Jardin Nederlands B.V. Ericssonstraat 17, 5121 MK

Rijen

Opinie o Jardin Nederlands B.V. Ericssonstraat 17, 5121 MK

@123@

Pieprzycie głupoty. Ja pracuję w Jardin przez i-Work i jest normalnie. Hotel mamy normalny i czysty. Jak ktoś pryjechł tu aby się bawić, ćpać i chlać to nie posiedzi za długo. Ja robię już trzeci miesiąc i wale samne nocki bo dodatki są fajne. Jak chcesz robić i mieć dobre warunki na mieszkaniu to przez i-Work najlepiej. Oni dbają o pracowników przynakmniej narazie. A z Sherpy to wiem że dziadoskie warunki mają. Wszystko zależy od agencji przez jaką jedziesz.

Były Ktos

Witam , Pracowałem przez Firme Sherpa , i moge powiedziec ze nie polecam Parku Lage Mierde a o samej pracy moge powiedziec ze ludzie wciągają i pala zielone , praca nie ciężka ale zero pomocy gdy cię maszyna zasypuje , przerwy po 20 min nigdy nie wiadomo kiedy tak jak o pracy nie wiadomo gdzie danego dnia bedziesz pracowac .5-7 dni w tygodniu .

Czy ktoś mógłby napisać coś więcej o tym co się tam dzieję i jak wygląda praca w tym zakładzie

Pisze po dlugej przerwie bo nie myslalem ze ktokolwiek tu wejdzie i bedzie o cos pytal. a wiec jak nie chcesz sie wkur**ac to daj sobie spokoj z pracą tam. Chyba ze daja Ci kontrakt ale przez biuro Detacompany to nie polecam. Po za tym troche popracujesz i troche w domu posiedzisz i wyjdzie na to ze lepiej bylo zostać w polsce . Co do domków to jak tylko zaczela zbliżać sie zima to myszy pchaly sie drzwiami i oknami a ich to nie interesowalo wiec pozdro

bolek

Katastrofa.. w domach brak cieplej wody i ogrzewania nie dawaja zadnej umowy niczego. Jak cie przyjmują to tak ci opisza wszystko ze jest pieknie jak popracujesz to wszystko jest na zlej drodze. Ogolnie masakra.. nie polecam Delta Company ebane turasy. NIc tylko uciekac.

Nie polecam pracy w tym zakladzie. Obóz pracy na kazdym kroku mimo ze za euro, praca o wiele za ciezka. Po za tym co drugi chodzi ucpany, no niestety jest to straszny widok!.

ktos

Ku przestrodze!!! Hotel w miescie Rijen koszmar.Brak ogrzewania w czapkach i rekawiczkach trzeba spac.Przeswity na zewnatrz takie dziury w scianach.Po pokojach biegaja myszy jak rowniez po kuchni.Za posiadanie farelki wyrzucaja ludzi z pracy i hotelu.Praca 2 dni w tygodniu a koszt tych nor to prawie 90 euro.Do pracy sie chodzi na nogach 5 km potem jest sie odsylanym bo pracy nie ma i tak 3/4 razy w tygodniu.Niby jest rower ale kaucja to 50 euro gdzie wart jest niespelna 10.Tylko z czego to zaplacic jak na zycie brakuje.Umowy po holen.wiec nie wiadomo co jest napisane.W koncu gdy czlowiekowi wydaje sie ze to wytrzyma zostaje wyrzucony jak smiec.Nastepuje to z dnia na dzien.Mi kazali wyniesc sie do niedzieli a w piatek sie dowiedzialem.Zostalem bez grosza gdyz,wymowili prace a pieniedzy,nie chca wyplacic i sie wyniesc.MASAKRA jedna wielka.Kasy zadnej nie starcza na nic a, gdzie mowa zeby cos odlozyc.Firma firma ale to Polacy nas tak traktuja.Powiem na dodatek ze Patrycja z biura to moja znajoma-zenada.Jedzcie jak chcecie a bedziecie gorzko zalowac.

DANUSIA

WITAM JAK DOSTAC SIE DO PRACY W RIJEN NA JARDIN CZY TAM TYLKO PRZEZ BIURA PRACY CZY NORMALNIE TEZ MOZNA

kwas jak chuj,oboz pracy dla glupich polakow ktorzy mysla ze 15 min przerwy na 8 h pracy to normalne. pozdro dla nich...

Zostaw opinię o Jardin Nederlands B.V. Ericssonstraat 17, 5121 MK - Rijen

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jardin Nederlands B.V. Ericssonstraat 17, 5121 MK