Opinie o TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k. w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k. w Tychy

Systemy

Zadajecie durne pytania durnej kierowniczce działu jakości, a ona chowa się pod sukienkę zarządu. Zamiast zadawać durne pytania lepiej szukać nowej pracy. Przecież ona sama ustaliła wszystkie zasady bez konsultacji nie dając żadnych rozwiązań jak w Niemczech czy Czechach gdzie byłem i osobiście wydziałem ze można inaczej. Przecież w Niemczech inaczej działa brc a u nas nie może. Co za bzdury! I jeszcze śmierdząca woda z dystrybutorów jest tylko do picia! Trzeba to gdzieś wszystko zgłosić i opisać. Najlepiej w jakiejś gazecie.

Szkolenie
@Systemy

Szkolenie odbyte, zasady zatwierdzone. Zamknąć jadaczki i stosować się do wytycznych.

Ziom
@Systemy

Jakiej gazecie! Jest PIP i tam się zgłasza problemy. Teraz rozumie skąd takie problemy macie. Jesteście jak nastoletnie gówniaki. Się później dziwicie ze pracodawca tak Was traktuje. Sami popatrzcie na to co tu piszecie i zastanówcie się nad sobą. Czysta dziecinada. Ja z Wami na pewno nie chce pracować i omijam ogłoszenia Waszej firmy.

Wacek
@Ziom

Bezczelność ludzka nie ma granic koleżanko siedzisz sobie w biurowcu i drynisz kawulca i Ty smiesz nas określać mianem ... wiemy kim jesteś to nie ładnie śmiej się bo widzimy cię jak z lipa się śmiejesz

A Pan grelu Zbysiu robi tam jeszcze z tego psychiatryka wrocil co ma papiery na wariata

Pijak

Ta cała firma jest zryta

Proton
@Nowy

Tak Zbysiu wypoczywa w Rybniku zabrał ze sobą komplet kijów do bilarda za 20 koła i z chłopakami po salach opracowują nowe technologie nadruku oraz system oszczędzania powierzchni nadruku tektury dorcia kupiła mu też maszynę do szycia to po burzliwych debatach w celu rozładowania atmosfery szyje naprawia uszkodzone kliszę ten to ma klawe życie i jeszcze ma zielone czy żółte papiery jak kogoś pociupie h. mu zrobią ja też tak chcę ps. kiedy przetarg na firmowe autka ???

Na jakie benefity można liczyć w TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k.?

Zuzanna

A tak na serio?

Sikorski

Kartę sportowa prywatną opiekę medyczną

Honorata
@Sikorski

Tylko tyle? To jest w pełni darmowe czy trzeba dopłacać?

@Honorata

Jasne że jest więcej dodatków np. pincet plus a że masz bobasa to ci się wszystko należy po za tym n h. Pracować państwo ci da więcej beneficjentów pozdrawiam

Bożena
@500

Więcej? No to ciekawe jakich. Coś jeszcze firma ma do zaoferowania czy to raczej już wszystko?

@Bożena

Firma mops dla pincet plus i madek wychowujących bobasy darmowa opieka medyczna dodatek do prondu dodatek do gazu jak powiesz że nie masz wyngla tesz dodatek przy dobrych wiatrah darmowe podstawowe posiłki typu obiatek oczywiste dwó daniowy co chcesz więcej ogarnie się

?

Monika ach Monika dziewczyno ratownika Pół plaży tutaj marzy że kiedyś się przydarzy Twe ciało opalone prawie nie osłonione Każdy wzrokiem dotyka Monika Monika Monika

Kati

A w biurze fajnie jest?

Bożena
@Kati

No ja to bym wolała, żeby tak. :( Ciekawe czy same kobiety są czy Panowie też pracują? ;)

KaEm

Mam pytanie, chce pracowac jako analityk u nich- jaka jest atmosfera w pracy biurowej? Widze duzo negatywow o produkcji, wiec nie jestem pewny czy warto aplikowac.

Czy kandydat na stanowisko Kierownik Utrzymania Ruchu w firmie TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Tychy
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Osoba do produkcji foteli szodonowych - bez doświadczenia
Tychy
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Robol

Firma gdzie jakość i zadowolenie klienta jest ważniejsze tj.( Na pierwszym miejscu ) niż życie i zdrowie człowieka, czy tam zasobu ludzkiego. Tak bynajmniej wyglada z zapisów Polityki jakości i działań zarządu i ich pełnomocników. W firmie panuje toksyczna zmowa milczenia .

Aneta
@Robol

wow a jakie to sytuacje, zdarzenia powodują że tu może być jakoś narażony żypracownik? czy to wnioskujesz tylko z tych zapisów w tym dokumencie?

Robol
@Aneta

Czyta Pani z zrozumieniem? A jak Pani pracuje w firmie to chyba są klapki na oczach jak u konia. Tyle mogę powiedzieć.

Honorata
@Robol

A czy Pan wie że tutaj nie wypowiadają się tylko pracownicy, którzy wiedzą wszystko tak dobrze jak Pan, ale również kandydaci na różne stanowiska itp którzy nie wiedzą nic? :P Tak trudno odpowiedzieć?

F*** P****

Uczestniczyłem w procesie rekrutacyjnym do firmy Top-Thimm i na tym kończy się moja wiedza. Wiem, że wypisywane są tutaj różne rzeczy, natomiast moje odczucie było jak najbardziej pozytywne, spotkanie z kadrą kierowniczą w luźnej i przyjemnej atmosferze, bez zbędnego napięcia. Wielkość poczynionych inwestycji może robić wrażenie, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że jest to joint venture dwóch firm rodzinnych. Dostałem informację o pozytywnym rozpatrzeniu mojej kandydatury, zdecydowałem się jednak ze względów osobistych na inną ofertę. Co najważniejsze - bardzo sympatyczna obsługa na wjeździe, pozdrawiam ;)

Zapraszamy
@F*** P****

Zapraszamy, na wodę z banioka. Tak potwierdzam wszyscy mili i sympatyczni.

Jogi

Film z imprezy biurowca (usunięte przez administratora)

Rebeliant kiełbasa

Jest kilka rzeczy, które drażnią pracowników…same takie rzeczy. Śmieszne zasady brc, ustalane od tylu. Najpierw wdrażane są zasady bez zaopatrzenia oraz warunków! Kwestia czasu jak pójdzie jakiś kolejny pozew o naruszanie zasad etyki, mobbingu itd. Odrabianie wymyślonych dni wolnych w tygodniu w weekendy, przecież to jest niezgodne z prawem. Ogólnie omijajcie te śmierdzące miejsce bo nie śmierdzi tylko z za płotu ale i wewnątrz systemu zarządzania!

Kmicic

Obejrzyj film „Choroszcz RAP BATTLE #6 Fecalius P.I.G. feat. nitroPAC” w YouTube https://youtu.be/GLniroaAxgs

Pracuje w firmie od krótkiego czasu. W firmie pracodawca dość często samodzielnie zarządza czasem pracownika co da się odczuć. Bez pytania o zdanie pracowników odrabiamy np aktualnie imprezę karnawałowa która firma organizuje dla pracownika. Musimy to odrobić w sobotę nawet jeżeli na nią nie pójdę i tak muszę. Tak samo majówka. Tez odrabiamy w sobote. Kierowniczka dość często zmieni harmonogram pracy. Wszystko kosztem pracowników produkcji. Ciagle jakieś zakazy i zaostrzanie przepisów bez logicznego wytłumaczenia czy rozwiązania. Nie polecam firmy. Może ktoś z starszych pracowników bardziej nakreśli aktualne sytuacje w firmie

Pipi
@Nowy

Kierowniczka podczas zabaw karnawałowych szuka kolejnego sztywnego bronka !

nowy

Czy są przyjęcia na produkcję

Rączka

Czy jeszcze wrócą te czasy te filmy z ogródków działkowych czekamy nadawaj dalej ma ktoś film jak chciał ciupaga porabać babę?

Wiesiek
@Rączka

Ty się śmiej lepiej uważaj bo chłop po terapii wraca do pracy dziabnie cię nożem i po tobie co może takiemu odbić po wariatkowie nic dobrego nas czeka byle by do tragedii nie doszło

Wiki
@Wiesiek

Ja prawdopodobnie się zwolnię z pracy w topie jak ten czubek wróci bo już mówią że odgraża się że ma papiery wariata i nic mu nie zrobią jak kogoś dopadnie szkoda życia strach powoli ogarnia fabrykę nawet nie ma gdzie się zgłosić szkoda życia

Kiki

Nie wiem czy ten czubek o którym ktoś pisze to Zbyszek ale wiem jedno na pewno nie jest żadnym ćpunem manie wyższości nad innymi to on miał czy ma boję się też jego powrotu jeśli to prawda nie za wesoło będzie strach nawet patrzeć na niego będzie bo może coś głupiego zrobić oby nie wrócił już

wózkowy

Ludziska uważajta czubek wraca do pracy będzie rzeź

Czubki
@wózkowy

Myślisz ze tylko on ma nawalone w głowie! On jest efektem psychozy firmy czyli zarządzania i szkoleń manipulacji zasobem ludzkim. Zobacz dyrektorkę produkcji czy kierowniczkę laboratorium. Jedna ma romans z wariatem a druga po nocach siedzi w pracy i wymyśla chore zasady. A jak zapytasz to do zarządu nas odsyła. Marny nasz los…

Brc

W firmie wprowadza się brc. Jestem po szkoleniu przez kierowniczkę działu kontroli jakości. Ona sama nie wie co mówi wprowadza chore zasady w firmie która nie jest do tego przygotowana! Woda do picia śmierdzi i w około wszędzie syf i zapylenie. Nic nie można i uczą nas myć ręce przed wejsciem na produkcje jak tam syf! Woda na stanowisku tylko z smierdzacego bidony z chu…ą woda. Kto za to odpowiada się pytam? Gdzie związki zawodówe?! Straszny bajzel!

Paletowy

Ludziom odbija na fabryce tylko krzyk i poniżanie góra swoją złość przelewa na innych w pracy następny wariuje biega po mieście z piłą łańcuchową co to ma k. Być masakra teksańska piłą za dużo nawdychał się oparów z farb na każdym kroku trzeba uważać bo ktoś ci może podłożyć świni. Długo już nie wytrzymam w tym zakładzie przy takiej atmosferze nawet nie ma gdzie iść z kimś porozmawiać bo cię po takiej rozmowie zaszczują

Bigos
@Paletowy

Stary ja też mam nockę pomogę ci przy tym bigosie tylko żeby kierowniczka się nie dowiedziała będę mieszał bigos głową byłem kiedyś masorzem

Wariat
@Paletowy

Trochę przesadzasz i śmiejesz się z czyjegoś nieszczęścia. Oczywiście to fakt ze siada ludziom tu psychika i to na stanowiskach decyzyjnych. Co wiąże się z bardzo zła atmosfera i kiepskim zarządzaniem. Widać to dużej rotacji pracowników. Macie jakieś inne opinie na to wszystko?

Dziad
@Wariat

Jakie zarządzanie czegoś takiego tutaj nie albo z górą grasz w tej samej grze albo cię nie ma kierownicy jakie oni mają kompetencje jak może przełożony zrugać pracownika przy innych śmiejąc się mu w twarz atmosferę na fabryce współtworzą pracownicy obgadują się na wzajem donosząc tyle w temacie tu ty gdzieś indziej jak komuś ma odbić to nie ma różnicy gdzie to będzie martwią mnie tylko te toksyczne opary po produkcyjne i zachorowania na raka

Lidia

Cześć, jak wygląda okres próbny w firmie TOP-THIMM? Czy początki pracy są trudne czy może łatwo jest wszystko załapać i się wdrożyć w obowiązki? Jak to wygląda wszystko na starcie, będąc nowym pracownikiem?

Zbysiu
@Lidia

Na starcie masz niezłą kasę i więcej przywilejów od starych pracowników , uderzaj śmiało

Mleczny człowiek

Ja jestem mlecznym człowiekiem i chce się tutaj zapytać na forum ile dostaje na początek pomocnik potrafię też jeździć na wózku widłowym ale nie mam papierów

Major

Idę dzisiaj na nockę to se zrobię na zmianie bigos jak to się mówi to się musi tuszyć tyle dobrego przynajmniej na tych nockach w topie

Replay
@Major

Młody

Mój stary w tej firmie został zaatakowany pod prysznicem do dziś opowiada że jak się mył zwieracze miał bardzo mocno zaciśnięte pot go zlewał jak opowiadano mu o chłopie który był amatorem młodych bojów mówiono ten wąs nie jednym h. trząs

Aleks
@Młody

Dalej robi ten typ co piszesz pytam bo chciałbym przyjść do tej firmy na wózek widłowy ale jak mam patrzeć gdzie mam mydło i nie schylać się to dziękuję

@Młody

tobie to ten twój stary chyba zbyt często do wanny wchodził

Pracownik produkcji

W firmie dziala rzecznik praw pracowników i związki zawodowe. I zamiast tu wylewać żale zawsze możecie iść z tym gdzie trzeba. Jak nie macie odwagi to zamknąć jadaczki i do roboty! Jeszcze jest kierownik, kiełowniczka i mama dyrektor… i tam tez możecie zgłaszać problemy i żale. Jak oni nie pomogą to jest zarząd do dyspozycji. Wszyscy Tu wymienieni maja obowiązek przeciwdziałania mobbingowi i musza reagować na problemy w firmie. Jak nie to rzecznik praw pracownika od Niemca do dyspozycji.

Edek
@Pracownik produkcji

Dobrze ci się tak pisze siedzisz sobie w biurowcu rano kawka za free pogaduszki trochę poklepiesz w klawiaturę potem następna kawka i jest fajnie biurowiec masz ogrzewany żyć i nie umierać nie tędy droga koleżanko bo wiemy kto ty jesteś przyjdź na produkcję popatrz jak to wygląda od środka pożalić się zapomnij to cię zgniją tyle w temacie ps pij kawkę częściej

Zostaw merytoryczną opinię o TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k. - Tychy

• Jak się pracuje w TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 6 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k.
2.6/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Katowicka 188
    43-100 Tychy

TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k.