Personnel International BPO Sp. z o.o.
3 1127

O firmie

  • 2500

    Liczba pracowników

Jędrzej Prus Marketing Manager, Personnel International BPO Sp. z o.o.

Przeczytaj cały wywiad »

Lidia

Czy są na wątku osoby, które pracują, jako koordynatorzy pracowników tymczasowych w Personnel International BPO? Na forum można spotkać wiele opinii o pracy przez agencję, jednak przydałyby się także informacje, jakie wymagania trzeba spełnić, aby zostać pracownikiem koordynującym zatrudnienie.

Lidia

@Gruby czy możesz określić czy stawka, która została Ci zaproponowana jest dla Ciebie satysfakcjonująca? Jakie masz obowiązki i w jakich godzinach pracujesz? Jak oceniasz pomoc Personnel International BPO w znalezieniu pracy i zorganizowaniu przyjazdu? @Marek możesz opisać swoje doświadczenia związane z tą agencją pracy? Możesz liczyć na pomoc koordynatora na miejscu? Jak z językiem - jest wymagany czy nie ma tu bariery?

Marek

Firma ma opinię dobrego pracodawcy i dziwię niektórym wpisom!!

Komisjoner 2016-02-17 13:59 przez siemka

Przebieg rekrutacji

Profesjonalnie przekazane informacje o wymaganiach oraz materiały do nauki , potrzebne do pracy w systemie słuchawkowym . Jasne oczekiwania , nie mam zastrzeżeń .Miła i przyjazna atmosfera.

Pytania

Ogólne pytania z zakresu dotychczasowego przebiegu zatrudnienia . Egzamin z liczebników oraz komend w języku niemieckim.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
Personnel International BPO Sp. z o.o.
pracodawca

..........................................................................................................................................................


Przyłącz się do Akcji KREDKA

I pokoloruj razem z nami świat dzieci ze śląskiego Domu Dziecka!

Do 25 maja w naszych siedzibach zbieramy kredki, mazaki, kleje, kolorowe papiery, bloki rysunkowe oraz farby i wszystko inne, czym da się tworzyć prace plastyczne!

A to wszystko w Dzień Dziecka przekażemy wychowankom jednego ze śląskich Domów Dziecka!

Przyłącz się do nas i pamiętaj, że razem możemy WIĘCEJ!

Jeśli chcesz wiedzieć więcej napisz do nas!

Adresy zbiórek znajdziesz na https://german-logistic.pl/oddzialy


...........................................................................................................................................................