Schuitema C1000

Breda

Opinie o Schuitema C1000

kai

a jest w ogóle o nich w sieci cokolwiek po Polsku?

spidi

ty pajacu pracowalem tam trzy miesiace i przewinelo sie tam trzydziestu ludzi praca jest straszna(usunięte przez administratora)

honest

ta praca jest dobra dla kogos kto nie ma ambicji i niskie wymagania,jest w stanie regularnie wykonywac nie lekka, zmudna prace godzic sie na czasami ekstremalne nadgodziny prace w sobote od6-16 co sob jak jest duzo pracy to niedz.tez.bardzo dziwna atmosfera dziwni ludzie zaklamane szefostwo!i bron boze nie pchajcie sie do agencji van roijj maja ludzi za nic pracujesz czasem20 h na dzien za 6 euro nie wazne czy nocka dzien 6euro niezmiennie jak odmowisz to zjazdowka do pl.ogolem nie polecam bo ta firma nie szanuje ludzi c1000 na to pozwala accept dutch...jedynie na zimnej hali podobno jest luz ogolem:)

Cones

ma ktos numer komórkowy do tej firmy? c1000 ja pracowałem w hemie i powiem wam kozak nienazekam

a

jak pracujesz przez polskiego pośrednika to też (usunięte przez administratora) zarabiasz jak pracujesz w schuitemie przez holenderskiego pośrednika to usmiech od ucha do ucha dobra stawka dodatki procentówki za nadgodziny

xxx

A co robicie napisz dokładnie bo ja szukam pracy

holender boy

hehe nie osmieszaj mnie czlowieku, pracowalem w tej firmie przez caly okres wakacyjny 2009 i z dnia na dzien bylo coraz gorzej polacy sa traktowani jak tania sila robocza i to bez zadnych ogrodek, tyraja nocami bez dodatkow dostaja najciezze zadania nie polecam nikomu stanowczo odradzam

olek86

pracuje tam od 3 lat i z dnia na dzień coraz bardziej mi się podoba a najważniejsze jest to że szanuja polaków

Zostaw opinię o Schuitema C1000 - Breda

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schuitema C1000