Opinie o Usługi Budowlane Radosław Kozłowski w Gołębiewo

counter
2 3 14 5 1
Paweł Nowy wpis
Klient

Obecnie współpracuje z Panem Radosławem i nie mogę napisać złego słowa. Rzetelny, pracowity kontakt z nim jest bardzo dobry, poza tym posiada dużą wiedzę budowlana jak ktoś już wcześniej wspomniał dla mnie rowniez zaproponował zmiany w projekcie co dało się odczuć w kieszeni na plus. Postęp prac z tygodnia na tydzień jest ogromny. Prace co tydzień akceptowane są przez inspektora budowy, który nie ma zastrzeżeń. Pracownicy jak pracownicy... jak szef jest pracują ciężko, szefa nie ma pracują dużo wolniej i to niestety da się zauważyć. Mimo wszystko polecam!!!!

Artur Nowy wpis
Klient

Współpracuje z Panem Radkiem już od jakiegoś czasu. Wykonuje dla mnie 3 projekt. I szczerze pracowałem z różnymi budowlancami. Odkąd pracuje z nim nie chce nikogo innego. Biegle czyta projekty współpracuje z inspektorami którzy również mają o nim bardzo dobre zdanie. Ma szeroką wiedzę na temat budowlany, nie raz proponował zmiany w projekcie na plus dla mnie. Pracowity, rzetelny, dokładny. Czytając negatywne opinie byłych pracowników, mogę tylko powiedzieć tyle, że pan Radosław ma dużo cierpliwości do pracowników. Sam byłem świadkiem tego że przychodzą do pracy jak chcą potrafią przyjść pod wpływem alkoholu szczególnie młodzi ludzie, a oczekiwania maja jak gdyby mieli po 30 lat stażu na budowie. Mimo wszystko Pan Radosław pilnuje wszystkiego i trzyma się zasad bhp.

Mariusz Nowy wpis
@Artur

Bardzo się cieszę Arturze, że polecasz współpracę z usługami budowlanymi Pana Radosława. Świetnie to wiedzieć, że postrzegasz tę firmę bardzo pozytywnie. Skoro jesteście na etapie 3ciego projektu to ciekawi mnie, czy miałeś może informacje o tym, jak pracodawca ten wynagradza swoich pracowników? Może gdzieś pomiędzy wierszami coś usłyszałeś?

adam Nowy wpis

Firma pana Radosława przeprowadzała w moim domu remont szczerze odradzam co tylko można było spartolić to zrobili nawet sufit z płyt gipsowych na stelażu jest środkiem ugięty nie w poziomie. Ściany nowo tynkowane są tak krzywe że na odległości 1 metra można można spokojnie włożyć palec nie mają ani pionu ani poziomu.Musiałem nająć innego fachowca aby to jakoś poprawić.Oczywiście całość wynagrodzenia odebrał . Nigdy więcej kontaktu z tym pseudo fachowcem,W pełni uzasadniony negatyw.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 591 dni.

Czy w Usługi Budowlane Radosław Kozłowski jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Remont

U mnie ta firma robiła remont jestem bardzo zadowolona z wykonywanej pracy. Pracownik pozostawił po sobie czystośc i porządek ponadto wyróżniał się potężna wiedzą budowlana wynikającą z doświadczenia. Firma godna polecenia.

Biuro

Witam drodzy Państwo widzę tu szereg opinii negatywnych o niepłatnosci wynagrodzenia czy niepłatnosci do ZUS czy skarbówki. Zapraszam do biura w celu przedstawienia dokumentów potwierdzających płatnośc do wyżej wymienionych instytucji gdyż nie pozwolę sobie na oszczerstwa w moją stronę. Jeżeli chodzi o drugą kwestie pracowników temat rzeka. Ten kto chce pracować chodzi do pracy od lat regularnie i otrzymuje wynagrodzenie ten kto nie chce pracować i przychodzi do pracy PIJANY gdzie alkomat przed rozpoczęciem pracy wskazuję na znaczną ilość alkoholu to jak sami Państwo wiecie w branży budowlanej jest niedopuszczalne, stąd zwolnienia. Więc zalecam najpierw napisać coś o sobie a potem opisywać firmę. Jeżeli nie mają Państwo wiedzy na temat BHP zapraszam na szkolenie.

Dzien dobry

Byly pracownik

Jeśli kiedykolwiek dostaniecie ofertę pracy u niego, uciekajcie. Nie płaci za ZUS, wynagrodzenie jest tylko na papierze. Ciągle trzeba się upominać o swoja wypłatę i nawet nie płacą w całości. Na dodatek praca wykonywana przez ta firmę pozostawia wiele do życzenia. Niestety mocne słowa ale to sama prawda.

Oszukany

Umawialiśmy się na remont po czym w dzień remontu jak wszystko wyniesione dzwonie do niego a on ze nie przyjdzie.

Pracownicy

Hej kolego kiedy wypłacisz wypłatę zaległe ludziom masz czas do dwóch dni jeśli tego nie zrobisz zgłaszamy to do sądu pracy do urzędu pracy i ciekawe co na to skarbówka powie że nie oplacasz ludzi którzy pracują na czarno

Admin
@Pracownicy

Dzień dobry- czy ta firma dalej działa i czy posiada własne rusztowania.

Wiecie coś więcej o firmie Usługi Budowlane Radosław Kozłowski w mieście Gołębiewo? Napiszcie jakie macie informacje odnośnie aktualnej pozycji firmy. Twoja opinia się liczy!

Pracownicy
@Administrator

Tj (usunięte przez administratora)ludziom wisi zaległe wypłaty ja już nie będę dzwonił do niego tylko zgłaszam to do sądu pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Budowlane Radosław Kozłowski - Gołębiewo

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

2/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad