Elektrownia Bełchatów

Bełchatów

Opinie o Elektrownia Bełchatów

kak

oplacalna pewnie bardzo dobrze jest, ale zastanwiam sie jak sie tam dostac czy nie trzeba miec jakis plecow bo wiem ze ciezko od tak sie zaplac do jakiegos dzialu, kobiety maja jeszcze gorzej bo miejsca w biurach sa zaklepane

mar

Od kilkunastu miesięcy staram sie dostac do Elektrowni Bełchatów. Mając wykształcenie wyższe mgr, uprawnienia i roczny staż powiedziano mi ze mam za wysokie wykształcenie. Częsc z moich znajomych których rodzice pracują w Ele. Beł. dostała się i to bez najmniejszego problemu. Co do płac to co za (usunięte przez administratora) .. wyraża sie że tam mało płacą. Nigdzie nie dostanie sie tyle co tam, pod warunkiem że jesteś synem/córką jakiegoś pracownika inaczej to nie ma szans na prace w Elektrowni.

mgr inz

No niestety kolega ma rację. Jeśli myślisz o karierze całkiem poważnie odpuść sobie EB. W elektrowni było dobrze kilkanaście lat temu teraz jest wyzysk człowieka przez człowieka. Marne pieniądze, nudna praca, beznadziejna załoga (prawie sami już bliscy emeryci i renciści).

nowy

Ciekawe kto wygłasza taką opinie? Chyba ktoś kto nie ma zbyt dużego wykształcenia i nie chce żeby wchodziła mu konkurencja!?

gal

Daruj sobie, no chyba ze chcesz na nocnej zmianie myc podlogi przez 2 lata albo i dłuzej

ciekawy

Witam Za rok koncze studia, i zastanawiam sie nad praca w EB. Czy ktos wie jak wyglada process rekrutacji, ilu inz zatrudniaja co roku itp Z gory dzieki

Zostaw opinię o Elektrownia Bełchatów - Bełchatów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektrownia Bełchatów