Opinie o Ultratech w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Ultratech. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ultratech na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ultratech w Rzeszów

p.b

Dobrze o tej firmie to tutaj M.A.R.E.K tylko może pisać..

smb

Nie pracuje tam juz 6 lat, ale z tego co widze to ladne jaja sie tam dzieja po wkroczeniu (usunięte przez administratora)

ja bym przestrzegał z powodu (usunięte przez administratora)- raz w tygodniu chce wszystkich zwalniać.

dj
@pracownik

(usunięte przez administratora)Wyzywa przy tym od komunistów, a sam działa jak kiedyś komuniści. Wiadomo jak skończyła komuna - ultratech idzie ta samą droga

DJ
@dj

niepotrzebnie admin usunal pierwsza czesc. dlatego druga stracila sens. Chodzi o to ze dyrektor "porsz" dziala jak kiedys komunisci - zastrasza i donosi. Wszyscy w firmie o tym wiedza, dlatego nie ma potrzeby usuwania tego. A przyszli pracownicy niech wiedza dla kogo beda pracowac. NAJWIEKSZY KOMUNISTA ULTRATECHU

@DJ

lepiej ommijac ta firme. niezdrowa atmosfera

xyz

Tam wszyscy są kierownikami, dyrektorami albo rodzinami ww. Niestety już nie to co było kiedyś. A ludzi chcących tam "pracować" przestrzegam przed tą "firmą"...

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ultratech? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
operator

hm to niech kierownik ustawia maszyny itp odpowiada ze detale za ich poprawna metrologie i zgodnośc z dokumentacja

operator

witam.chcialbym zapytać czy moze sa przyjecia do tej firmy,pracowałem 10 lat w norwegi jako operator cnc i jak z zarobkami zarobi choc 4tys??

operator z UT
@operator

Kierownik to tyle zarobi, ale najlepsi operatorzy nie maja tyle (brutto oczywiście). Firma woli przyjąć młodych prosto po szkole za najniższą stawkę i ich wyszkolić, po kilku miesiącach podniosą 200 zł. a potem pozwolić im odejść do innej firmy.

cezar

A tak ogólnie to w Ultratechu niema premii i najprawdopodobniej nie będzie jak nadal bedzie funkcjonował w firmie "piesek" D.J.

Morfeusz

Panowie szkoda narzekać,z Waszym doświadczeniem itp praca jako operator CNC dostaniecie wszedzie i za godziwe wynagrodznie.

GalAnonim

na umowe sie czeka miesiacami jesli sie o nia upierdliwie dopytujesz, jak odpuscisz to jej nie bedzie, pensja najnizsza krajowa i opowieści co to bedzie gdy firma sie rozwinie - wszystko wg rozBUJANYCH fantazji prezesowstwa... wyzsze pensje tylko przydupasy i znajomki

Morfeusz

ludzie z waszym doswiadczeniem zarobicie wiecej za granica,jesli wam zle to wyjedzcie.szkoda waszych nerwow itp

xxx

Jeśli są goście, co maja 3000 na produkcji to tylko po znajomościach albo dobre maja układy . ci co pracowali w Rzeszowie to tyle mieli ale brutto . sa chłopaki co robili tu co robia teraz w hiszpano i wsk i operatorzy maja większe stawki

Ilumi
@xxx

Armaedon to ty nie wiedziales ile ma cal minimetrów

armagedon

Skoro pracowałeś w Ultratech'u to powinieneś wiedzieć że na produkcji są ludzie co mają 1200 zł. na rękę ale i są co mają 3000 zł.

xxx

armagedon - 2013-07-25 17:27:03 Nie wiem kto wypisuje te opinie, ale ja mam pieniądze większe niż ludzie w Hispano czy WSK na tych samych stanowiskach. Wszystko zależy od tego co potrafisz!Mam pytanie do Armagedon to na jakim stanowisku robisz ze zarabiasz więcej niż ludzie w hiszpano i wsk . jstem ciekaw bo pracuje w jednej z tych firm . i jestem ciekaw . to ile masz tak w Przedziale ??????? P.S pracowałem w tej firmie parę ładnych lat to nie więcej wiem jakie są tam zarobki

Morfeusz

dostaniesz dodatek heheh wicej roboty i na tym sie skonczy

podziwiam tych ludzi którzy tam jeszcze pracuja

xyz

Pensji w tej firmie nie sprowadzałbym do kwestii umiejętności = zarobki, jednostkowe przypadki. Tak najniższa krajowa na umowie o ile się jej doprosisz...

armagedon

Ultramaryna

[usunięte przez moderatora] ultraporażka... kasa mała.. a dyrektorzy i prezesi wszedzie opowiadają że u nich się dobrze zarabia...

kadrowa

Zwolniły się kolejne miejsca w firmie, jeśli ktoś chce pracować za najniższą krajową, brać udział w wyścigu szczurów i być obrażanym przez dyrektora [usunięte przez moderatora]. to zapraszam do składania aplikacji.

Macierewicz

Dobrze zrobił że się zwolnił sam, bo [usunięte przez moderatora] powiedział że i tak zwolni wszystkich a przyjmie sobie innych swoich ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Ultratech - Rzeszów

• Jak się pracuje w Ultratech?

Zobacz opinie na temat firmy Ultratech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ultratech?

Ultratech
1.6/5 Na podstawie 54 ocen.
  • Fabryczna 4 A
    39-120 Rzeszów