na rozmowę w sprawie pracy nie czytając nawet CV kandydata. Potem wielkie zdziwienie, że szukają kogoś o innych kwalifikacjach. Na pośmiewisko się tylko naraził. Dodatkowo na spotkaniu drętwo. Z daleka od tej firmy.

haj

To wcale nie jest podstawa we wszystkich firmach na stanowiskach specjalistów ds. sprzedaży mieszkań @Kula. Głównie dostają to przedstawiciel handlowi. Na szczęście jednak ci specjaliści mogą liczyć na telefon komórkowy i jeszcze aparat fotograficzny.

nick

Beznadziejna firma sekretarka nie miła rzuca słuchawką nie wysłuchując do końca.

Zostaw opinię o Agrobex - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agrobex