Abisal

Toruń

Opinie o Abisal

Alicja

Abisal ma dwie oferty pracy. Jest to stanowisko Asystenta Działu Eksportu, na którym wspiera się pracowników Działu Eksportu, a w zamian oferują stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pracę w młodym i dynamicznym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i możliwość rozwoju zawodowego. Drugim stanowiskiem jest Referent Działu Importu, na którym m.in będzie się prowadzić kontrolę zgodności dostaw z zamówieniami, dokumentami dostawy, warunkami zakupu http://abisal.pl/wspolpraca/oferty-pracy/

Alicja

Jak wygląda proces rekrutacji do Abisal? Ile ma etapów? Może ktoś ostatnio był na rozmowie kwalifikacyjnej i podzieli się swoją opinią.

tomiko

na razie nie widze, żeby cokolwiek się działo, chyba już nie rekrutują do nich.

danyyyy

hejjjj, jak obecnie wygląda sytuacja w firmie i czy warto składac tam jakiekolwiek papiery, co z rekrutacją- w jaki sposób się odbywa i z ilu części się składa? Podpowiedzi bylych lub obecnych pracownikow są bardzo cenne dlatego napiszcie jeszcze jak jest z przełożonym i jaki styl zarządzania preferuje?

klient

szkoda, ze wczesniej nie zadbali o wizerunek i jakość usług. niestety zaponiano chyba że firmę tworzą ludzie. słyszałam o kłopotach jakie mają ale nie sądziłam ze to już ich upadek.

kill

smutny upadek tej firmy. nikomu nie polecam pracy w niej. szefostwo rajtuje się rozpaczliwie , a podwładnych traktuje całkowicie instrumentalnie i bez sentymentów.tragedia.

tytyryty

Totalna klapa i porażka...ich produkty to straszne badziewie...już nigdy u nich nic nie kupie...

byly klient

ja tez nie polecam, sprzet maja beznadziejny, obsluga fatalna, kupowalem przez internet i chcialem odebrac na miejscu. to co zobaczylem to koszmar, [usunięte przez admina] Wnioskuje ze firma nie dba o wizerunek

ktoś

Praca bez możliwości, przyszłości i rozwoju. Ktoś kto tam jeszcze pracuje się uwstecznia. Szefowie stracili wiarygodność. Patrzą tylko kogo tu oszukać, by nie zapłacić za to co wcześniej obiecali. Ryba psuje się od głowy. Żenada.

qwe

Firma tragedia, zero armostefy, a kasa srednia. Zgadzam się, dziupla do przeczekania, kariery się tu nie robi a człowiek sie nie rozwija. Tam ludzie pracują po 10 lat jako zwykli handlowcy i tyle. Ale moze to nie wina szefów tylko braku ambicji tych osób.

bytomianin

po mieście dużo się słyszy o zwolnieniach i rotacji pracowników, tzn. ci dobrzy szybko z stamtąd odchodzą, ci co zostali... bez komentarza

beata

Głośno jest o ich problemach finansowych i ta rotacja pracowników tez nie świadczy o nich najlepiej. Kiedyś to była niezła firma, teraz zostali tam tylko tacy którym nie powiodło się w życiu, fakt to dziupla do przeczekania!!!

xxx

potwierdzam totalna porażka nie polecam!! wyzysk, mobbing, oszukiwanie

jo

firma beznadziejna

Zostaw opinię o Abisal - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abisal