Opinie o Tesco Extra Bełchatów w Bełchatów Kolejowa 6

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Tesco Extra Bełchatów. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tesco Extra Bełchatów o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tesco Extra Bełchatów w Bełchatów Kolejowa 6

Pracownicy Nowy wpis

W Tesco belchatow jest jedna taka kierowniczka która wogole nic sobie z ludzi nie robi tylko ich popędza jak by to były roboty jest wredna hamska i bardzo negatywnie nastawiona do wszystkich . Ludzie maja jej dosyć takie osoby jak ta kierowniczka to powinny pracować w służbie więziennej bo to jest dobre miejsce dla niej a mowa o J.B

J.B Nowy wpis
@Pracownicy

Zawsze mozesz zmienic robotę kur.... !!!

klijent Nowy wpis
@J.B

BRAWO !!11 Tą odpowiedzią potwierdziła Pani swój stosunek do pracowników .Chyba coś jest na rzeczy ?

Tonik Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje teraz kogoś do pracy?

Robert

@pracownik, czy możesz napisać coś więcej na temat aktualnych warunków pracy dla nowych pracowników Tesco Extra w Bełchatowie? Czy ta firma oferuje swoim pracownikom ,oprócz podstawy, premie lub dodatki socjalnej? Czy w ostatnim czasie wynagrodzenia się zwiększyły? Warto o tym porozmawiać, ponieważ wielu kandydatów poszukuje właśnie takich informacji.

Waldemar

Witam. Dziś tj. 28.07.2018 byliśmy z żoną tak odważni i wybraliśmy się na zakupy do Tesco Bełchatów (Galeria Olimpia). Sobota, godzina 11.00, na dłuuuugaśnym stoisku mięsno-wędliniarsko-serowym JEDNA sprzedawczyni ! Bierze surowe mięso, później wędliny i sery. Nie myje rąk. Kolejka ludzi. Pytam dlaczego w sobotę jest Pani sama na tak dużym stoisku? "Koleżanka poszła na przerwę". Nie mam absolutnie pretensji do tej Pani grubo po pięćdziesiątce która uwijała się jak w ukropie. Ona tam pracuje jak niewolnik za marne pewnie grosze, ale gdzie jest KIEROWNIK tego bajzlu? Dlaczego do q.rwy nędzy małe sklepiki osiedlowe są dręczone kontrolami z sanepidu a takie sklepy wielkopowierzchniowe mają w dooopie wszelkie przepisy? Brak rąk do pracy? Może należałoby tym ludziom godziwie zapłacić? Ten sklep to porażka. Oczywiście, mogę sobie robić zakupy w innym ale mam też prawo w tym i chcę żeby prawo było równe dla wszystkich. Gwoli ścisłości nagrałem całą sytuację ale tutaj wrzucić tego filmiku nie sposób. Może ktoś się jednak zastanowi w przyszłości mając do wyboru kilka innych marketów czy warto się wybrać do Tesco. Pozdrawiam.

@Waldemar

Panie Waldemarze proszę sobie wyobrazić, że według dyrekcji Tesco i tak jest nas pracowników za dużo.Koleżanka do mięsa zakłada rękawice jednorazowe, a gdyby za każdym razem myła ręce to pan jeszcze bardziej narzekałby na długość kolejki, a ona dostałaby ochrzan że za wolno się rusza i nie potrafi się rozdwoić. Życzę miłego dnia i zadowolenia z zakupów, może w innym miejscu. I trochę wyrozumiałości. Pozdrawiam.

Doradca Klienta

Rekrutację prowadzi kierowniczka personalna. Przebiega w 3 etapach i jest trudna, ale osoba prowadząca jest uprzejma, spokojna i daje szansę każdemu. Ważne żeby lubić ludzi, bo ona mocno patrzy pod tym kątem.

Testy rozwiązywałem , jak zachować się w określonej sytuacji.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bełchatów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Operator wózka widłowego z UDT
Bełchatów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter konstrukcji stalowych Rogaland
Fosdalen AS
logo firmy Audytor w banku (tylko dla firm)
QualitySite
Robert

Widzę tu wiele nowych komentarzy dotyczących pracy w firmie Tesco Extra Bełchatów, czy może ktoś opisać aktualną sytuacje firmy na rynku? Chętnie dowiemy się co z dodatkami pracowniczymi oraz premiami? Czy ten pracodawca oferuję bogaty pakiet medyczny dla swych pracowników?

Bolo

Czy dobrze się wam pracuje? Taka cisza na forum na to wskazuje.

Lila
@Bolo

Super, w ciągu 6 miesięcy odeszło 20 osób drugie tyle jest na zwolnieniu lekarskim długoterminowym. Połowa pracowników aktywnie szuka pracy gdzie indziej. Ciekawe kiedy Ania z Aśką się ogarną i zauważą że robią coś nie tak i ludzie to nie woły robocze i też należy im się szacunek.

@Lila

Lila masz rację. Dla menadżerki liczą się tylko rubryki, tabelki ,liczby a nie ludzie. Za ciężką prace nie usłyszysz słowa dziękuje, tylko pretensje, że się nie rozdwoiłeś. Od kierownik Joanny B tylko poganianie , bata jej tylko brakuje. A to ludzie, zwykli pracownicy ,tworzą sklep. Bez nich sklep nie będzie istniał.

Pracownik tesco
@Bolo

Tak super się pracuje menagerka przegląda monitoring obserwuje kto co robi cyrk się robi niedługo wszyscy się zwolnią i wtedy się opamiętają . Wyliczają kto ile był w toalecie ,w szatni itp.

Rozczarowany

A co wy wiecie co dzieje się w Tesco belchatow personalna dobrała się w parze z panią menager i tak knują kogo zwolnić a kogo zostawić a już nie mówiąc o tych ludziach co na zwolnieniach są maja ich za nic patrzą jak tylko kłodę pod nogi podłożyć i straszyć .to co dzieje się u nas to jawny mobing tylko ludzie boja się o prace i nic nie mówią ale ogólnie to jest zle i chora atmosfera

Obserwator
@Rozczarowany

Rozczarowany masz absolutna racje, menager plus personalna to całkowita porażka dobrały się, jedna warta drugiej, ludzi maja za nic, faworyzują donoszących pupilków, gnębią innych pracowników i nie ważne ze ci dawana ze siebie więcej niż pozostała kadra. Zrobiła się tutaj jawna prywata, nie jesteś z nimi to wylatyjesz

Rozbawiona

Powinni ich zdjecia opublikowac. Moze by sie ogarneli co w pracy wyrabiaja.. a my bysmy mieli z czego sie smiac.. pozdrawiamy staruszkow myslacych ze sa nastolatkami..

Rozczarowany

Nie rozumiem jak dyrekcja Tesco dopuszcza seks w pracy pracowników zmiany nocnej na kolejowej

Beata
@Rozczarowany

Tzn? Rozwiń ten temat :)

Misia
@Beata

Pracujesz na nockach to powinnaś wiedzieć a nie prosić kogoś o szczegóły

Iwona

A,J pracownica Tesco zmiany nocnej podpieprza pracowników, opierdala się w pracy tylko Amory jej w głowie.

Iwona

Pozdrawiam pewnego tulipana że zmiany nocnej,

Axel

Brawo dla osoby robiącej w ochronie ile wytrzymałas z kierownikiem ochrony?Wydaje mi się ze podlizywałas mu sie ładnie albo na monitoringu przebywałes/aś Poziom jego kultury równa sie zero cwaniak jest i tyle.Wielki kierownik.Odradzam Tesco

Benek

Praca do przerobienia! Wymagania jak wszędzie, ale są paczki i bony. Grafik też można sobie ustalić. Jak ktoś chce to może i ludzi są dla niego dobrzy. Kierownicy też.

Tom

Cześć! Wy chyba nie znacie kierownika tego sklepu. Nie dotrzymuje słowa! Wybiera kto ładniejszy i nie ważne co umie. Potem ta podobno nie lubiana personalna musi zrobić z tych baboli kierowników. Tak właśnie jak przyszła musiała przerobić tych hamów na kierowników i dzięki niej są i mają kasę. Ja odchodzę, ale mam powody. Największy żal mam do tych, którzy uważają się za ważnych kierowników.

Oasia

Daniel, masz rację! Słoma z butów wychodzi tym co tak piszą o innych a nie odnoszą się do pracy. Wszędzie są osoby zawistne i zazdrosne, ale tutaj zaprezentowały się cha..y. A tak na marginesie, nie znam bardziej sprawiedliwej i rozsądnej personalnej, a pracuję w tesco 5 lat. he he

Daniel

Pracowałem w ochronie w Tesco i muszę przyznać, że dużo tu kłamiecie. Obrażacie ludzi, jesteście niesprawiedliwi i wystawiacie sobie świadectwo. Chyba nie bardzo rozumiecie co piszecie, bo gdybyście wiedzieli i podpisywali się imieniem i nazwiskiem to wtedy w d... byście wchodzili każdemu kierownikowi. Jesteście wredni i bardzo źle prezentujecie sami siebie. I gdzie chcecie pracować jak nie w Tesco przy półkach? Nawet jak macie studia, to wstyd tak pisać jak tu czytam. :-)

harry

To jak w końcu jest z tą pracą w Tesco Extra w Bełchatowie? Warto, czy nie, bo jednak konkurencja w postaci innych marketów jest znaczna, co chwile budują kolejne biedronki. Możecie napisać ile tutaj orientacyjnie da się zarobić na start? no i co z atmosferą obecnie, czy kierownictwo nie stwarza żadnych problemów?

danny205

a nie o pociotkach ,którzy ich wkręcą na ciepłą posadkę ?

Poza Tesco

Nie pracuję tam już ponad rok. W czasie swojej pracy byłam świadkiem różnych sytuacji i powiem krótko - różowo nie jest. Przepisy bhp a rzeczywistość pracy w Tesco Extra mijają się. Brak rąk do pracy, większość półetatowców, bałagan na sklepie to tylko część piramidy oceny pracy w tym sklepie. Od otwarcia sklepu wiele się zmieniło, już nie mówię o ludziach ale o zachowaniu wobec innych, poszanowaniu ich pracy. Aż chce się powiedzieć "wyszło szydło z worka". Bez względu na to jak było ciężko, spotkałam fajnych ludzi.

Krysia

hej. popieram to co mówi Lolek. sama pracuję w Tesco, i wiem jak to wszystko wygląda. Mam wyższe wykształcenie, a znaleźć pracę w Bełchatowie jest naprawdę ciężko. Jedyne co to Tesco, albo urząd pracy. W tym pierwszym jest spora rotacja, więc tylko dlatego udało mi się znaleźć tam pracę. Co do wypowiedzi MAMI...- bez komentarza. Choćbyś był/a niewiadomo jak super pracującym Kierownikiem, nikt w to nie uwierzy. Dlaczego? Wystarczy wejść jako Klient do sklepu i zobaczyć co się dzieje. Tam albo się zasuwa w pocie czoła ( i nie mówię tu o ŻADNYM KIEROWNIKU ), albo się nic nie robi, ewentualnie donosi :) Tak na marginesie - Plus za pyszne mini pizze :)

Zostaw merytoryczną opinię o Tesco Extra Bełchatów - Bełchatów

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tesco Extra Bełchatów?

Kandydaci do pracy w Tesco Extra Bełchatów napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042