Schuitema C1000
counter
4 6 8 5 1
kai Nowy wpis

a jest w ogóle o nich w sieci cokolwiek po Polsku?

spidi Nowy wpis

ty pajacu pracowalem tam trzy miesiace i przewinelo sie tam trzydziestu ludzi praca jest straszna(usunięte przez administratora)

honest Nowy wpis

ta praca jest dobra dla kogos kto nie ma ambicji i niskie wymagania,jest w stanie regularnie wykonywac nie lekka, zmudna prace godzic sie na czasami ekstremalne nadgodziny prace w sobote od6-16 co sob jak jest duzo pracy to niedz.tez.bardzo dziwna atmosfera dziwni ludzie zaklamane szefostwo!i bron boze nie pchajcie sie do agencji van roijj maja ludzi za nic pracujesz czasem20 h na dzien za 6 euro nie wazne czy nocka dzien 6euro niezmiennie jak odmowisz to zjazdowka do pl.ogolem nie polecam bo ta firma nie szanuje ludzi c1000 na to pozwala accept dutch...jedynie na zimnej hali podobno jest luz ogolem:)

Cones Nowy wpis

ma ktos numer komórkowy do tej firmy? c1000 ja pracowałem w hemie i powiem wam kozak nienazekam

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

a

jak pracujesz przez polskiego pośrednika to też (usunięte przez administratora) zarabiasz jak pracujesz w schuitemie przez holenderskiego pośrednika to usmiech od ucha do ucha dobra stawka dodatki procentówki za nadgodziny

xxx

A co robicie napisz dokładnie bo ja szukam pracy

holender boy

hehe nie osmieszaj mnie czlowieku, pracowalem w tej firmie przez caly okres wakacyjny 2009 i z dnia na dzien bylo coraz gorzej polacy sa traktowani jak tania sila robocza i to bez zadnych ogrodek, tyraja nocami bez dodatkow dostaja najciezze zadania nie polecam nikomu stanowczo odradzam

olek86

pracuje tam od 3 lat i z dnia na dzień coraz bardziej mi się podoba a najważniejsze jest to że szanuja polaków

Zostaw merytoryczną opinię o Schuitema C1000 - Breda

Schuitema C1000