Opinie o TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k. w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k. w Tychy

Na jakich zasadach są organizowane w weekendy wyjścia pracowników z ramienia firmy? Dlaczego firma popiera jako formę gratyfikacji, wyróżnia tego typu spotkania w wolny czas pracownika??? Weekendowe pijaństwo, wyjazdy członków rodzin na imprezy firmowe. Dlaczego firma wspiera takie zachowania? Dlaczego nie dba o rodziny pracowników? Czy firma ma świadomość swoich działań, kto wyraża na to zgodę?

Hej
@Odp

Też tak myślę. W taki sposób później buduje się kolesiostwo i upadku f firmie. Bierzesz udział w w takich wypadach i masz się dobrze. Nie bierzesz nie biorą cię pod uwagę. Do tego dochodzą wyjazdy na pseudo szkolenia. Jeżdżą na to tylko wybrani pracownicy.

Wybory

I doczekaliśmy się wyborów Nowego związkowca bo nic nie robi Iwonka to na pewno lepiej zrobi. Jeszcze tego zastępcę powinni zmienić i będzie o wiele lepiej!

Czarny Olek
@Bożena

Zapisałem się i nic, już tyle czasu od wyborów i nic się nie dzieje. Nooo dobra kartę dostałem lojalnością haha

Plotki czy prawda

Widać że koordynator na Gopfertach tworzy super atmosferę że na jednym nikim nie chce pracować albo ciągle ktoś na L4. Taka ploteczka z palarni.

@Plotki czy prawda

Koordynator swoich obsadza na stanowiskach a reszta ma (usunięte przez administratora) Koordynatorzy i niby Pani technolog kij ma dwa końce a boli tak samo

Anonim Nowy wpis

Na HQ to sąsiedzi i rodzina, a reszta to nosiciele torby i tyło włazy. Kariera kołem się toczy. A co do roli technologa zostawiłbym bez komentarza. kiedy Janusz wskoczy za kierowniczkę bo tylko słychać jak to jest daremna.

Dorota Nowy wpis

Cześć, te mile widziane punkty w ofercie dla Specjalisty ds. Projektowania i Wdrażania Nowych Produktów takie jak znajomość angielskiego lub programów CAD wpływają na zarobki kandydata czy jednak to kwestia związana z ewentualnym wyborem?

Grego

Szczerze to dziwne pytanie, firma nie znajduje się w Iranie by picie alkoholu było przestępstwem. I taka forma integracji popularna jest w całej Europie

@Grego

Też to dla mnie dziwne, przecież takie wyjścia czy wyjazdy to norma :) Często firma coś takiego organizuje? Ona pokrywa też koszty? Oprócz integracji dba jeszcze dodatkowo o pracownika? Chodzi mi tu o jakieś benefity, dodatki pieniężne. Niestety chce się dopiero tu przyjąć, więc nic nie wiem:/

Odp
@Grego

Doprawdy- Czyli normą jest by firma popierała wyjazdy pracowników z ramienia firmy w weekendy na alkoholowe libacje. Jaka to norma? Kto ja reprezentuje ? Czyli dla Pana norma jest by weekendy spędzać bez rodziny na pijaństwie- bo piciem nie można tego nazwać. Rodzina też tak uważa ? że czas wolny zamiast niej -spędza Pan z koleżankami i kolegami w hotelowych pokojach? Napewno wiedzie Pan szczęśliwe życie rodzinne :) tylko mogę współczuć poziomu egzystencji bo to nawet nie Iran

Grego
@Odp

Nikt nie pisze o weekendowych libacjach, jeśli ktoś ma ochotę z kumplami po pracy wyskoczyć na browara to uważam to za normalne. Jeśli jest to po jakimś szkoleniu to też uważam to za normalne. W Polsce jest to legalne a ty próbujesz dorobić do tego jakąś lewa ideologię.

Hej Nowy wpis
@Odp

Jakie wszystkie dodatki mogą przypadać kierowcy wózka? Jak wystawiono teraz niedawno ofertę to jest w niej napisane, że pracuje się na trzy zmiany ale nie widzę wzmianki o dodatku zmianowym, o innych zresztą także. jakie mogą występować?

Czy kandydat na stanowisko Kierownik Utrzymania Ruchu w firmie TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Tychy

Cześć, mnie też interesuje wstępnie ta oferta na wózek, która od paru dni maja wystawiona. Zastanawiam się na jej podstawie o jakie szkolenia z opisu może jeszcze chodzić? wspominania o nich i zastanawiam się w jakiej formie są realizowane i przede wszystkim kiedy?

Niwim
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Witam . Jak wygląda praca na magazynie/ wózku widłowym ?

Renata

Cos tu o jakichś wyborach pisaliście? Tu akurat chyba do Związku z tego co widzę a co z wyborem kandydata do działu IT? teraz jak patrzę po ofertach to widnieje taka z poziomem wejścia odnoszącym się już do samego początku kariery. Jak wiec wdrożenie przebiega? i ogólnie właśnie sama rozmowa, co na niej zostanie zatem zweryfikowane?

A co przykładowego maja do ogarnięcia, że piszesz o tym, że niczego nie umieją załatwić? Ciekawi mnie tez na podstawie czego pada to stwierdzenie, że jest jeszcze gorzej? wyjaśnicie wprost? kandydatom każde info się przyda

Co takiego związki powiedziały i gdzie musiałeś się zapisać w związku z tymi składkami? Pytam, bo chce aplikować na specjalistę ds. projektowania

Nawiązują tu ostatnio do integracji oraz ogólnych wyjść na piwo, jak się przy tym ma ogólnie BHP ale w miejscu pracy? jedno nie łączy się z drugim? Kiedyś pisali o tym, że ogólne zarzadzanie BHP jest słabe. Czy do dziś tak samo można stwierdzić?

A już pomijając ten wątek odnośnie jakichś integracji to może mi ktoś napisać jak pracuje się jako specjalista ds. planowania? Po prostu taka oferta teraz widnieje na stronie i z tego co widzę wpasowuje się w profil kandydata. Czy w tym przypadku na dziale atmosfera jest spokojna? I czy ludzie często rotują? (ciekawi mnie przyczyna przyjęć)

Czy w TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k. występują paczki/bony świąteczne?

TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k. ma teraz aktualne oferty pracy w Tychy. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków pracy?

Rekrutacja produkcja

Atmosfera kwaśna i niesmaczna. Jako nowy pracownik nie mam w ogóle wsparcia i pomocy. Rzut na głęboka wodę, stali pracownicy nic tylko robią sobie pośmiewisko z młodych. Na palarni wylęgarnia plotek i obrabiania (usunięte przez administratora). Taki ruby tam chodzi i nawija na wszystkich i na wszystko narzeka i jest jeszcze takich paru. Nie polecam !

Gabriela
@Rekrutacja produkcja

Najgorsza sytuacja w nowej pracy:( A co na to przełożeni, z nim jaki jest kontakt? Nie reagują, ze ktoś powinien cię wdrożyć w obowiązki? Może stawka i jakieś dodatki do podstawy to wynagradzają? Spytam przy okazji, czy na produkcji pracują również kobiety? ;)

Wybory

Czesław
@Wybory

Nie wiem, pogratulować, czy nie? Jakie korzyści z bycia związkowcem? Ile tu płacą na stanowisku kontrolera jakości i jakie perspektywy na uzyskanie czegoś dla załogi w najbliższym czasie?

@Wybory

I co, są jakieś efekty tego do dziś czy to za mało czasu jeszcze? te związki ogólnie to jak tu funkcjonują i jak wiele wpływy mogą mieć?

Nick Cave
@Bożena

Karty rabatowe na paliwo są w tracie wyrabiania.

Pracuś
@Nick Cave

Ja zapisałem się do związków zawodowych żeby dostać kasę na święta i zwrot z podatku. Jak dają za darmo piniondzory to trzeba brać. A same związki to już zostawię bez komentarza

Czarny Olek

Bożena

"zadowolony" z samej imprezy zakładowej, o której tu wspominacie czy z warunków zatrudnienia także? Jakieś jeszcze ciekawe wydarzenia macie teraz po drodze? Co z Wielkanocą, przychodzi zajączek?

Kadra BHP w tej firmie to jakaś porażka… podobno dopiero dzisiaj ograniczyli prędkość wózków do 8km/h bo wcześniej nie było tego ograniczenia i było duzo wypadków. Choć 8km/h to i tak za duzo bo przepisy jasno mówią ze ma być 6km/h. Przerobili tez szafki w szatni bez opini pracowników. Stanowi to duże niebezpieczeństwo i zagrożenie wypadkiem. Jest bardzo ciężko dostać się do gorzej części szafki bo znajduje się ona na ponad 2m wysokości i trzeba stawać na drewnianej śliskiej ławce która wstawiono pod szafki. Gdzie jest inspektor pracy, gdzie są osoby odpowiedzialne?

@Nowy

A tak z ciekawości to ile ich w zespole jest tak w sumie i czy wiadomo jak są wynagradzani za pracę? oni tu od lat już pracują wszyscy?

Wozkowy
@Nowy

Czego chcec od bhp to najsłabsza ekipa na firmie od pewnego czasu

@Wozkowy

A czemu twierdzisz od razu, że najsłabsza i co się stało w ostatnim czasie, że tak mają? ktoś ze składu odszedł?

@Bożena

Wlsnie jest ich teraz więcej, wcześniej był tylko jeden behapowiec i inspektor. Doszła dodatkowa osoba już tu wymieniona Pani M. Na ta chwile jest jeszcze gorzej niż wcześniej. Ludzi przybywa Kortezy biorą kasę na stanowiskach, a tylko same problemy…

@Anonim

No i kto jest odpowiedzialny za ich nadzór właśnie? dlaczego to jest osobie miałoby nie wadzić? swoją drogą ciekawa jestem czy to do dziś dalej tak miałoby być? piszesz o samych problemach... do dziś jeszcze jakieś wystąpiły czy jednak tak jak z tymi wózkami zaczęli powoli ogarniać temat?

Alicja

Szukają kontrolerów jakości do Tychów. Ktoś mi napisze, co to za "Stałe wynagrodzenie"? I czemu stałe, chyba to oczywiste jest, że na etacie takie być powinno...

Prowi

Jak wygada przyjęcie na stanowisko kontroler jakości? zarobki? praca? kierownik?

zbig

na pracuju jest ogłoszenie na direktora zakładu, co siem stanełło w tym przybytku rozpusty

@zbig

mnie to bardziej interesuje wspomniane atrakcyjne wynagrodzenie i nowoczesne standardy zatrudnienia. O co może z nimi chodzić?

Toksyczna propaganda i sztuczne stanowiska, (usunięte przez administratora) rządy i brak ładu i składu. Dział bhp nie dba o zdrowie pracowników, a wręcz ich truje. Zamknęli się w szklanych pokojach i śmieją się. Nasz związkowiec ciagle jest zbywany i nic nie może załatwić. Współczuje temu kolesiowi i dziwie się ze jeszcze mus się chce. Powinien tym (usunięte przez administratora) i niech dzieje się ci chce. Ludzie sami się i tak zagryza w tej firmie. Ja dam już mam zryty beret i spać nie mogę bo psycha mi siada. Nie jednej osobie już tez siadła i to nawet z administracji. W dziale jakości to już w ogole zryte berety z kierowniczka na czele. Przelewa pracoholizm na swoje podwładne. Zróbmy z tym w końcu coś i zgłośmy te problemy wyżej!

Dariuszu sam sobie komplementy piszesz nie ładnie oj ty nie dobry

Honorata

A skąd ty jesteś taki pewny kto to pisał?

tak Dariusz to nasz związkowiec,a ja doceniam to co robi. Przedstaw się i ja to zrobię.

Paleta

Darek cały czas sobie słodzisz skończ z tymi okuratnymi żartami tu na forum

Juri

Ja możesz zgłosić cała tą sprawę na milicję że na zakładzie każdy każdemu pupę obrabia po kątach i że jest hu.... Atmosfera przez kierownictwo pewnie sam komendant milicji zainteresuje się spawą brawo ty

Systemy

Zadajecie durne pytania durnej kierowniczce działu jakości, a ona chowa się pod sukienkę zarządu. Zamiast zadawać durne pytania lepiej szukać nowej pracy. Przecież ona sama ustaliła wszystkie zasady bez konsultacji nie dając żadnych rozwiązań jak w Niemczech czy Czechach gdzie byłem i osobiście wydziałem ze można inaczej. Przecież w Niemczech inaczej działa brc a u nas nie może. Co za bzdury! I jeszcze śmierdząca woda z dystrybutorów jest tylko do picia! Trzeba to gdzieś wszystko zgłosić i opisać. Najlepiej w jakiejś gazecie.

Szkolenie
@Systemy

Szkolenie odbyte, zasady zatwierdzone. Zamknąć jadaczki i stosować się do wytycznych.

Ziom
@Systemy

Jakiej gazecie! Jest PIP i tam się zgłasza problemy. Teraz rozumie skąd takie problemy macie. Jesteście jak nastoletnie gówniaki. Się później dziwicie ze pracodawca tak Was traktuje. Sami popatrzcie na to co tu piszecie i zastanówcie się nad sobą. Czysta dziecinada. Ja z Wami na pewno nie chce pracować i omijam ogłoszenia Waszej firmy.

Wacek
@Ziom

Bezczelność ludzka nie ma granic koleżanko siedzisz sobie w biurowcu i drynisz kawulca i Ty smiesz nas określać mianem ... wiemy kim jesteś to nie ładnie śmiej się bo widzimy cię jak z lipa się śmiejesz

A Pan grelu Zbysiu robi tam jeszcze z tego psychiatryka wrocil co ma papiery na wariata

Pijak

Ta cała firma jest zryta

Proton
@Nowy

Tak Zbysiu wypoczywa w Rybniku zabrał ze sobą komplet kijów do bilarda za 20 koła i z chłopakami po salach opracowują nowe technologie nadruku oraz system oszczędzania powierzchni nadruku tektury dorcia kupiła mu też maszynę do szycia to po burzliwych debatach w celu rozładowania atmosfery szyje naprawia uszkodzone kliszę ten to ma klawe życie i jeszcze ma zielone czy żółte papiery jak kogoś pociupie h. mu zrobią ja też tak chcę ps. kiedy przetarg na firmowe autka ???

Na jakie benefity można liczyć w TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k.?

Zuzanna

A tak na serio?

Sikorski

Kartę sportowa prywatną opiekę medyczną

Honorata
@Sikorski

Tylko tyle? To jest w pełni darmowe czy trzeba dopłacać?

@Honorata

Jasne że jest więcej dodatków np. pincet plus a że masz bobasa to ci się wszystko należy po za tym n h. Pracować państwo ci da więcej beneficjentów pozdrawiam

@500

Więcej? No to ciekawe jakich. Coś jeszcze firma ma do zaoferowania czy to raczej już wszystko?

@Bożena

Firma mops dla pincet plus i madek wychowujących bobasy darmowa opieka medyczna dodatek do prondu dodatek do gazu jak powiesz że nie masz wyngla tesz dodatek przy dobrych wiatrah darmowe podstawowe posiłki typu obiatek oczywiste dwó daniowy co chcesz więcej ogarnie się

?

Monika ach Monika dziewczyno ratownika Pół plaży tutaj marzy że kiedyś się przydarzy Twe ciało opalone prawie nie osłonione Każdy wzrokiem dotyka Monika Monika Monika

Zostaw merytoryczną opinię o TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k. - Tychy

• Jak się pracuje w TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 6 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k.
2.6/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Katowicka 188
    43-100 Tychy

TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k.