Opinie o Fenix w Bełchatów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Fenix. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Fenix o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fenix w Bełchatów

Luis Nowy wpis

Byłem wczoraj i przyznam że tragedia. Stoły brudne. Jedynie zebrane naczynia ze stołu ale już nie starte czy zdezynfekowane. Talerzyki małe, trzeba uważać by się z niego kawałek pizzy nie zsunął. Spoko na jeden góra dwa kawałki. I ten sos biały to napewno nie czosnkowy. Tam czosnku nie czuć. Już nigdy tam nie zawitam.

Kacper Nowy wpis

Pracowałem w różnych miejscach gastronomicznych, ale w żadnym wypłata nie była na czas tak, jak w Fenixie. Praca jak praca. Ogólnie dobrze wspominam, a że trzeba było się narobić, to może nie każdemu odpowiada.

Były pracownik Nowy wpis

Ze strony szefa zero poszanowania dla pracownika. (usunięte przez administratora) wiesz i dla niego też jesteś gównem. Zero szacunku dla kobiet, wszystkie jakby zastraszone, aż żal było patrzeć. Nie można było rozmawiać między sobą (wykonując przy tym ofc swoją pracę), kierowniczka (porażka) patrzyła wszystkim przez ramie co robią. Na szczęście moja "kariera" nie trwała tam krótko (z mojego wyboru). Kto mógł to się stamtąd już ulotnił :D

Były Pracownik

Jest mi bardzo żal czytając wasze wypowiedzi o moim byłym miejscu pracy ! Całkowicie się nie zgadzam z waszymi opiniami pracowałem tam 20 lat temu. !!! I do dnia dzisiejszego odwiedzam moich kolegów z byłej pracy tam są pracownicy którzy pracują nawet po 20 lat lub po min 5 lat . Do dzis z miła chęcią przychodzę na pizzę rozmawiam z moimi kolegami z byłej pracy I oczywiście szef i szefowa zawsze się cieszą. I miło mnie witają …. Pracując w fenixie nauczyłem się organizacji samodzielności , dosłownie brak słow !! Znam tez moich kolegów którzy tam już nie pracują i z miłą chęcią odwiedzają fenixa Szkoda ze nie potrafiliscie wykorzystać tego ze tam pracowaliście i nie chcieliście nauczyć się mądrych zeczy.. Nie życzę nikomu by ktoś pracował na kasie w jakimś super markecie. Proszę bądźmy ludźmi i naprawdę proszę o trochę szacunku :-(

Artur
@Były Pracownik

Tez tam pracowałem i się zgadzam z tą opinią

Sylwia
@Artur

Nie obraź się, ale zastanawiam się, dlaczego już tam nie pracujesz, skoro było tak dobrze? Jeśli to taki dobry pracodawca, po co szukałeś innego? Chciałabym poznać powody, dla których odszedłeś.

Marek Nowy wpis
@Były Pracownik

Oj nie jest tam kolorowo ciągła presja o przerwę też jest ciężko. Szef w mojej opinie nie potrafi powiedzieć słowa przepraszam pomyliłem się. Co do załogi to większość jest naprawdę sympatycznych ludzi zdarzają się tam mało sympatyczne osoby. O jałmużnie bo tego wynagrodzeniem nie można nazwać szkoda się wypowiadać umowa zlecenie najniższa kierowca mniej bo ma napiwki które w mieście praktycznie są znikome... Skoro jest tak tak cudownie zadaj sobie jedno proste pytanie dlaczego jest tam tak cholerna rotacja ludzi co chwila zmieniają się kelnerki i piekarze.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Fenix? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bełchatów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Hydraulik wyjazd OD ZARAZ - atrakcyjne warunki
CDMD SHL Sp. z o.o.
logo firmy Monter konstrukcji stalowych Rogaland
Fosdalen AS
logo firmy Audytor w banku (tylko dla firm)
QualitySite

Podajcie proszę ich stronę internetową!

Byly

Najchętniej zatrudnia się niedoświadczonych stażystów, którzy pracują do czasu jak płaci urząd pracy, potem zatrudnia się nowych. Nawet jeśli zatrudni się kogoś z doświadczeniem to i tak sprowadza się go do poziomu maszyny wykonującej durne polecenia i wymysły zwierzchników. Praca kreatywna nie istnieje. Decyzyjność żadna a odpowiedzialność za wszystko. O premiach nie ma co marzyć, podwyżki....dobre żarty. Płaca, najniższa krajowa, reszta jak się dogadasz to pod stołem. Jeśli ktoś ma chociaż minimum ambicji niech lepiej idzie na kasę do marketu.

Pracownik były

Powiem tylko tyle : pracujesz tam jeśli już nigdzie indziej nie możesz. Komedia

olo

Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Fenix - Bełchatów

• Jak się pracuje w Fenix?

Zobacz opinie na temat firmy Fenix tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Fenix