Opinie o Arzum Uitzendburo w Oosterhout

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Arzum Uitzendburo. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Arzum Uitzendburo o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arzum Uitzendburo w Oosterhout

Maja

@Kamil, na jakiej podstawie twierdzisz, że firma jest niewypłacalna? Możesz coś więcej napisać na temat pracy za pośrednictwem Arzum Uitzendburo? Jakie są Twoje doświadczenia w tym zakresie? Czym się zajmowałeś i ile godzin w tygodniu pracowałeś? Czy mogłeś liczyć na jakąkolwiek pomoc z ramienia swoich przełożonych? @Viki, możesz napisać coś więcej na temat samych warunków zatrudnienia? Na podstawie jakiej umowy oferowana jest praca?

Kamil

Banda oszustów. Nie wypłacalni. Warunki mieszkaniowe porażka. Dno i 5 metrów muŁu.

Maja

@Viktor, możesz napisać co robiłeś, czym się zajmowałeś? Czy za mieszkanie trzeba płacić, dlaczego warunki mieszkaniowe bardzo złe? Jak wygląda dojazd do pracy? Czy podpisuje się umowę z pracodawcą? Wynagrodzenie stałe czy na akord, praca również w weekend? To informacje, które pewnie ciekawią użytkowników, którzy wchodzą na wątek i myślą o wyjeździe do pracy.

Viki
@Maja

Dom często zdewastowane, kasy należnej często nie wypłacaja a za chaty trzeba płacić. Totalnie nie polecam. Nie zawracaj sobie nimi głowy.

Wojtek

Szkoda, że tak rzadko piszecie, takie opinie od pracowników są bardzo potrzebne.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Arzum Uitzendburo odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Orderpicker
Oosterhout
Strefapracy.com Sp. z o.o.
logo firmy Tokarz CNC z językiem angielskim.
Oosterhout
Jobwise Łukasz Frankowski
Viktor

Warunki mieszkaniowe bardzo złe. Często nie płacą. Nie polecam

Leszek

Czy dobrze się pracuje? Taka cisza na forum od dawna!!

Prezes

Czy ktos slyszal o jakiejs probie gwaltu ? Bo cos mi smierdzi z tym biurem

M.J.

A ja se tam pojade bedzie tak tragicznie jak mowicie to se zmienie robote na inna.. Jak zobacze ze oszukuja zaczne szukac pracy:)

hehe :D

Widzę że ktoś się troszczy o opinie firmy hehe, niestety dodawanie komentarzy samemu jest dość nie "taktowne" panie piotrze. Ale macie plusa za szybką reakcję heh.

przyjaciel...

Mylisz się to banda oszustów i krętaczy nie dawno zmienili nazwę na Tact bo narobili ju takich przekrętów uważajcie na te tureckie świnie....

piotr byly pracownik

Tk jak w kazdej firmie ,ci co maja Prace nienazekaja ,zle warunki mieszkaniowe

Witam, nie polecam tej firmy, mało płacą raz góra 2 razy w tygodniu się pójdzie do pracy żeby tylko na mieszkanie zarobić. Koordynator Piotr miesza się w życie osobiste po prostu firma porażka. Codziennie mówi , że się zmieni i będzie wszystko dobrze. Warunki mieszkalnkie katastrofa myszy biegają, lokatorzy to po prostu patologia piją cpaja. Odradzam tą firmę. Z pozdrowieniami były pracownik.

@były pracownik

Oszustwa na każdym kroku szkoda gadać

cichy

Witam, nie polecam wam tej firmy. Banda oszustów i nic więcej. Uważajcie na nich bo wydymają was bez mydła. pozdrawiam

Monia_87_5

Witam! I jak pracujesz przez tą agencję? Mój narzeczony dzisiaj ma iść przez nich pierwszy dzień do pracy.

merry28

poszkuje pracy z narzyczonym mamy doswiadcznie na produkcji czy warto się wybrac tej firmy proszę o dpowiedz z góry dziekuje

????

Jutro mam iść do ich biura w Oosterhout. Czy na prawdę jest aż tak źle ?

były pracownik Arzum

Myślałem,że kiepskie firmy mam za sobą, a tu niespodzianka.Kiepska praca kiepska płaca, brak ubezpieczenia, wakacyjne i urlopowe wliczone w płacę.To z grubsza. Po tysiąckroć nie polecam i nie życzę nikomu współpracy z tą firmą.

Zostaw merytoryczną opinię o Arzum Uitzendburo - Oosterhout

• Jak się pracuje w Arzum Uitzendburo?

Zobacz opinie na temat firmy Arzum Uitzendburo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Arzum Uitzendburo