Opinie o AVR w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie AVR. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie AVR o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AVR w Kraków

Rekin

A ja byłem na rozmowie i myślę ,że na początek 13 zł na godzinę+każda setka(26zł) to nie jest żle. Po okresie próbnym tzn.trzy miesiące stawka inna obiecana. Zobaczymy?Warto spróbować,jak coś będzie nie tak to zawsze można się rozstać...

Mały

Prawda jest taka że firma docenia tylko nierobów. Przykład nieroby z A4 Skołoszów pracują teraz na Śląsku Powodzenia

@Mały

Ale bardzo prosiłabym jednak o nieobrażanie nikogo w ten sposób (ani w żaden inny również - oczywiście). Może napiszesz, jak w Twoich oczach przedstawia się ten pracodawca? To właśnie do wyrażania swoich rzetelnych, merytorycznych opinii służy forum GoWork.pl. Długo już pracujesz w tym miejscu? Jak wiele osób zatrudnia firma AVR i czy pracownicy pracują tam od dłuższego czasu, czy w firmie odbywa się rotacja?

Pomarańczowy
@Edyta

AVR zatrudnia myślę ok 500 osób. Rotacja jest wśród ludzi którzy raczej mało rozgarniętych lub zdziwionych zasadami które sami podpisali w umowie o pracę. Jeżeli negatywnego wpisu dokona 20 osób to znaczy że 480ciu pracuje się dobrze i nie mają powodu szukać tego portalu żeby wylać z siebie złość na pracodawcę. Tak po krótce to wygląda :)

tycek2

No właśnie ,jak chodzi o konkrety to wszyscy nabierają wody w usta......

pulok
@tycek2

bardzo prosto to policzysz.Podstawa jaką sobie wynegocjujesz i do tego co powyżej etatu jest płatne 100%.Jeżeli chcesz za 240h zarabiać powyżej 3500 to podstawa musi być minimum 2600brutto.

@pulok

Bardzo wyraźnie wydać, że posiadasz dużo informacji o pracodawcy, jakim jest firma AVR. Od dawna w niej pracujesz? Widziałam, iż w chwili obecnej poszukują tam pracownika drogowego (rejon pracy: Śląsk). Wymagają doświadczenia w kierowaniu pojazdami dostawczymi, ciężarowymi, oraz w obsłudze specjalistycznych maszyn i urządzeń budowlanych. Może w związku z powyższym orientujesz się, jak konkretnie duże trzeba mieć doświadczenia, by pomyślnie przejść każdy etap rekrutacji?

tycek2

Tak koledzy chodzi mi o drogi, podajcie jakieś konkretne liczby a nie tylko przepychanki słowne.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
tycek

cze ponoc firma otwiera oddzial w Zywcu napiszcie jakie macie warunki godziny pracy , czy jest tzw koperta co z godzinami nadliczbowymi itd

zorientowany
@tycek

dają niską podstawę ale wszystkie nadgodziny masz 100 % płatne więc się opłaca (chodzi o drogi oczywiście)

@zorientowany

Niewiem co za (usunięte przez administratora) to napisał ja wampowiem jak jest naprawdę masz 1800 za podstawe 500 za nadgodziny premia i 300 zł premia jak będą mieć ochotę ci dać to praca dla pruzniakow w mega h.... Ej fir.mie tam tylko emeryci maja dobrze bo wypłatę od września przelewaja na konto żon no naprawdę firma mega h... Owa (usunięte przez administratora) i zł...eje patrzą tylko wykorzystać bono obiecuję i (usunięte przez administratora) A daje jednym słowem firma WYZYSK NA MAXA

pytanie o drogi a nie odpady
@.

Jak się to czyta to się nie dziwię, że masz taką podstawę :):):) czytaj ze zrozumieniem, o drogi się pytają !!!!!!!!!! a 1800 to chyba na rękę bo najniższa była 2100 :) NAPISZCIE COŚ O DROGACH

tycek2

koledzy napiszcie po ile godzin w miesiącu pracujecie i za jaką stawkę.Jaka jest norma godzin w miesiącu i jak są rozliczane nadgodziny.Na czym konkretnie polega wasza praca, czy tak jak w filmie "Wkręceni 2"czy normalne utrzymanie dróg.Dzięki za info..

Xxx

Badziew nie firma darmoszka w soboty kierownictwo można do pewnych zwierząt chlewnych porównać nie obrażają zwierząt oczywiście a zarobki słabe na maxa a wymagania jak by dawali z 5 koła zarobić oczywiście nie polecam nikomu tam trafić no chyba że lubisz wypić w pracy albo coś wciągnąć Moje sugestie dla AVR: Badziew w ładnym papierki Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zamknąć działalność lub zacząć płacić jak należy

@Xxx

Oczywiście chodzi o Chrzanów!!!

Wacek

Uwarzajcie na Pana Chrzanowskiego!!! Podpierdalacz i zlodziej jakich malo. Sprzeda ludzi za poklepanie po ramieniu. Chodzi o Chrzanow oczywiscie.

Xxll
@Wacek

No racja ponoć trzęsie całym chrzanowem i mają druga wypłatę z lewizny ale dzielą się z kierownikiem ijest gitara

Dziadzia
@Wacek

TY WACEK A MOŻE TY JESTEŚ KACPER Z BALINA ? JAKŻES JEST TAKI ODWAŻNY TO NIE CHOWAJ SIĘ ZA PSEUDONIMEM! NIE WYZYWAJ NIKOGO OD ZŁODZIEI! SPRAWA JEST JUŻ NA POLICJI

Edyta

Widzę, że opinie na temat tego jak pracuje się w AVR są bardzo różne. Wiele osób pisze tu o pracy w innych miejscowościach niż Kraków. Proszę te osoby o założenie nowego wątku z odpowiednią lokalizacją. Jak myślicie, od czego zależy to zróżnicowanie pod względem tego, że jednym praca w AVR odpowiada a innym zaś nie?

Sąd
@Edyta

Na Chrzanowie rządzi Bonar i W. Gorczyca i to nie jest dobre połączenie, przepisy bhp itp totalny brak ale już nie długo i się policzymy

Tobi
@Edyta

Już Ci wytłumaczę posty osób którym odpowiada są pisane przez kierownictwo a reszta przez pracowników zwyklych :)

X
@Tobi

Dokładnie tak jest lizusy piszą ze jest super bo lizać lubią d...pe a prawdę każdy zna Total dno pozdro z Libanu

Złota Rybka
@Edyta

Przecież na pierwszy rzut oka widać komu pasuje a komu nie. Większość tych którym nie pasuje nawet pisać dobrze nie potrafi. Ludzie ogarnijcie się jeśli wam nie pasuje pensja na którą się zgodziliście to wychodzi na to że nie tylko macie problem z pisaniem ale z czytaniem także! Żal mi takich pasożytów którzy mając kat. C+E myślą że osiągnęli szczyt i choćby z tego względu już im się wypłata należy. Jeśli wam tak źle to możecie zmienić pracę nikt was siłą nie trzyma. Życzę wam dalszych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym ????????????

Edyta

@ddf, na czym konkretnie polega różnica w tym, czy ktoś zatrudniony jest do firmy AVR jako Kierowca a Kierowca - Ładowacz? Czy chodzi o różny wymiar godzin pracy, wynagrodzenie za wykonaną pracę? Będę wdzięczna za odpowiedź.

ddf
@Edyta

odpowiadalem pod jedną opinie co pisali że kierowca nie powinno ładować każdy kierowca o tyle ja wiem jest zatrudnione jako Kierowca ładowacz, jak został zatrudnione został też poinformowane że jego obowiązek jest nie tylko jechać ale i pomagać w ładowaniu. i wydaje mi się że skoro każdy pracuje zaakceptowali i warunki i wynagrodzenia. Najlepiej teraz jest pisać zły opinie ja jestem że zdanie że jak nie pasuje to odejść.

Karakan

Pracownicy Jaworzna chyba nie narzekaj? Zreszta gdzie, tylko w avr mozna chlac w pracy. Na necie kazdy madry a na policji chwala sie ze najlepsza firma. (usunięte przez administratora)

@Karakan

No tak jest spoko bo takiego alko jak w avr chrzanów to niema nigdzie nawet było kilku drajwerów co popijali za kółkiem wszystko zamiatarki się pod dywan nawet (usunięte przez administratora) kierownika w zasadzie sąsiad to nawet wciąga w nos i nikomu to nie przeszkadza bo robi robotę i wszystko jest ok. :-). Tak że naprawdę niema co narzekać

paweł

kierownictwo kierowców zawodowych z kategorią c+e daja za ładowaczy smieci skandal brak mózgu w głowie oczywiscie nikt im nie bedzie ładował bo pracy jest mnóstwo dla kierowców i tak sie pozbywają dobrych fachowców kierownika dac za ładowacza bo to czysty bezmózgowiec

@paweł

oczywiscie chodzi o chrzanów

ddf
@paweł

a jesteś zatrudnione jako Kierowca czy jako Kierowca-Ładować bo to jest zasadnicza różnica

Seba

Na Chrzanowie to wogule jakieś dziwne żeczy się dzieją juz policja się nimi interesuje dokładnie niewiem ale chyba jakieś wałki z emerytami kręcili i o jakiś socjalne chodzi ale to tyle o ile słyszałem

Tak to prawda pracowałem tam rok wiec tak jest nie bedom mieli kierowców i ciekawe co kierownictwo zrobi kary itd i wtedy powinien ich Prezes obciążyć

paweł

oczywiscie chodzi o kierownictwo w chrzanowie

paweł

kierowców zawodowych kierownictwo traktuje jak smieci wiec odchodza a kary dostają za niewywózke śmieci gdzie jest prezez i czy on tego nie widzi ??

Edyta

@Laki, przeczytałam posty poniżej i widzę, że opinie na temat pracy w AVR są podzielone. Jednym z Was praca odpowiada innym zaś nie. Sama w tej firmie nie pracowałam wiec staram się wypośrodkować wszystko co tutaj piszecie. Nie wykluczam również opcji, iż osoby, które piszą źle na temat firmy to te, którym współpraca z pracodawcą nie poszła po myśli, stąd tyle negatywizmu. Nie wykluczam również opcji, że praca w AVR pozostawia rzeczywiście wiele do życzenia. Moje pytanie jednak dotyczyło tego, czy w firmie przysługują benefity dla pracowników. Liczę na miłą odpowiedź, pozbawioną kąśliwych uwag.

Edyta

Widzę, że nikt nie udzielił im odpowiedzi na temat tego czy w firmie AVR za pracę przewidziane są różnego rodzaju benefity czy systemy pozapłacowe. Czy ktoś z pracowników tej firmy będzie w stanie odpowiedzieć mi na to pytanie?

Laki
@Edyta

Poczytaj sobie posty poniżej niewiem czego nie rozumiesz i co cie dziwi wszystko masz napisane!!!!!!!!!

Edyta

@Olek, co według Ciebie należy zmienić w AVR by pracowało się tam lepiej i przyjemniej? Interesuje mnie również to, czy w firmie przewidziane są wszelkiego rodzaju systemy pozapłacowe/ benefity/ udogodnienia dla pracowników?

Abc

I bardzo dobrze by bylo wreszcie mozna by normalnie pracować

Zostaw merytoryczną opinię o AVR - Kraków

• Jak się pracuje w AVR?

Zobacz opinie na temat firmy AVR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AVR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 7 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AVR?

Kandydaci do pracy w AVR napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AVR
1.7/5 Na podstawie 652 ocen.

AVR