Opinie o personnel international

Oszukana

Firma Personnel international jest firma nie kompetentna , nie uczciwą ! Nie wypłacają takich pieniążków jakich obiecują - Niby ma człowiek zarobić 4000 tysiące na miesiąc , a jak dostanie 1500 złotych to jest dobrze . Ogólnie warunki nie lepsze niż płaca , człowiek zamiast spać w pokojach tak jak obiecywano śpi w jadalni gdzie biegają myszy obecnie nie było przez dłuży czas pralki . Nawet sama musiałam płacić za dojazd - obiecali zwrócić za koszty dojazdu a do dzisiaj nie zobaczyłam obiecanych mi pieniążków . Mieli mi też wypłacić obiecane postojowe do 7 dni na dzień dzisiaj dalej jeszcze ich nie zobaczyłam . Gdy próbowała grzecznie porozmawiać i wyjaśnić cała sytuacje panie z biura tylko utrudniały mi wszystko a szczególnie jedna pani [usunięte przez moderatora]. Która w trakcie rozmowy ze mną na kazddym kroku naskakiwała na mnie . Wiec bardzo polecam tą firme kazdemu kto chce być wykorzystany i zrobiony w konia .

Zostaw opinię o personnel international - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie personnel international