NorDan Sp. z o.o.

Wolsztyn

NorDan Sp. z o.o.

Opinie o NorDan Sp. z o.o.

Lidia

@oko, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w NorDan. Czy mógłbyś napisać, jaka atmosfera panuje w firmie oraz jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w NorDan? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

oko

Dotyczy Działu Technicznego na Berzynie. Zamiast naprawiać to bawią się w konstruktorów. Zero prewencji. Maszyny coraz bardziej nawalają. Dział techniczny to specjaliści od udrażniania kanalizy, mocowania obrazów na ścianie i usuwaniu szkód po awarii, od naśmiewania się z innych, roznoszenia plotek oraz palenia papierochów po kątach. Zarobki DzT to 2800 do 4500 netto.

Posiadasz najnowsze informacje dotyczące poziomu wynagrodzeń w NorDan Sp. z o.o.? Twoja opinia może okazać się ważna.

Szukasz pracy?

Dumny z Pochodzenia

Polak u władzy w obcej firmie to jest jak Tusk premierem! Zamiast robić dobrze dla Polski i rodakow to wolał wszystko państwowe sprzedać w obce ręce by oni mogli pozamykac stocznie kopalnie i itp i tym samym zlikwidować konkurencję! Tak samo jest z polskim kierownikiem (usunięte przez administratora) wszystko co możliwe pracownikowi by tylko jak najmocniej wylizac (usunięte przez administratora) szefowi lub dyrektorowi by to pokazać jaki to on (usunięte przez administratora) A później w domu zdziwiony od czego ma brązowy język! Masakra co się dzieje na tym świecie! Czy nastana takie czasy ze rodak będzie za rodakiem czy to w Polsce czy za granicą? Czy w końcu zdechna te cioty które rzucają kłody pod nogi swoim rodakom! Przecież te sytuacje wołają o pomstę do nieba!!!

Anonim

Może ktoś wie jak wygląda sytuacja w administracji? Interesuje mnie dział sprzedaży. Z góry dzięki.

Observer

Jaka atmosfera w pracy, poziom bezpieczeństwa oraz wynagrodzenia i premie?

@Observer 01.02.2017 08:40

szkoda gadać. wszystko pada. zarobki premie. tak to jest jak polacy u władzy. Mozna powiedzieć krajowa plus premia.

admin2

znikoma..

admin1

jest szansa dostania sie do tej firmy ?

Zostaw opinię o NorDan Sp. z o.o. - Wolsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NorDan Sp. z o.o.