Opinie o TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k. w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k. w Tychy

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

SkocznyPręt

To zależy na jakie stanowisko ?! z drugiej strony patrząc na kryteria jakimi tak naprawdę się sugeruje wierchuszka nie mylić z pietruszką to tylko w jakimś stopniu z wykształceniem docelowym ew. doświadczeniem bardziej oczekiwaniem na zarobki kto wie ten wie także wydaje mi się że powinna być jedna rozmowa wstępna/końcowa i twoje oczekiwanie finansowe a później magiczne słowo proszę czekać firma obsadzona rodzinami, kochankami, pociotkami itp. także kariery nie zrobisz TU !!!!

Onek

A co jes na Bielsku?

Tomm

Witam czy w sylwestra pracuja na papierni

Pepa

A jak tam nowy majster Tata Świnka? ????

Czy kandydat na stanowisko Kierownik Utrzymania Ruchu w firmie TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Tychy

Heja! Znalazłem ogłoszenie do kontroli jakości. Może ktoś się wypowiedziec na temat tego działu?

des2001

Niemiecka firma z nazwy , polski bałagan. Nie polecam jako partnera handlowego i jako pracodawcy. Negatywne opinie się potwierdzają. Nieumiejętne zarządzanie i niekompetentni ludzie na stanowiskach kierowniczych, czego wynikiem są ciągłe rotacje pracowników. Brak poszanowania dla doświadczonej załogi. Produkcja ciągle nakłaniana do pracy w nadgodzinach, a pracownicy biurowi zawsze wszystkiemu winni, nadgodziny w biurze nie są płatne. Niejasne warunki płacowe (podstawa + premie kwartalne zależne od kierownictwa na podstawie skomplikowanych i ciągle zmienianych wewn. regulaminów, żeby obejść płacenie wyższych składek).

Maniek
@des2001

Nie udolna karda niekompetentna kadra kierownicza? Chyba żartujesz oni do perfekcji opanowali zarządzanie ta fabryką tak by im się zgadzało tyle w temacie a zarobki w biurowcu to już legenda i te premie dla wszystkich

@des2001

Potwierdzam fakt!

Gorączka

Ochroniarze mierzą temperaturę, ale jak komuś zależy to sobie gorączkę zbije przy pomocy tabletek.

Ktoś super Gość

Mam pytanko do zarządu. Czy w zakładzie liczy się sztuka ktoś zapindala za 3 ktoś woli L4 i szanują człowieka co ma wszystko w (usunięte przez administratora) pracuje bo musi komornika spłacać. Pani Dyrektor i Pani Kierownik opanujcie się szanujcie solidnych pracowników a może macie ich gdzieś.

Ktoś super Gość

Maszyny kupować trzeba umieć. Pakowaczka na tekturnicy, projektant Nobla musi dostać. A Góra łyka jak pelikan ????????????????????????

Fiona

O czym rozmowa przykład osoby w roli planisty planistki ona nawet nie wie jaki jest przerób na paletyzacji np w ciągu godziny zatrudniają miernotę która nic nie rozumie szkoda słów

Seba

Nie polecam na fabryce są jakieś opary wystarczy zobaczyć jak na jednego z operatorów maszyny gepferta działają te opary w szczególności na 3 zmianie jak go wygina na lewo i prawo i ten ścisk zębów coś musi być w tych farbach

Filip

Tak się to kręci o tej samej porze dobry produkt już wyprodukowany spakowany ale nie wysłany wydaje się polecenie zniszczenie na ścianke a w tym samym czasie ten sam produkt jest produkowany na maszynie ktoś może napisać czemu tak się robi?

Popek
@Filip

Pewnie chcieli wyprodukować jeszcze lepszy produkt dla klienta no nie

XXX

Czy rud Opisów jeszcze pracuje jak tak to kierownictwo jest ślepe.

Jesteś głupcem...

Jak to gdzie w firmie. Jaki dyrektor produkcji taka atmosfera. Same problem, a ona czepia się o to że miotła nie jest tam gdzie trzaba. A najlepszy hit to jej polowania na ludzi którzy są nie wygodni i wiedzą więcej o produkcji niż ona sama... Wszystko dopiero się rozwija, a powiem więcej jak zbiorę dokładne informacje i fakty. Ostatnie sytuację jakie sa w firmie przechodzą samą Panią dyrektor. WSTYD! WSTYD! I żenada. Pozdrawiam jej ofiary jesteśmy z Wami ????

Pracownik produkcji

Jako nowy pracownik powiem tak... Sama praca jest ok. Niestety odczucia atmosfery są kiepskie. Jedni mają więcej praw niż inni, jest poprostu nie równe traktowanie. Osoby odpowiedziale za pilnowanie tego wszystkiego same biorą w tym udział. Bardzo mi się to nie podoba.

Cancer!

Jak cenicie własne zdrowie i życie to trzymajcie się od tego zakładu z daleka. Nie bez przyczyny na tym zakładzie w bardzo szybkim tempie postepuje korozja metali w tym metali, które w normalnym środowisku bardzo wolno korodują jak miedź, mosiądz i ich stopy. Na tym zakładzie miedź po tygodniu jest pokryta czarnym nalotem. Te same czynniki wdychaja ludzie a potem jest pytanie skąd jest rak...

Neoplasma
@Cancer!

Jakiś konkret. W której hali?

Don
@Cancer!

Wystarczy zobaczyć operatora geperta jaki chodzi powyginany

Armagedon
@Don

W każdej. Czym bliżej papierni tym gorzej. Tak samo w mokrej części tekturnicy.

Gepert

"co do UR stanowisko Elektronika hmm to zależy jakie masz doświadczenie i czego oczekujesz ! gdy zaczynasz przygodę z elektroniką przemysłową to polecam możesz dużo zrobić kursów itp" Całkowicie się zgadzam z tego co słyszałem dział UR to kuźnia talentów z byłych elektroników przemysłowych jeden jest księdzem drugi kierownikiem UR wiec dobra szkoła życia.

@Gepert

Ten co poszedł do zakonu nie jest księdzem a bratem i tam zajmuje się UR. Spotkałem go w Warszawie około rok temu, w hurtowni instalacyjnej. Musieli mieć większą awarię bo kupował sporo materiału hydraulicznego. Szkoda że poszedł bo on też brał fuchy i szło u niego taniej niż w firmach awarie instalayjne w domu usuwać. Ten zakon ma z nim dobrze bo on im ogarnie wszystkie instalacje, a i tez inne technicze i budowlane rzeczy.

Remik

Niestety nawet dobry pracodawca będzie miał swoich maruderów.

Witam ile trwa zostanie maszynistą na maszynie? Ile trwa przy dobrych wiatrach by zostać liderem ? Czy mogę liczyć na większą stawkę przy dobrej znajomości języków obcych angielski hiszpański i niemiecki umie też projektować czy mogę liczyć ma początek na stawkę 4900 brutto ?będę wdzięczny za informację

@Nowy

Co to za fake news?

Lidee
@Nowy

Co do stawki o której pisałeś możesz zapomnieć netto na początek ok 2100zł musisz się liczyć z systemem 4b raczej nie myśl o większej karierze dobre stanowiska są obstawione rodzina czy znajomymi języki obce na produkcji lepiej się nie wychyla byś nie był za modry

@Lidee

Nie koniecznie rodziną czy znajomymi ale ludzmi którzy coś się nauczyli, (w obsługiwaniu tego ustrojstwa) mają dobry pieniądz z tego. Trudno oczekiwać żeby odeszli bo papiernia to nie sklep spożywczy który jest co 100 metrów. Nigdzie w pobliżu nie dostaną takiej stawki na początek.Oczywiście zdarzają się wyjątki wtedy autopromocja,szczęście i znajomości są potrzebne bardziej niż umiejętności

Mrs

Szukając informacji na temat fabryki top thimm Tychy natknęłam się na posty gdzie często byli lub obecni pracownicy wyrażają swoje niezadowolenie z pracy krytykując różne aspekty działalności wspomnianej Firmy. To jest ich oczywiście prawo ale czy krytyczne posty zawsze mają swoje uzasadnienie czy li tylko mają służyć do podważenia autorytetu Firmy, jej kierownictwa i wizerunku ? Jeśli się przyjmuje określone warunki pracy to po co później narzekać ? Tak się składa że na przestrzeni lat które przeżyłam byłam po obu stronach zależności międzyludzkich t.j byłam pracownikiem , z czasem pracodawcą i wiem że nie wszystko jest czarno – białe . Relacje i atmosfera w pracy zależy nie tylko od systemu działania firmy ale przede wszystkim od pracowników. Pracownik niezależnie od faktycznych umiejętności oraz doświadczenia powinien mieć też w sobie odrobinę cierpliwości i pokory i nie oczekiwać natychmiastowych awansów. Przyczyny krytyki pracodawcy przez pracownika często tkwią w nim samym np. niechęcią pracownika do organizacji pracy w Firmie , braku akceptacji dla podejmowanych zmian, brak skuteczności i efektów jego pracy, brak umiejętności samoorganizacyjnych itp. Tym wszystkim którzy mają zastrzeżenia do swojego pracodawcy radzę umówić się i szczerze porozmawiać o swoich bolączkach i oczekiwaniach. Naprawdę to jest dobra forma oczyszczania atmosfery . Krycie się natomiast za klawiaturą nazywam po prostu – tchórzostwem.

Zx
@Mrs

A mnie to już nie interesuje ja jestem przy korycie tylko ładnie się uśmiecham do wszystkich w szczególności do produkcyjnych a swoje myślę hahaha

@Mrs

Jeżeli jest źle ludzie o tym piszą, jeżeli jest dobrze to dlaczego tak mało pozytywnych opinii... Każda firma która wykorzystuje psychologiczna manipulacje ludźmi zasługuje na złą sławę. Zarząd nawet nie ma ochoty zainteresować się o co tu w ogóle chodzi. A druga sprawa ze ludzie sobie na to pozwalają, dlaczego? Dlatego że osoby na stanowiskach kierujących wykorzystują słabość ludzi którzy nie bardzo potrafią poradzić sobie z życiem...

Right
@Produkcja

Model jaki wypracowała tzw. Góra jest dosłownie ściągnięty z innych dużych firm tzw. Korporacji Góra może wszystko a robotnik prawie nic zakazy nakazy itp. By pokazać kto tu rządzi Góra zamyka się w biurowcu i wysyła swoich ludzi typu specjalista typu lider wybiera ludzi słabych podatnych na manipulacje bez wykształcenia docelowo konkretnego i daje trochę fikcyjnej władzy i właśnie Ci panowie panie psują atmosferę i ład by nie być o coś posądzony o szkalowanie kogoś wcale nie muszę pisać o tej firmie ale przeważnie w firmach Tak jest nic ten najniżej nie zrobi a stawiać się jako jednostka to jak strzał w swoją stopę pozdrawiam

Irena
@Right

Wydaję mi się, że sporo wiecie o TOP-THIMM, dlatego mam nadzieję, że udzielicie mi pewnych informacji. Widziałam, iż szukają tam teraz pracowników: https://pracodawcy.pracuj.pl/top-thimm-opakowania-spolka-z-ograniczona-odpowiedzialnoscia-sp-k,6831 Orientujecie się, czy na początek oferują tam umowę o pracę czy jednak umowę zlecenie?

kkkkkkkkkkkkkkkkk
@Irena

Zatrudniają także przez agencję pracy tymczasowej.

Załamany
@Right

Tak tu się z. Tobą zgodzę. Jest tak toksycznie że ludzie zamiast wspierać związki to je krytykują, a to jedyna forma kulturalnego przebicia się z problemami do góry. Zacofanie ludzi i barak wiedzy powoduja właśnie to ze pracodawca robi co chce, a tak nie do końca jest. Nie wszytko im wolno. Pozdrawiam tępą masę hahaha

@Mrs

Dodam że warunki pracy w firmie zmieniają się co jakiś czas. Od systemu pracy po systemy premiowania do organizacji pracy na stanowiskach. Standardy i wymogi wzrastają, płace stoją w miejscu. Za niedługo będzie zakaz picia na stanowiskac, aktualnie można mieć już tylko wodę jak koń... A podobno i to mają zabrać. W zime jest bardzo zimno, a latem gorąco. Oczywiście w biurowcu klima, kantyna, ekspres do kawy i wszystko do kawki co trzeba i ciągle wycieczki do kantyny prze umysłowych. I tu zaznaczę... Dużo ludzi podpisywało umowy gdzie wymogi i standardy były niższe adekwatne do płacy. Każdy wie że korporacja to wyciskarka do soku z ludzi fizycznych. I Ty jako pracodawca doskonale wiesz ze równie dobrze możesz zwolnić lenia czy kolaboranta o którym wspominasz. Niestety większość ludzi nie jest wstanie zrobić zmiany dlatego tkwią w tym (usunięte przez administratora) ostrzegajac innych.

de
@Załamany

krytykują Ci co nie należą

@de

I ci co należą też krytykują, poprostu to ich brak wiedzy i samodzielnego myślenia powoduje taki fakt. A pracodawcy to na rękę tylko czekają aż ludzie sami zniszczą związki. A później samych siebie. Co do związków to mało ważne czy prawicowe czy lewackie. W takich firmach muszą być i koniec!!!

@Produkcja

"Za niedługo będzie zakaz picia na stanowiskac, aktualnie można mieć już tylko wodę jak koń..." Haha dobre. A co byś chciał łoić gorzołe w czasie pracy i może jeszcze pani kierownik ma ci polewać?Masz kantyne w której jest ze 30 rodzajów napojów i to w cenach nie różniących się zbytnio od tych sklepowych. TOP-Thimm święty nie jest ma swoje wady( jak na przykład dział planowania - nie wiem komu te panie dają (usunięte przez administratora) ale dawno nie powinny pracować, bo się nie nadają tylko dają:)

@Załamany

Kulturarne przebicie się z obecnym szefem?On się może przebić w knajpie lub pod blokiem jak argumentem jest siła pięści ale nie w rozmowach z górą. I zaznaczam nie mam nic do niego bo to spoko gość.

Zostaw merytoryczną opinię o TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k. - Tychy

• Jak się pracuje w TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 6 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k.
2.6/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Katowicka 188
    43-100 Tychy

TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k.