Opinie o Tesco Extra Bełchatów w Bełchatów Kolejowa 6

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Tesco Extra Bełchatów. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tesco Extra Bełchatów o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tesco Extra Bełchatów w Bełchatów Kolejowa 6

mami

Widać, że Lolek miał dużo czasu, skoro interesowały go plotki :).. Jestem jednym z kierowników i nie mam na to czasu. Często rezygnuję z przerwy w czasie której nadrabiam papierkową pracę. Osoby z którymi pracuję wkładają w pracę całe serce i są w nią mocno zaangażowane. Wypowiedź Lolka świadczy tylko o nim...W Tesco pracują różni ludzie i bez względu na zajmowane stanowiska piją kawę i jedzą na bistro:). Cenię osoby, które mają własne zdanie, ale umiejętność przekazywania go innym i kultura jest w każdym miejscu pracy w cenie.. Mam nadzieję, że Lolek znajdzie kiedyś pracę w takim miejscu, które spełni jego oczekiwania...

byłam_sobie

Jak dla mnie to wszędzie jest tak samo, o sytuacji w sklepie świadczy to ile spośród osób otwierających ten sklep pracuje tam do dziś. To mówi samo za siebie !!!!

Lolek

ludzie! TESCO?! Powariowaliście?!!! nie pracowałem tak długo, ale wystarczyło mi żeby mieć takie a nie inne zdanie na temat tej firmy, a raczej ludzi którzy nią zarządzają. zarządzający to albo niedouczone plotkary po szkole średniej, które tylko piją kawkę i wpier*** na bistro i już du** unieść nie mogą, albo tępa jak stare nożyce brzydka jak noc personalna, której nie dałbym nawet gnoju rozrzucić w oborze, bo by nie wiedziała jak. Tam, na najniższych stanowiskach pracują ludzie po studiach, z dyplomami, których traktuje sie jak intruzów, bo mają swoje zdanie, wiedzą co mówią i co najważniejsze mają swoją godność. a te "pinkne" kierowniczki, które wiecznie tylko obrabiają wszystkim du** i są fałszywe na wskroś, tylko narzekają i płaczą że im ciężko. jedna wielka banda głupich i pustych lasek.

Olly

Widzę że nie wiesz co mówisz. Ludzie robią po prostu gdzie się da bo taka a nie inna jest sytuacja w tym pieprzonym kraju! Ja także jestem po studiach i też robiłem w Tesco na szczęście już tam nie robię i mam lepszą pracę

Olly

Hmm szczerze mowiac to ciezko mi powiedziec gdzie jest najlepiej ale chyba na RTV kierownik Karolina

Doradca Klienta

Rekrutację prowadzi kierowniczka personalna. Przebiega w 3 etapach i jest trudna, ale osoba prowadząca jest uprzejma, spokojna i daje szansę każdemu. Ważne żeby lubić ludzi, bo ona mocno patrzy pod tym kątem.

Testy rozwiązywałem , jak zachować się w określonej sytuacji.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bełchatów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Hydraulik wyjazd OD ZARAZ - atrakcyjne warunki
CDMD SHL Sp. z o.o.
logo firmy Portier - Dozorca
PPHU Batis Sp. z o.o.
logo firmy Monter konstrukcji stalowych Rogaland
Fosdalen AS
ciekawa

mam takie pyatnie, chciałam składać CV na Kolejową? Na którym stoisku jest najlepsza atmosfera, Kierownik itp??? praca podejrzewam że wszędzie podobna

Olly

Co ty zapomnji o podwyzkach

bałuty

to mniej istotne, (usunięte przez administratora) jakbym miał pracować w takiej atmosferze to bym strzelił sobie w łeb od razu. u nas być może szefu nie grzeszy bystrością ale wszyscy pracujemy razem i jakoś sobie radzimy.

ex-pracownica

W carefourze ale nie w Bełchatowie - dojeżdzam. A mimo wszystko wychodzę z dojazdem lepiej niż w Tesco które było na miejscu. Ale przede wszystkim widać że tu nie robią takich szopek, wszyscy kierownicy jakich poznałam są tu od początku, wszystko bezstresowo itd Mam nadzieję że kilka osób w tym tesco się obudzi i też odejdzie.

Olly

Aha a w ktorym markecie teraz robisz? Ja teraz robie w Megaserwisie

ex-pracownica

w sumie racja, ja jestem już w konkurencji, szału nie ma ale i tak w porównaniu do Tesco o niebo lepiej.

Olly

A mam w nosie co sie dzieje w tej firmie juz tam nie robie i dobrze

ex-pracownica

no to ciekawe ile nasz Tomek wytrzyma, z kim bym nie rozmawiała to każdy się na nią skarży, podobno o prawach pracy to ona nie słyszała. Zresztą szykuje się chyba pozew w jej sprawie. ..a było tak dobrze to musieli wszystkich wykończyć..

Olly

Tak slyszalem cos tam ze jest nowa personalna w tesco ale nie wiem jak sie nazywa. Co do pracownikow to czesto sie tam zmieniaja osoby

ex-pracownica

Czy ktoś tam jeszcze został na swoim stanowisku? Już od jakiegoś czasu tam nie pracuje ale kiedy odchodziłam to połowy kadry albo już nie było albo myśleli już o zwolnieniu :( Szkoda bo to naprawdę fajni ludzi i w wielu przypadkach dobrzy menadżerowie. Podobno jest tam nowa personalna??

Olly

Tak jest to jest wyplata miesieczna za pol etatu. Umowa o prace na pol etatu byla zawarta na 6 miesiecy okres probny

Zarobki 800 zl miesiecznie. Jesli chodzi o prace to nieraz bywalo ciezko

Olly

Pracowalem pol roku na zmianie nocnej. Do moich zadan nalezalo towarowanie oraz troche na magazynie tez robilem. Na kasie nie pracowalem wogole wiec nie wiem jak tam jest. Praca na pol etatu jest

Olly

W tesco extra jest straszny balagan i atmosfera byle jaka nie polecam

niezadowolony klient

straszny bałagan. ceny niezgadzaja się.kurz na pułkach. brak kasejerek. obwiędłe warzywa i drogie bistro. that all

ex-pracownica

jako pracownik? zapomnij, kierownik stoiska ma 2700 brutto czyli 1890 na rękę :D

Zostaw merytoryczną opinię o Tesco Extra Bełchatów - Bełchatów

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tesco Extra Bełchatów?

Kandydaci do pracy w Tesco Extra Bełchatów napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tesco Extra Bełchatów