Breda

Opinie o Joosen Pakstation/VAN RIJN/ (Breda/Holandia), DHL (Tilburg/Holandia) przez Agencję 24x7

porek

Nie mam jeszcze zbyt dużego doświadczenie w pracy na w tej branży jednak to co mogę powiedzieć , po kilku miesiącach to że nie jest to to co chce w życiu robić. Wolałbym znaleźć coś w kraju

holenderka

Niestety takie są fakty, w Joosenie pracowało kilka biur pracy i z 24x7 zawsze darliśmy łacha, ale później to już nawet głupio było się z nich śmiać bo byli w tak tragicznej sytuacji. Dojeżdżali do roboty 100 km i jeszcze musieli płacić 9 euro za dzień za dojazd. Mieli opóźnienia w wypłatach po 2, 3 miesiące. Jeździli nieubezpieczonymi służbowymi samochodami, które były w rozsypce. Kierownica trzymała się na taśmę, a szyba pęknięta przez całą długość. Na szczęście, dużo ludzi przestało się dawać, przeszło do konkurencyjnego biura. Niestety nie wiem co teraz tam się dzieje

Fakirro

Poznaj swoje prawa ! Holendrzy zawsze pomogą ! Inspekcja Spraw Społecznych i Zatrudnienia sprawuje nadzór nad przestrzeganiem przepisów : -wynikających z ustawy o minimalnym wynagrodzeniu za pracę, -dodatku urlopowym, -ustawy o czasie pracy, -BHP. Inspekcja Spraw Społecznych i Zatrudnienia nie kontroluje posiadania pisemnej umowy o prace lub przestrzegania jej warunków. Spory o przestrzeganie indywidualnych lub zbiorowych umów o prace - o co strony kontraktowe musza same zadbac - naleza w Królestwie Niderlandów do dziedziny prawa cywilnego. Nadzór nad prawidlowa realizacja zobowiazan kontraktowych przypada stronom umowy o prace. Czlonkowie zwiazków zawodowych moga zwracac sie o pomoc do swojego zwiazku zawodowego w Królestwie Niderlandów lub w kraju swojego pochodzenia. Pracownicy zatrudniani przez biura posrednictwa pracy moga zwracac sie do SNCU (Stowarzyszenia ds. przestrzegania ukladu zbiorowego pracy dla pracowników delegowanych), patrz www.sncu.nl . Kierowcy zatrudnieni w sektorze miedzynarodowego przewozu towarów moga zwracac sie do stowarzyszenia VNB (Stowarzyszenia ds. przestrzegania ukladu zbiorowego pracy dla pracowników sektora przewozu towarów w transporcie drogowym), patrz www.fnvbondgenoten.nl. A pracownicy sektora budowlanego moga zwracac sie do Stowarzyszenia ds. przestrzegania ukladu zbiorowego pracy w sektorze budowlanym bouwcao, patrz www.fnv.nl www.cnv.nl Skargi dotyczace jakosci miejsca zakwaterowania najlepiej zglaszac w Urzedzie Miasta lub Gminy badz w jednostce Strazy Pozarnej w miejscu zamieszkania.

Zostaw opinię o Joosen Pakstation/VAN RIJN/ (Breda/Holandia), DHL (Tilburg/Holandia) przez Agencję 24x7 - Breda

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Joosen Pakstation/VAN RIJN/ (Breda/Holandia), DHL (Tilburg/Holandia) przez Agencję 24x7