Opinie o Youngers.Pl w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Youngers.Pl. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Youngers.Pl o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Youngers.Pl w Warszawa

Czym w Youngers.Pl zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Anonim 502106216 Nowy wpis

firma juz nie istnieje, tylko na papierku sa, pod inna spolka prowadza dzialalnosc juz

Aloha Nowy wpis

Ku przestrodze: zmienili nazwę na MEDIA NATION!

Anonim 502106216 Nowy wpis
@Aloha

Dokładnie i robią to samo, przyjmują zlecenia nie realizując ich, są już zadłużeni wg raportów KRD

Łukasz

Uwaga (usunięte przez administratora) nie opłacają faktur!!!

Arek

To prawda ze firma zmienia nazwę ?

Product Manager

zenaga

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Iza

Nadal w firmie jest problem z mobbingiem?

Gosc

Pani Mart.Jackie....0 umiejętności.

Czy jest to praca dla studentów?

Kar
@Marek

Jest, ale lepiej w Biedronce spróbować.

Dariusz
@Kar

Wspominasz, że przyjmowani są studenci. Masz na myśli staże lub praktyki, czy studenci są przyjmowani na część etatu, żeby mogli łączyć pracę z innymi obowiązki na przykład nauką?

Dno w Y

Wszystkie negatywne opinie są prawdziwe.

Filip

Miałem zamiar aplikować ale po lekturze na forum będę się zastanawiał.

Qq

Kurczę Myśle, że ta firma byłaby świetnym materiałem na obszerny reportaż w wyborczej na temat mobbingu. Straszenie, właściciele z problemami emocjonalnymi, krzyki. Normalnie duży format by za to jakąś nagrodę dostał :D

Kiedyś
@Qq

True!

Kiedyś

Jezu... Ludzie, naprawdę ktoś tam jeszcze pracuje? czytacie te komentarze i idziecie tam, żeby przekonać się o wszystkim na własnej skórze? Ci goście to pozerzy i to totalnie zadłużeni. Aczkolwiek widziałam, że miesiac miodowy K. chyba udany...Zabierajcie stamtąd manatki! Mobbing, długi, manipulowanie i mydlenie oczu... Uciekajcie!

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać? Może to trudniejszy moment w firmie?

Dariusz

Tak bardzo skrajnie różne opinie, że zupełnie nie wiem co sądzić! Idealnych firm nie ma i wszędzie mogą zdarzyć się trudne momenty.

Julita = Daniel Dudek :)

Julita

@Nie idzcie tam a złosiłeś swoją sytuację do Państwowej Inspekcji Pracy? Jest to organ, który kontroluje takie sprawy. Podrzucam Ci link aby łatwiej było szukać: https://www.pip.gov.pl/pl/ Koniecznie dajcie znać czy coś się zmienia i co robicie indywidualnie aby odzyskać pieniądze z wypłat. Jeśli ktoś zaglądający ma odmienne odczucia względem youngers.pl to też proszę odezwijcie się, zależy mi aby zbudować rzetelny obraz sytuacji, który będzie pomocny dla innych użytkowników forum.

Dudek
@Julita

PIP wam nic nie zrobi ale US czy ZUS może w końcu zamknąć tę firmę krzak. Podobno kilka mln w plecy i chłopaki z miasta się już zainteresiowali. Maserati zabrane, długi niepopłacone a kolejni pracownicy są i będą oszukiwani.

Wiktor

Niepokojące informacje piszecie. Miałem zamiar starać się o pracę.

Ulka

Pewnie raz wydarzyło się opóźnienie i już larum!!!

Daniel Dudek to pała
@Ulka

(usunięte przez administratora) Oni podawali juz mi z 6 terminow wyplat. Pracujesz tam?

Julita

@FUCKERSCHYBA brak wynagrodzenia to jednorazowa sytuacja czy może nagminna? Zgłaszałeś to gdzieś, doczekałeś się w końcu wynagrodzenia? Możesz szerzej opisać sytuację panującą w firmie youngers.pl? @O.M a Ty zgadzasz się z wszystkimi poniższymi komentarzami? Możesz je uzupełnić o swoje doświadczenia z tym pracodawcą? Jak długo tam pracujesz/pracowałeś i co Cię skłoniło do aplikacji?

NIE IDZCIE TAM
@Julita

Generalnie lataja dziury budzetowe jakie maja z pensji pracownikow a nie z pensji prezesow i innych. Nie maja utrzymanej stabilnosci finansowej,generalnie pseudo znawcy po studiach (usunięte przez administratora) umiejacy. Sytuacja nr1. Ktos kto pracowal 3dni i mial pensje zalozmy 600 zl dostal w 1 terminie calosc wynagrodzenia a ja zalozmy gdy zarobilem 2500 dostalem 1000 i na reszte czekam do dzis od miesiaca. Sytuacja nr2. W umowie wpisuja ze maja 14 dni na wyplate w rzeczywistosci czekam niecale3 miesiace juz. Chcialbym zeby ktos sie tym zajal ,bo czuje ze nalezy mi sie jakies odszkodowanie z tytulu zwloki tych bandy (usunięte przez administratora) ze sloma w butach. Podaja ciagle nowe terminy wyplat,po prostu grajac na czas.

Julita

Witam, jak oceniacie firmę Youngers.pl? Jest to firma godna współpracy oraz polecenia? Zależałoby mi także, na informacji czy aktualnie prowadzona jest rekrutacja osób do zespołu. Byłabym wdzięczna gdyby jeden z dotychczasowych pracowników podzielił się ze mną odrobiną informacji na temat zatrudnienia, oraz rozjaśnił sprawę z opóźnionymi wynagrodzeniami tak jak wspomniał wcześniej w komentarzach @AntyYoungers.

O.M
@Julita

poczytaj komentarze, ludzie się leczą z nerwicy do tej pory. Na początku zawsze jest miło, ale później będziesz chciała uciekać jak najszybciej.

FUCKERSCHYBA

KASY NIE WYPLACAJA NA CZAS NIE ODPISUJA NIE ODBIERAJA ALE JAK PRACE TRZEBA ZROBIC TO WSZYSTKO CITO.

Zostaw merytoryczną opinię o Youngers.Pl - Warszawa

• Jak się pracuje w Youngers.Pl?

Zobacz opinie na temat firmy Youngers.Pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Youngers.Pl?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Youngers.Pl?

Kandydaci do pracy w Youngers.Pl napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Youngers.Pl
1.4/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Sokołowska 9 lok. U4
    01-142 Warszawa