Opinie o EKOMEBLE w Lesznowola

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy EKOMEBLE. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w EKOMEBLE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EKOMEBLE w Lesznowola

Daro

eko meble to firma która zapewniła mojej rodzinie stabilizację. po wielu miesiącach poszukiwań zatrudniłem się tutaj i mogę z czystym sercem polecić serdecznie prace w eko meble

Hania

Bardzo polecam. Takie podejście do pracownika mało gdzie jest spotykane. :)

Grzesiek

Pracuję od dwóch lat- rozwojowe warunki, fajna praca ;)

Pracuję w EkoMeble od lat czterech. Bardzo fajna ekipa, świetne kierownictwo. Godne polecenia miejsce pracy. Pozdrawiam!

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w EKOMEBLE spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
aleks stefan

Cześć! Polecam firmę ekomeble- świetni ludzie tworzący fajne miejsce pracy z pasji i chęci tworzenia pięknych wnętrz :) cieszę się, że dołączyłem.

Pati Mazur

Chciałabym polecić serdecznie firmę w której pracuję. Ekomeble to solidny pracodawca na jasnych i dobrych warunkach. Pracuję od 4 lat. Polecam.

dulczyk

firma na rzetelnych warunkach, zatrudnienie pewne i stałe, bezpieczne. i fajna atmosfera pracy. polecan.

Strzała

pozdrawiam serdecznie całą ekipię, kierownika i chłopaków z montażu Lesznowola- POLECAM!! ;))

adriank

pozdrawiam serdecznie całą firmę i polecam :) Adrian.

alka

Cześć! Chcę wszystkim zarekomendować pracodawcę jakim jest szef EkoMeble. Bardzo solidne warunki współpracy, atmosfera świetna, nigdzie lepiej mi się nie pracowało :) jeśli macie wątpliwości, lub wahacie się czy przyjąć ofertę bądź wysłać CV, to przestańcie ;) zachęcam do pracy tutaj ze względu na to, że firma ta przewróciła moje życie do góry nogami- oczywiście pozytywnie. Może ktoś z czytających to forum też boryka się z poszukiwaniem pracy i zastanawia się czy wziąć tę pracę- to tak. Chodź do nas :)

Bożek

Zakład pracy bardzo godny polecenia. Pracuję w księgowości. Świetne warunki socjalne, stabilne zatrudnienie i wypłata przed czasem. Bardzo polecam :)

Dominika
@Bożek

Zauważyłam, że jakoś w ostatnim czasie całkiem sporo osób chwali tu firmę EKOMEBLE jako pracodawcę, co mnie bardzo cieszy. Wspomniałaś coś na temat bardzo dobrych warunków socjalnych. Przydałoby mi się więcej informacji o nich. Co dokładnie macie tam oferowane w ramach tego socjalu?

pati

Dobra firma na pierwszą stabilną pracę. Jestem tu od kilku miesięcy ale wiem że zostanę na dłużej. Fajne kierownictwo i ekipa pracująca ze mną. Pełne wsparcie, pozdrawiam.

Domi

Warunki pracy korzystne i przyjemna atmosfera. Nic więcej nie trzeba. Polecam :) i pzdr dla ekipy z EKO.

Ulka

Firma dobrze działająca, a do tego docenia pracowników i otrzymała opinię dobrego pracodawcy!!

Renia :)

Praca fajna i przyjaźni ludzie. Bardzo rekomenduję tę firmę. Również z panelu kupującego, bo kiedyś sama zamawiałam tu meble. Solidna firma, polecam zwłaszcza młodym ludziom :) Renata.

alexfedor

fajna praca. szybko nauczyłem się wszystkiego od starszych kolegów. przełożeni też pomagali i wprowadzali sprzyjającą atmosferę. stresowałem się pierwszym dniem, ale wszystko poszło super. teraz już pracuję prawie pół roku.

radek

Jak poniżej- zacząłem bez doswiadczenia, zaraz po liceum. idealne dla studentów chcących się utrzymać. naprawdę spoko warunki pracy i plus za wypłatę na czas- zdarza się że jest nawet wcześniej :)

Olaaaolaa

Super miejscu do pracy. Często zaczynasz pracę bez doświadczenia zawodowego a wiele można się nauczyć. Bardzo dobra płaca. Polecam wszystkim zadtanawiajacym się!

gamcyk

fajna praca na jasnej zasadach umowa. fajnie płatne :) na robotę narzekają jedynie ci, którym nie chce sie pracować. jak ktoś chce sie obijać to niech znajdzie sobie inne miejsce do pracy. tutaj roboty jest sporo, ale i płaca odpowiednia i fajne profity

Dominika
@gamcyk

Jest szansa zatrudnienia się w EKOMEBLE bez wcześniejszego doświadczenia? Na jakie wynagrodzenie w tym przypadku można liczyć?

Hugo

Nie piszcie bzdur ,że jest dobrze.Praca jest do kitu na umowę zlecenie(usunięte przez administratora)Co tu dodać.Tragedia.Komentarze pozytywne wrzuca rodzina.

Zostaw merytoryczną opinię o EKOMEBLE - Lesznowola

• Jak się pracuje w EKOMEBLE?

Zobacz opinie na temat firmy EKOMEBLE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EKOMEBLE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 12 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EKOMEBLE