Opinie o Szpital Wojewódzki Im. Jana Pawła II w Bełchatowie w Bełchatów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Szpital Wojewódzki Im. Jana Pawła II w Bełchatowie. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Szpital Wojewódzki Im. Jana Pawła II w Bełchatowie o rekrutacji.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szpital Wojewódzki Im. Jana Pawła II w Bełchatowie w Bełchatów

Ola Nowy wpis

Całym sercem polecam oddzial położniczo noworodkowy w Bełchatowie. Rodziłam niedawno, oddzial jest czysty, posiłki bardzo dobre (porcje duże:-)) ale co najważniejsze - pacjent jest traktowany PO LUDZKU, pełen profesjonalizm, empatia. Czułam że wraz z moim dzieckiem jestesmy zaopiekowani i bezpieczni. Polozne przesympatyczne i pomocne, zaopiekowały się noworodkiem kiedy potrzebowałam się zregenerować. Lekarze neonatolodzy dokładni, wszystko tłumaczą, zlecają badania, USG, ECHO serduszka - jestem pod ogromnym wrażeniem:-) całym sercem polecam

Michal Nowy wpis

Nie polecam. Oddziału położniczego w Szpitalu w Bełchatowie ponieważ sam poród przez CC odbył się wmiare bez problemów za to anastazjolog latal bog wie gdzie po oddziałach i czekaliśmy az laskawie przyjdzie ponad 2.5h żeby się zaczęło. Samo późniejsze kangurowanie odbyło się bez żadnych przeszkód itp. Gorzej było dalej na sali zaraz po porodzie zero strefy wyciszenia ,drzwi otwarte ,przeszklone i opieka tragiczna. Wiadomo jak się trafi są Panie wporzadku ale stare położne tragedia uczyć, mądrować się do tego dar ale pomoc już nie Teraz leżymy na sali z maluszkiem w sumie w pojedynczej sali. I z obserwacji mnie jako męża mogę powiedzieć że jesteś zażenowany opieka lekarska,położnymi. Jedynie salowe wporzadku i jedna położna reszta to plotuchy i nieroby roznoszące ploty po oddziałach że miały uwagę zwrocona . Omijać szerokim łukiem porodówkę w Bełchatowie brak znieczulenia i upadlanie ludzi jako pacjentów. Niby mały szpital miało być inaczej a wyszła tragedia . Natomiast OCP w Bełchatowie mimo że dzieła drzwi jest 100% przeciwieństwem porodówki. Miłe położne,salowe zawsze ktoś pogłaszcze po głowie pogada powie coś od siebie jest poprostu normalnie w dobrym znaczeniu słowa. Pozdrawiam. Położne i salowe z OCP i dziękuję.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Szpital Wojewódzki Im. Jana Pawła II w Bełchatowie? 14 lutego na portalu InfoPraca.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Sanitariusz. Ktoś z Was aplikował?

Urojona Nowy wpis

(usunięte przez administratora), diagnozę wydaje młoda LEKARKA bez specjalizacji bez rozmowy z pacjentem.Leczenie polega na podawaniu leków uspakajających bez opamiętania.Pacjenci śpią 24 godz na dobę.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Szpital Wojewódzki Im. Jana Pawła II w Bełchatowie na stanowisko PRACOWNIK GOSPODARCZY? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Urojona

Jedyne "leczenie" polega na ładowaniu tranxene a wizyta 5 minutowa dla sali 3 pacjentów to pytanie :jak się pan czuje? odpowiedz jednosłowna: dobrze a diagnoza ' z księżyca".Ten szpital powinien zostać zlikwidowany bo pacjenci wychodzą gorzej chorzy.

Zima

Nie polecam leczyć się w tym szpitalu szybciej człowiek (usunięte przez administratora) niż zostanie zdiagnozowany to jakaś farsa za nasze podatki ten szpital powinien być zamknięty

Nowa

Czy wiadomo ile zarabia rejestratorka w szpitalu?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Szpital Wojewódzki Im. Jana Pawła II w Bełchatowie?

Co w tym szpitalu się dzieje to porażka na oddziale pediatrii nie mają nic dla chorych dzieci wszystko mają dość rodzice, pielęgniarki pożal się boże leżą na kanapie i ciężko udają że pracują.Gdyby nie matki które tam są to te dzieci by nie miały żadnej opieki

Na stronie internetowej InfoPraca.pl w zakładce oferty pracy jest oferta pracy na stanowisko Sanitariusz. Czy ktoś z Was jest zainteresowany takim stanowiskiem?

W dniu 7.05.2023 byłem w szpitalu na świątecznej pomocy po udzielenie mi pomocy pani doktor pełniąca dyżur była wielce oburzona że wogule przyszedłem wysłała mnie do lekarza rodzinnego do mojej przychodni

Fatalne zarobki w granicach 1500 - 1700 na rękę dla pracowników administracji, dla pielęgniarek znacznie lepiej w granicach 2500 na rękę, a nie potrafią nawet wpisać poprawnie swojego hasła żenada, lekarze też całkiem nieźle 6000 na rękę plus za np jeden dyżur nocny + 1000 zł i stale co jakiś czas mają podwyżki. Także już wiecie że pracy dla wykształconych ludzi z doświadczeniem poza pielęgniarkami i lekarzami nie ma tam co szukać. Tylko obłuda kłamstwo i kolesiostwo. Jeden dyrektor się nachapał i uciekł teraz jego kolega wysysa.

Trudno mnie oceniać pracodawcę,ponieważ w dużym st,ja byłam pracodawcą.Przez wiele lat identyfikowałam się ze szpitalem,angażując się w pracę i jego funkcjonowanie. Szpital uzyskiwał b.dobre oceny zewnętrzne.Jestem jednak zdegustowana wpł. polityki na działania szpitala

Zostaw merytoryczną opinię o Szpital Wojewódzki Im. Jana Pawła II w Bełchatowie - Bełchatów

• Jak się pracuje w Szpital Wojewódzki Im. Jana Pawła II w Bełchatowie?

Zobacz opinie na temat firmy Szpital Wojewódzki Im. Jana Pawła II w Bełchatowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szpital Wojewódzki Im. Jana Pawła II w Bełchatowie?

Szpital Wojewódzki Im. Jana Pawła II w Bełchatowie
  • Czapliniecka 123