Centrum Medyczne w Rakoniewicach Przychodnia Specjalistyczno-Diagnostyczna

Wolsztyn

Opinie o Centrum Medyczne w Rakoniewicach Przychodnia Specjalistyczno-Diagnostyczna

Ktoś

centrum medyczne w Rakoniewicach powinno zmienić nazwę na centrum bylejakości. Nie liczy się tu ani pacjent ani pracownik. Panuje wyzysk. Jedynym celem pracodawcy jest wygenerowanie maksymalnych zysków dla siebie kosztem innych- pani Każmierczak spędza tu większość zycia ( od 7 do 18 , za to 5 dni urlopu w ramach zwolnienia lekarskiego , jest też donosicielka, kłamczuchą , utrudnia pracę personelowi). Dla pacjenta jest czas maksymalnie 5 minut. Specjaliści przyjmują ilości hurtowe- pożytek żaden. Praca w takiej placówce to wstyd.Panują tu intrygi. Żadna ceniąca się osoba nie pozostaje tu na dłużej. Cierpią na tym pacjenci, o których przecież tu się nie dba. Smutne...

majda

oceniam ta placowke bardzo negatywnie. nie polecam pracy w niej

Zostaw opinię o Centrum Medyczne w Rakoniewicach Przychodnia Specjalistyczno-Diagnostyczna - Wolsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Medyczne w Rakoniewicach Przychodnia Specjalistyczno-Diagnostyczna