Abisal Sp. z o.o.

Bytom

Opinie o Abisal Sp. z o.o.

Wiesiek

@rafter Ale z ciebie wiejski filozof, ciołku.

Rafter
@Wiesiek 03.08.2017 23:45
@rafter Ale z ciebie wiejski filozof, ciołku.

... dodam tylko, że nic nie jest zagwarantowane i naturalnie nie wszystkim po Abisalu w życiu zawodowym się układa, np. Wieśkowi...

Rafter

Swego czasu bardzo prężnie działający importer sprzętu sportowego. Moim zdaniem kuźnia talentów, znam sporo osób które tam zaczynały a teraz robią bardzo ciekawe kariery lądując na wysokich stanowiskach managerskich. Wymagają dużej samodzielności, a to okazja do nauki brania odpowiedzialności, nie wszędzie dostaniesz taka szansę. Jak nauczysz się pływać wrzucony na głęboką wodę poradzisz sobie w każdym akwenie.

mamak

właśnie też widziałem tą oferte ale nie wiem co o niej myśleć, bo niby praca w Bytomiu ale tak naparwde kiepsko z dojazdem a chyba nie organizują niczego.

Szukasz pracy?

Tomek29

Ja startowałem na referenta ds. marketingu. Z tego co mi wiadomo proces rekrutacji się już zakończył. Mimo, że wybrali kogoś innego, to oddzwonili i podziękowali co jest rzadkością. Więc kontakt ze strony firmy na +.

Marta33

Dla mnie ok. Praca jak praca - normalna. Atmosfera całkiem ok. Fajni ludzie. Kasa na czas pensje średniej wysokości. Dobre miejsce na start kariery zawodowej - można się dużo nauczyć. Budynki wyremontowane. Fakt nie jest tropikalnie ale zimno też nie:P

qwe

he he chłopie ta solarka "obsługuje" tak zawsze. Firma tragedia, zero armostefy, a kasa srednia. Zgadzam się, dziupla do przeczekania, kariery się tu nie robi a człowiek sie nie rozwija. Tam ludzie pracują po 10 lat jako zwykli handlowcy i tyle. Ale moze to nie wina szefów tylko braku ambicji tych osób.

byly klient

ja tez nie polecam, sprzet maja beznadziejny, obsluga fatalna, kupowalem przez internet i chcialem odebrac na miejscu. to co zobaczylem to koszmar, dziewczyna ktora mnie obslugiwala wygladala jak najgorsza patologia, wyzywajaca, solarium i brrrr Wnioskuje ze firma nie dba o wizerunek

bytomianin

po mieście dużo się słyszy o zwolnieniach i rotacji pracowników, tzn. ci dobrzy szybko z stamtąd odchodzą, ci co zostali... bez komentarza

były pracownik

Fakt bywalem w gorszych firmach ale tutaj tez było beznadziejnie, zacznę od budynków, w których się pracowało, wszędzie grzyb i przeciekające dachy, na magazynie zimno jak ..., tylko prezesi maja swoje wygodne pokoiki (z osobnym ogrzewaniem). Jak byla zima prezesi pilnowali aby nikomu nie bylo za cieplo, zakrecajac wszystkie kaloryfery. Jest kilku wazeliniarzy i na magazynie i chyba w każdym dziale. Wywalili też kilka fajnych osob a zostawili ...(bez komentarza), chyba mieli jakies fory u szefow, skoro zostali. Firma nie ma zadnych skrupułów jeśli chcą kogoś wyrzucić, także jeśli liczysz na stałą i ciepłą pracę, to możesz pomarzyć. Pensje na czas (jesli zatrudnia Cie Abisal - lepiej patrz z kim podpisujesz umowe) ale o premiach juz dawno zapomniano Firma ma problemy finansowe o czym swiadczy sprzedaz magazynu i duze zwolnienia, ciekawe jak dlugo pociagna Dobre miejsce do przeczekania!

byly pracownik
@były pracownik 21.10.2011 18:11

Podpisuję się pod wypowiedzią poprzednika. Mimo, że mamy rok 2017, w firmie Abisal nic się nie zmieniło. Praca dobra na przeczekanie dla studentów lub dla ludzi bez większych ambicji.

Zostaw opinię o Abisal Sp. z o.o. - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abisal Sp. z o.o.