Pizzeria Mafia

Wolsztyn

Opinie o Pizzeria Mafia

White

Nie polecam, tak bardzo jak byłem nastawiony optymistycznie na pracę w "Mafii" to niestety warunki dla pracownika są słabe. Nie dość, że pracujemy niejednokrotnie po 14 godzin to jeszcze stawka jaką zarabiamy to marne 7zł na rękę (bez umowy, chyba, że łaskawie wyprosimy śmieciówkę). A wymaga się coraz więcej (ponieważ inny pracownik zrobi to trzy razy szybciej). Naprawdę ode mnie mega słaba ocena, zmieńcie trochę podejście do pracowników..

Zostaw opinię o Pizzeria Mafia - Wolsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pizzeria Mafia