Opinie o Ramb w Bełchatów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ramb. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ramb o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ramb w Bełchatów

majster

Pracowałem w tej niby firmie 8 miesięcy w 2008r. Co innego usłyszałem na rozmowie co innego zobaczyłem na umowie (o jakieś 1/3 mniej). Kadra kierownicza wyższego stopnia bardzo niekompetentna i bojąca się podejmować jakiekolwiek decyzje (najlepiej niech ludzie zrobią a jak będzie źle to będzie na kogo zepchnąć). Masa papierologii, Zaopatrzenie to była masakra. Załatwienie podstawowych narzędzi dla ludzi czasami graniczyło z cudem. Gdyby nie kopalnia ta firma nie przetrwała by roku na wolnym rynku. Jedyny pozytyw to ludzie którymi kierowałem (jeśli jeszcze pracują to pozdrawiam). Zarobki z tego co czytałem w opiniach nie zmieniły się od 2008r. czyli od 4 lat (to bardzo smutne).

Łuki

Syf jakich mało. kiedyś pracowałem w tej \"firmie\" dla złodziei. Cwaniaki na lepszych stanowiskach patrzą tylko coś ukraść i sprzedać. Np. taki pseudo kierownik z antykorozji, Bolesław alkoholik. Gość po tehnikum kolejowym jest kierownikiem antykorozji. Ten człowiek to margines społeczny, burak jakich mało. Omijajcie ten syf z daleka. Tam sie nikt nie liczy z tym że za 7,50/h musisz utrzymać rodzinę

Byly zielony Trol

Pracowalem na pewnym dziale,praca na dworze,zadano ode mnie wszechstronnosci za marne grosze,ludzie co to wogole jest,jedna wielka R...................

jakol

w rambie jest syf jakich mało, zresztą w każdej spółce na kopalni, ludzi zwykłych mają tam za nic, prezesi lubią panienki albo z długimi nogami albo z dużymi cyckami i takie robią w tej firmie kariere, ewentualnie jeszcze jak ktoś jest pociotkiem prezesa albo jakiejś szychy z kopalni - ogólnie nie polecam

elektromonter

Rozmowa z kierownikiem dzialu o sprawach technicznym,wypowiedz o przebiegu poprzedniego zatrudnienia.

Najlepsze pytanie?ile chcesz zarabiac?

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bełchatów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Monter konstrukcji stalowych Rogaland
Fosdalen AS
logo firmy Audytor w banku (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Operator wózka widłowego z UDT
Bełchatów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Pracownik - 2011-11-26 10:16:00 Witam. A ja jestem innego zdania. 2 lata temu przyjąłem się do spółki Ramb zaczynałem od kwoty 7.50 na godzinę. Obecnie posiadam 11 zł na godzinę. Jeżeli ktoś nie inwestuje w siebie nie stara się, nie analizuje tego co się dzieje i po prostu siedzi za przeproszeniem na dupie i narzeka to skutki są takie jak właśnie można poczytać. Weźcie się ludzie do roboty a nie trwacie w tym co polak kocha czy narzekać !! No to gościu albo jesteś pociotkiem kogoś albo robisz komuś laskę pod biurkiem. Zwykły pracownik tyle nie osiągnie przez 2 lata nawet jak skończy studia i w ..uj uprawnień. Więc nie mów że taki wybitnie uzdolniony jesteś.

ramboludek

Pracuje w tej niby firmie juz 4 lata. Zaczynałem od 6 zł, obecnie 10 zł. Posiadam wykształcenie wyższe technicze i nadal pracuje fizycznie. Jak byłem u tego gamonia dyrektorka od siedmiu boleści z zapytaniem o jakąś podwyżkę bądź zmianę stanowiska to powiedział że kryzys gospodarczy jest.... Czy ci ludzie są mądrzy? A w siedzibie Rambu same laski łażą na lewo i prawo ... Ciekawe po co??? A o możliwości przejścia na kopalnie to tylko mżonki, chyba że ma sie ''szerokie'' plecy. Nie polecam omijajcie szerokim łukiem..

Ramb ! Radość Apatia Monotonia Ból ! Kompletne dno...pracuję na hali w ktorej jest takie zapylenie że czasem nie widać drugiego końca hali...szkodliwe ? NIE MA SZANS Kierownik miesiąc w miesiąc podbiera premię za głupoty lub za darmo. Majster... pociotek bez doświadczenia...Brygadzista..liże rowa reszcie przełożonych... czekają aby tylko za coś podpier.... zarobki... 1200 1500zł... Uczciwy prygadzista ? 11 zł/h szlifierz ze znajomosciami... 14zl Możliwość przejścia na kopalnie ? \"jedna na milion\" no chyba że mamy kogoś wysoko ustawionego z rodziny - wtedy owszem. Jednym słowem totalna porażka odradzam wszystkim szczerze.

nigdy wiecej

3xDNO!!!! Zarobki gorzej niż głodowe - zazwyczaj w okolicach płacy minimalnej. Do tego niestabilna, jakieś niejasne plany i nie wiadomo co z tym Rambem dalej będzie. Na pytanie o podwyżki do tych głodowych pensyjek jest zawsze od lat jedna odpowiedź NIE MA I NIE BĘDZIE!!!! plusem jest fakt że ludzie tu pracujący są calkiem w porządku. Ale raczej każdy tu myśli żeby stąd sp...lać.

pajacyk

Sorki!!! nie ten klawisz.....pisze się CV

Tydzień wstecz złożyłem swoje SV do RAMB-a ale po przeczytaniu Waszych opinii będę musiał się wycofac (murarz ma pracowac za 7.50zł).Ta firma to jakieś cholerne bagno!!!

właśnie że ramb jest super. jest szansa się wybić tylko trzeba się trochę napocić:) ale panowie lubią ładne panie z długimi niekonieczne nawet zgrabnymi nogami no i niezbyt mądre:) a przynajmniej udające że oni są mądrzejsi całuski

ramb to stara KUR...., ramb hu..... jest, ramb trzeba pierdo.... bo dziadówa tam straszna jest... taki powinien byc hymn tej firmy bo oddaje całe oblicze tej firmy. spółka kopalniana a wynagrodzenia i socjal nawet odrobine nie podobny do pracowników z pge. ale przynajmniej pracownicy fizyczni to fajni ludzie i tylko to jest plusem tej firmy a reszta to wielki h....j

cicmci rymci

No cips ja też się leczę psychicznie, a robie w syfie 1,5 roku. Gowno nie zarobki firma dla pajacy po podstawówce

Farben

Jesteś z tego zadowolony?? 5 lat temu w prywatnej i dużo mniejszej firmie na początek dostałem 6 zł netto (to by było ok. 9zł brutto). Wtedy miałem tylko rok stażu. Teraz pewnie ta firma płaci znacznie więcej, a wynagrodzenia w Rambie niemalże bez zmian. Moim zdaniem ta firma jest dobra na sam początek, kiedy nie masz doświadczenia... po prostu tam stosunkowo łatwo o pracę. Nie warto liczyć na zdobycie wiedzy, jedynie staż w papierach. Plusem jest to, że firma rozlicza wszystko tak, jak należy (a, że płaci głodowe stawki, to juz inna kwestia)

leszcze i nieroby...

Jesli chodzi o weekendy to zalezy od dzialu,ale ogolnie wolne,autobusem dojedziesz kopalnianym,firma bidna ale solidna!

byly pracownik

DNO DNO DNO DNO zarobki do 1400zł nie normalne kierownictwo kupa szalonych pomysłów rombią na nadgodzinach znikaja do wyplaty a i czasami weckend potrafi zginac.Ale zawsze mozna sie przyjac na antykorozje gdzie Pan Boleslaw K.rządzi były AA a teraz kierownik działu i prezes AA wszystkich na odwyk wysyłą.GDY BY TO BYLA OSTATNIA FIRMA NA SWIECIE TO I TAK BYM TAM NIE WROCIL.

były rambowiec

chyba jak laske zrobisz prezesowi buraku. jak bedziesz robil 5 lat to i stawke bedziesz mial ze 10 zl/h . Firma stabilna ale kasa smieszna na te czasy. Kolega sie dostal i ma 7,5 brutto co daje w miesiacu 1050 zl hehe utrzymaj rodzine hehe

CZarek

A jak jest z dojazdami z Piotrkowa czy te autobusy co na kopalnie woza ludzi to do ramb_a tez zabieraja pracownikow i weekendy wolne sa podobno u was?

leszcze i nieroby

Leszcze pracuja pare lat i maja po 5 zeta albo 7,jak jestes gosc to i stawke masz.Firma solidna polecam

taki jeden 23

ddd - 2009-12-28 00:16:05 dno niskie zarobki @!!!! Przyjalem sie jako elektromonter,staz 2, lata + sep do 1 kv,na start dali 7,5 zł brutto

Zostaw merytoryczną opinię o Ramb - Bełchatów

• Jak się pracuje w Ramb?

Zobacz opinie na temat firmy Ramb tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ramb?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ramb?

Kandydaci do pracy w Ramb napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ramb