Opinie o TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k. w Tychy

TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k.
counter
3 23 176 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Czym TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Seba Nowy wpis
Klient

Nie polecam na fabryce są jakieś opary wystarczy zobaczyć jak na jednego z operatorów maszyny gepferta działają te opary w szczególności na 3 zmianie jak go wygina na lewo i prawo i ten ścisk zębów coś musi być w tych farbach

Tak18Nie
Filip

Tak się to kręci o tej samej porze dobry produkt już wyprodukowany spakowany ale nie wysłany wydaje się polecenie zniszczenie na ścianke a w tym samym czasie ten sam produkt jest produkowany na maszynie ktoś może napisać czemu tak się robi?

Popek Nowy wpis
@Filip

Pewnie chcieli wyprodukować jeszcze lepszy produkt dla klienta no nie

des2001

Niemiecka firma z nazwy , polski bałagan. Nie polecam jako partnera handlowego i jako pracodawcy. Negatywne opinie się potwierdzają. Nieumiejętne zarządzanie i niekompetentni ludzie na stanowiskach kierowniczych, czego wynikiem są ciągłe rotacje pracowników. Brak poszanowania dla doświadczonej załogi. Produkcja ciągle nakłaniana do pracy w nadgodzinach, a pracownicy biurowi zawsze wszystkiemu winni, nadgodziny w biurze nie są płatne. Niejasne warunki płacowe (podstawa + premie kwartalne zależne od kierownictwa na podstawie skomplikowanych i ciągle zmienianych wewn. regulaminów, żeby obejść płacenie wyższych składek).

Tak18Nie
Maniek Nowy wpis
@des2001

Nie udolna karda niekompetentna kadra kierownicza? Chyba żartujesz oni do perfekcji opanowali zarządzanie ta fabryką tak by im się zgadzało tyle w temacie a zarobki w biurowcu to już legenda i te premie dla wszystkich

TakNie3

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

XXX

Czy rud Opisów jeszcze pracuje jak tak to kierownictwo jest ślepe.

Tak2Nie1
Jesteś głupcem...

Jak to gdzie w firmie. Jaki dyrektor produkcji taka atmosfera. Same problem, a ona czepia się o to że miotła nie jest tam gdzie trzaba. A najlepszy hit to jej polowania na ludzi którzy są nie wygodni i wiedzą więcej o produkcji niż ona sama... Wszystko dopiero się rozwija, a powiem więcej jak zbiorę dokładne informacje i fakty. Ostatnie sytuację jakie sa w firmie przechodzą samą Panią dyrektor. WSTYD! WSTYD! I żenada. Pozdrawiam jej ofiary jesteśmy z Wami ????

Tak25Nie
Pracownik produkcji

Jako nowy pracownik powiem tak... Sama praca jest ok. Niestety odczucia atmosfery są kiepskie. Jedni mają więcej praw niż inni, jest poprostu nie równe traktowanie. Osoby odpowiedziale za pilnowanie tego wszystkiego same biorą w tym udział. Bardzo mi się to nie podoba.

Tak23Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 105 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k.? Oddzwaniają zawsze?

Cancer!

Jak cenicie własne zdrowie i życie to trzymajcie się od tego zakładu z daleka. Nie bez przyczyny na tym zakładzie w bardzo szybkim tempie postepuje korozja metali w tym metali, które w normalnym środowisku bardzo wolno korodują jak miedź, mosiądz i ich stopy. Na tym zakładzie miedź po tygodniu jest pokryta czarnym nalotem. Te same czynniki wdychaja ludzie a potem jest pytanie skąd jest rak...

Tak23Nie
Neoplasma
@Cancer!

Jakiś konkret. W której hali?

Don
@Cancer!

Wystarczy zobaczyć operatora geperta jaki chodzi powyginany

Tak20Nie
Armagedon
@Don

W każdej. Czym bliżej papierni tym gorzej. Tak samo w mokrej części tekturnicy.

Tak19Nie
walter

Moim zdaniem firma nie jest zła ! PO ostatnich podwyżkach lepsze pensje dużo dodatków co do UR stanowisko Elektronika hmm to zależy jakie masz doświadczenie i czego oczekujesz ! gdy zaczynasz przygodę z elektroniką przemysłową to polecam możesz dużo zrobić kursów itp dalszy rozwój po z tym zakładem chyba że masz znajomości TAK czy siak firma solidna na pierwszą dobrą pracę

mordon
@walter

Bulshit nie polecam grosze płacą gorzej niż na produkcji a obowiązków jak widzę mają w hu. stanowisko tylko na papierze fajne oni nawet jak widziałam kible naprawiają !

Tak8Nie
Gepert
@walter

"co do UR stanowisko Elektronika hmm to zależy jakie masz doświadczenie i czego oczekujesz ! gdy zaczynasz przygodę z elektroniką przemysłową to polecam możesz dużo zrobić kursów itp" Całkowicie się zgadzam z tego co słyszałem dział UR to kuźnia talentów z byłych elektroników przemysłowych jeden jest księdzem drugi kierownikiem UR wiec dobra szkoła życia.

Tak3Nie
Justyna
@Gepert

Kursy ?! jakie kursy jakie szkolenia ja nie wiem czy oni mają aktualne uprawnienia chyba że sami sobie zrobili

Tak8Nie
@Gepert

Ten co poszedł do zakonu nie jest księdzem a bratem i tam zajmuje się UR. Spotkałem go w Warszawie około rok temu, w hurtowni instalacyjnej. Musieli mieć większą awarię bo kupował sporo materiału hydraulicznego. Szkoda że poszedł bo on też brał fuchy i szło u niego taniej niż w firmach awarie instalayjne w domu usuwać. Ten zakon ma z nim dobrze bo on im ogarnie wszystkie instalacje, a i tez inne technicze i budowlane rzeczy.

Tak2Nie1
Remik

Niestety nawet dobry pracodawca będzie miał swoich maruderów.

Nowy

Witam ile trwa zostanie maszynistą na maszynie? Ile trwa przy dobrych wiatrach by zostać liderem ? Czy mogę liczyć na większą stawkę przy dobrej znajomości języków obcych angielski hiszpański i niemiecki umie też projektować czy mogę liczyć ma początek na stawkę 4900 brutto ?będę wdzięczny za informację

Nick
@Nowy

Co to za fake news?

Lidee
@Nowy

Co do stawki o której pisałeś możesz zapomnieć netto na początek ok 2100zł musisz się liczyć z systemem 4b raczej nie myśl o większej karierze dobre stanowiska są obstawione rodzina czy znajomymi języki obce na produkcji lepiej się nie wychyla byś nie był za modry

@Lidee

Nie koniecznie rodziną czy znajomymi ale ludzmi którzy coś się nauczyli, (w obsługiwaniu tego ustrojstwa) mają dobry pieniądz z tego. Trudno oczekiwać żeby odeszli bo papiernia to nie sklep spożywczy który jest co 100 metrów. Nigdzie w pobliżu nie dostaną takiej stawki na początek.Oczywiście zdarzają się wyjątki wtedy autopromocja,szczęście i znajomości są potrzebne bardziej niż umiejętności

Tak2Nie
Mrs

Szukając informacji na temat fabryki top thimm Tychy natknęłam się na posty gdzie często byli lub obecni pracownicy wyrażają swoje niezadowolenie z pracy krytykując różne aspekty działalności wspomnianej Firmy. To jest ich oczywiście prawo ale czy krytyczne posty zawsze mają swoje uzasadnienie czy li tylko mają służyć do podważenia autorytetu Firmy, jej kierownictwa i wizerunku ? Jeśli się przyjmuje określone warunki pracy to po co później narzekać ? Tak się składa że na przestrzeni lat które przeżyłam byłam po obu stronach zależności międzyludzkich t.j byłam pracownikiem , z czasem pracodawcą i wiem że nie wszystko jest czarno – białe . Relacje i atmosfera w pracy zależy nie tylko od systemu działania firmy ale przede wszystkim od pracowników. Pracownik niezależnie od faktycznych umiejętności oraz doświadczenia powinien mieć też w sobie odrobinę cierpliwości i pokory i nie oczekiwać natychmiastowych awansów. Przyczyny krytyki pracodawcy przez pracownika często tkwią w nim samym np. niechęcią pracownika do organizacji pracy w Firmie , braku akceptacji dla podejmowanych zmian, brak skuteczności i efektów jego pracy, brak umiejętności samoorganizacyjnych itp. Tym wszystkim którzy mają zastrzeżenia do swojego pracodawcy radzę umówić się i szczerze porozmawiać o swoich bolączkach i oczekiwaniach. Naprawdę to jest dobra forma oczyszczania atmosfery . Krycie się natomiast za klawiaturą nazywam po prostu – tchórzostwem.

Tak1Nie6
Zx
@Mrs

A mnie to już nie interesuje ja jestem przy korycie tylko ładnie się uśmiecham do wszystkich w szczególności do produkcyjnych a swoje myślę hahaha

@Mrs

Jeżeli jest źle ludzie o tym piszą, jeżeli jest dobrze to dlaczego tak mało pozytywnych opinii... Każda firma która wykorzystuje psychologiczna manipulacje ludźmi zasługuje na złą sławę. Zarząd nawet nie ma ochoty zainteresować się o co tu w ogóle chodzi. A druga sprawa ze ludzie sobie na to pozwalają, dlaczego? Dlatego że osoby na stanowiskach kierujących wykorzystują słabość ludzi którzy nie bardzo potrafią poradzić sobie z życiem...

Tak10Nie
Right
@Produkcja

Model jaki wypracowała tzw. Góra jest dosłownie ściągnięty z innych dużych firm tzw. Korporacji Góra może wszystko a robotnik prawie nic zakazy nakazy itp. By pokazać kto tu rządzi Góra zamyka się w biurowcu i wysyła swoich ludzi typu specjalista typu lider wybiera ludzi słabych podatnych na manipulacje bez wykształcenia docelowo konkretnego i daje trochę fikcyjnej władzy i właśnie Ci panowie panie psują atmosferę i ład by nie być o coś posądzony o szkalowanie kogoś wcale nie muszę pisać o tej firmie ale przeważnie w firmach Tak jest nic ten najniżej nie zrobi a stawiać się jako jednostka to jak strzał w swoją stopę pozdrawiam

Tak13Nie
Irena
@Right

Wydaję mi się, że sporo wiecie o TOP-THIMM, dlatego mam nadzieję, że udzielicie mi pewnych informacji. Widziałam, iż szukają tam teraz pracowników: https://pracodawcy.pracuj.pl/top-thimm-opakowania-spolka-z-ograniczona-odpowiedzialnoscia-sp-k,6831 Orientujecie się, czy na początek oferują tam umowę o pracę czy jednak umowę zlecenie?

kkkkkkkkkkkkkkkkk
@Irena

Zatrudniają także przez agencję pracy tymczasowej.

Tak2Nie
Załamany
@Right

Tak tu się z. Tobą zgodzę. Jest tak toksycznie że ludzie zamiast wspierać związki to je krytykują, a to jedyna forma kulturalnego przebicia się z problemami do góry. Zacofanie ludzi i barak wiedzy powoduja właśnie to ze pracodawca robi co chce, a tak nie do końca jest. Nie wszytko im wolno. Pozdrawiam tępą masę hahaha

Tak7Nie
@Mrs

Dodam że warunki pracy w firmie zmieniają się co jakiś czas. Od systemu pracy po systemy premiowania do organizacji pracy na stanowiskach. Standardy i wymogi wzrastają, płace stoją w miejscu. Za niedługo będzie zakaz picia na stanowiskac, aktualnie można mieć już tylko wodę jak koń... A podobno i to mają zabrać. W zime jest bardzo zimno, a latem gorąco. Oczywiście w biurowcu klima, kantyna, ekspres do kawy i wszystko do kawki co trzeba i ciągle wycieczki do kantyny prze umysłowych. I tu zaznaczę... Dużo ludzi podpisywało umowy gdzie wymogi i standardy były niższe adekwatne do płacy. Każdy wie że korporacja to wyciskarka do soku z ludzi fizycznych. I Ty jako pracodawca doskonale wiesz ze równie dobrze możesz zwolnić lenia czy kolaboranta o którym wspominasz. Niestety większość ludzi nie jest wstanie zrobić zmiany dlatego tkwią w tym (usunięte przez administratora) ostrzegajac innych.

de
@Załamany

krytykują Ci co nie należą

@de

I ci co należą też krytykują, poprostu to ich brak wiedzy i samodzielnego myślenia powoduje taki fakt. A pracodawcy to na rękę tylko czekają aż ludzie sami zniszczą związki. A później samych siebie. Co do związków to mało ważne czy prawicowe czy lewackie. W takich firmach muszą być i koniec!!!

@Produkcja

"Za niedługo będzie zakaz picia na stanowiskac, aktualnie można mieć już tylko wodę jak koń..." Haha dobre. A co byś chciał łoić gorzołe w czasie pracy i może jeszcze pani kierownik ma ci polewać?Masz kantyne w której jest ze 30 rodzajów napojów i to w cenach nie różniących się zbytnio od tych sklepowych. TOP-Thimm święty nie jest ma swoje wady( jak na przykład dział planowania - nie wiem komu te panie dają (usunięte przez administratora) ale dawno nie powinny pracować, bo się nie nadają tylko dają:)

@Załamany

Kulturarne przebicie się z obecnym szefem?On się może przebić w knajpie lub pod blokiem jak argumentem jest siła pięści ale nie w rozmowach z górą. I zaznaczam nie mam nic do niego bo to spoko gość.

TakNie1

Czy pracodawca TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Tak5Nie
@Pytanie

Tak motywoje!! A wiesz czym? Szantażem min. wymuszaniem nadgodzin strasząc zmianami systemu pracy! I jest jeszcze wiele innych... Do usłyszenia za jakiś czas!

Tak16Nie
Prawda

Drodzy pracownicy chcecie posłuchać pewnej baśni hmm wiec była pani docia gdy pierwsze skrzypce należały do kapitalisty francuza więc pani dorcia myśląc jaka jest "cwana" co chwila podsyłała/podkładała dyrciowi pisma wraz ze swoją podywżką zamiast sprawdzać kartony budowała kapitał gdy kapitaliści france zostawili tą firmę z dobytkiem son and ... zostawili każdą z panią oczywiście asis... jedną już wyjeban. następna awansowaną miejmy nadzieję że to kwestia czasu baba po średnim bez matury żenada więc w tą wigilijną noc życzę im oraz ich liderom większej desperacji w łupieniu ludziska obudzcie się czy co wekend trzeba układać klisze? to koszt w skali miesiąca ok 10tysięcy ! można by więcej pisać ale pani dorcia wie .

Tak19Nie1
@Prawda

Co by mówić o kierowniku?????

Wózkówu

Cześć, pracuje w tej firmie jako wózkowy. Właśnie jesteśmy świeżo po egzaminie UDT na których uswiadomiono mnie ze pracownicy na wózku dziennie łamią przepisy narażając czyjeś i swoje życie! Inaczej nie dali by rady wyrobic się że swoją pracą! Jako młody wózkowy brak mi doświadczenia i ten strach przed zwolnieniem. Czy takie zagrożenia i łamanie przepisów można zgłosić do PIP?

Kierus
@Wózkówu

Z kierownikiem pogadaj na ten temat, na pewno weźmie to pod uwagę

TakNie

Odczucia osobiste na temat pracy w top thimm opakowania... Głównie jesteśmy oszukiwani przez dyrektora produkcji, jest przeciwko pracownika produkcji i tak być nie powinno. Ciągle (usunięte przez administratora) i zwodzi pracowników za nos robiąc sobie drogę do kariery kosztem właśnie braku podwyżek i wysrubowanych norm na maszynach bez serwisu! Maszyny na tej firmie maja tylko przeglądy przez serwis które stwierdzają usterki i inne defekty. Oczywiście do napraw i oryginalnego serwisowania nie dochodzi. Maszyny w coraz gorszym stanie, a normy rosną i rosną. Podwyżki jak są to tylko gdy podnoszą najniższa krajowa i podnoszą tym co muszą bo wychodzi tak z prawa. Chora firma, świadczy o tym już nerwica wielu ludzi, juz nie wydają poleceń, a drą ryja po innych. Pozwoliłem sobie na taki wpis, ludzie muszą wiedzieć te istotne rzeczy bo większość co ty się widzi na początku to gra.. ???? Szczera i oczciwa wypowiedź pracownika który będzie się zwalniać

Tak17Nie
Marek

Pracuję na top thimm już prawie dwa lata cały czas obiecują że dostanę podwyżkę i na słowach się kończy ceny szybują do góry za chwilę nawet na bilet autobusowy mi nie wystarczy szkoda gadać

Tak9Nie
Piotrus podpucha
 Problem

Jaki dział mechaniczny w systemie 4b jaki mechanik ? Człeku ty nie dasz o Ur jeździsz i (usunięte przez administratora) na spotkaniu z innymi kierownikami jak to jesteś skuteczny sprawa wraca do Niemiec kolego

TakNie90
aaaaaaaaaaaaaaaaa
@Piotrus podpucha

przecież jedna osoba przeszła z 4b do utrzymania ruchu tak samo jedna osoba z trzech zmian do UR

Tak77Nie
Mona

Pozdrawiam mechanika z 4brygadówki :-)

Tak96Nie

Zostaw merytoryczną opinię o TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k. - Tychy

TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k.