Flex-in International Sp. z o.o.

Breda

Opinie o Flex-in International Sp. z o.o.

Welder 141

Dzięki koledzy bo się ogłaszają na jakim portalu branżowym ..Czyli [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i reszta cwaniactwa które chce się na krwawicy Polaka dorobić.A co na to Policja Pracy holenderska ????

kolo

odradzam rowniez flexa,klamia,nie ma u nich stalej pracy a to co oferuja mozna juz w polsce zarobic,brak skladek emerytalnych,oplacanych podatkow,diet,to jest posrednictwo a nie firma transportowa,w domu czesto gesto nie ma miejsca dla ciebie do spania i jeszcze musisz za to placic, w razie wypadku czy choroby nie masz nic. U nich masz tylko to co zarobiles nic poza tym

Zorro

W bardzo miłym wydaniu chamstwo i arogancja to jest flex in breda. Problemy z kasą. Serdecznie odradzam.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Flex-in International Sp. z o.o. - Breda

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Flex-in International Sp. z o.o.