Opinie o TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k. w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k. w Tychy

Zbigniew Grel

(usunięte przez administratora) pisze, że wizytówką firmy jest nowo przyjęta panna, dobre

Wiktoria

Panowie a jak się widzicie osobiście to też takie teksty lecą czy tylko w internecie jesteście odważni?

Wózkowy

Tak dokladnie. Zabierają nam wszytko, a smaki nie dbają o BHP w firmie. Na każdym kroku niebezpieczeństwo i później jak coś to na pracownika wine.. Najeżdżają wszyscy z góry na tego inżyniera co dostał na głowę Z. G. a sami mają tak samo nawalone w głowie... Pewnie każdej nocy myślą o swoich oszustwach w stosunku do innych. I to właśnie zniszczy wam głowy. Oby tylko znów ktos nie musiał przypłacić tego zdrowiem lub życiem, przez wasze lekceważące podejście do pracowników i warunków pracy.

@Wiktoria

Powiem ci tak, ze na zywo ludzie jeszcze gorzej sie traktują. Bark totalnego szacunku. Oczywiście jak wszystko jest ok i dobrze idzie praca to usmieszki żarciki. jak coś nie pasuje albo masz odnienne myslenie od przelozonego odrazu obranianie tylka i kłody. Nie daj Boże bądź mądrzejszy… praca tu ryje głowy. Niestety to smutne i pare osób poległo przez ta prace

Wiktoria

To bardzo przykre! Ja bym czegoś takiego nie mogła znieść, skoro trzeba uważać na każde słowo i nawet nie można powiedzieć tego co się myśli. Smutne że tak się ludzie zachowują :( a przecież w pracy spędzacie większość dnia...

Edek
@Wiktoria

Najgorsze są (usunięte przez administratora) nie będę wymieniał z nazwiska , lista znana

Zoja

Mateusz, chyba masz słabe pojęcie o kontrolingu finansowym, skoro je bezpośrednio łączysz z BHP.

@Wiktoria

W każdej fabryce tak jest a nawet gorzej. To nasza wina!

Mateo

Jutro ide na rozmowe jako operator wózka, jakie warunki pracy sa na magazynie ?

Operator wózka
@Mateo

I co jak wrażenia po rozmowie, jaka stawkę ci zaproponowali i jakie twoje pierwsze wrażenie? Ja mam rozmowę w tym tygodniu

@Mateo

I jak wrażenia? Jaka stawkę wam zaproponowano

@Nowy

Skad te pytania. W każdej fabryce dają minimum na start. Tu masz 100 więcej niz najniższa krajowa. Czytasz opinie to wnioski sam wyciągnij. I do tego masz miła atmosferę hahaha

Andrew
@Prawda

I tak zabiorą to w jakościowej premi, nie liczylbym na tą kase

@Andrew

To po co dają a potem zabierają?

Wiktoria

No i co no mówią? Jakie podają argumenty? Ja bym się nie dała tak traktować, przecież to skandal.

Juras

Czy podczas rekrutacji albo już podczas pracy sprawdzają czy żądają świadectwa niekaralności ktoś wie coś więcej na ten temat będę wdzięczny

ZIOMEK
@Juras

Że co? Tu większość bez szkoły, niepełnosprawnych itd. A ty się pytasz czy zaświadczenie o nie karalnosci sprawdzają. Trochę mnie rozbawiles. Przecież to fabryka i produkcja więc matura nie jest Ci potrzeba.

Jarosław
@ZIOMEK

Wspominasz, że pracują w firmie osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Czy tacy pracownicy mają udogodnienia związane ze swoim stanem na przykład siedmiogodzinny dzień pracy?

Max
@Jarosław

Z tego co sie orentuję, to osoby z orzeczeniem to tylko na ochronie. Odnośnie reszty to nie słyszałem aby ktoś taki tutaj pracował.

Max
@Juras

Nie jest potrzebne zaświadczenie o karalności.

ZIOMEK
@Jarosław

Tak, są i byli... czy mają udogodnienia musisz zapytać w kadrach.

Nikita
@Juras

Witaj o takie świadectwo nie pytają to dobra firma na wyczyszczenie sobie życiorysu polecam

Wili
@Juras

Nie to firma która umożliwia czyszczenie papierów

Zzz

Ludzie, Wy nie szanujecie samych siebie, a wymagacie szacunku od innych. Czekacie co roku na podwyżkę 100 zł, jak pies na kawałek kiełbasy. Róbcie wszystko, żeby wyrwać się z tego (usunięte przez administratora)!

@Zzz

Zgadzam się. Praca stabilna i wypłaty na czas, a tak to zgnilizna i manipulacja. Dyrektor już sam wierzy w brednie które nam wciska. Nie interesuje go nic innego jak wydajność maszyn(usunięte przez administratora)

@Zzz

Dokładnie, to co mówisz ma sens. Jak psy!!! Za zyski i wzrosty wydajności dostaliśmy kanapeczki haha. Zygac sie chce ta firma. Większość to jakieś zaślepione i zastraszone tumany. A ustawianie zleceń to kolejna sprawa bo Lewusy nie daja rady jak nie siada im psychika to dzwonią i sie zala. I wszyscy o tym doskonale wiedzą. Jak było tu tez wspomniane o manimulacji. Firma w której nie możesz poświęcić więcej Energi niz to warte bo odrazu kierowniczka i dyrektorka cie wyjadą do zera. A Lewe rączki będą klepane... Na każdej maszynie jest jakiś z grupy wsparcia dyrektorki. Zarobki straszne brak podwyżek od paru lat, bral podziału z zysków i wyciskanie ludzi jak cytryny w upalny dzień w blaszanej hali. Pozdrawiamy dyrekcje i lweuskòw. Szukajcie godnej pracy wartej poświęcania Energi.

Wózkowy
@Zzz

Dokładnie taka prawda. Zadeptaja sie jak na Black week przed wejściem do sklepu. Skąd ta ciemnota ludzka. Czy ludzoe nie chodzili do szkoły, oglądają ciągle tv. Ja tego nie rozumie.

Czy kandydat na stanowisko Kierownik Utrzymania Ruchu w firmie TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Tychy

Predzej czy później w tej firmie zostanie sam (usunięte przez administratora) i zgnilizna! Widac po wpisach i sam atmosfera w pracy wygląda podobnie jak tu. Dobrego zamęczą nieroby. Pracowity (usunięte przez administratora) leser ma przywileje. Ludzie powoli odchodzą z tej firmy. Zostają tylko ci co sa świadomi ze nigdzie indziej sobie nie poradzą bo tu sa kryci i mają wsparcie. Taka świąteczna prawda. Zdrowych i Wesolych ludziska. Trzymcie sie Ciepło i bądźcie wytrwali

Zbycholandia

Ten Zbyszek jak był na wyjazdach z ono to tak jakby był odbył s. z facetem nie bywałe że tak się poświęcał w imię kariery zawodowej!!!

Zbigniew Grel wracaj to ten mały z metra ścięty niemota jedna i małego ma że mu nie staje

xxx

bo to cała prawda

Chydrok

Powiem tak pracowałem tam lata temu i naprawdę nie polecam wszystko co jest powyżej opisane jest prawda chciałem się czegoś nauczyć czyli jechać maszyną ale po latach stwierdziłem że jeżeli mój maszynista pracuje na tej maszynie 20 lat i nie ukończył nawet podstawówki to odp jest prosta czy (usunięte przez administratora)dopuści cię do koryta raczej nie do usłyszenia

Pioter
@Chydrok

Rękoma nogami taki osobnik będzie się trzymać stanowiska bo gdzie taki typek pójdzie gdzie go przyjmą i tu się rodzi Pato taki chłopek dosłownie wszystko zrobi bo wie że pana Boga za nogi złapał reszta się nie liczy on o słupki które dają mu poczucie spokoju bo wyrobił niepisana normę!

Lewy
@Chydrok

RACJA

Paprotka

To ten słynny Zbigniew bez którego fabryka by musiała się zamknąć to ten słynny Zbigniew który miał wprowadzać nowości usprawnienia dla ludu gdzie teraz jesteś Zbigniewie ?

Dzien dobry, przepraszam ze wypowiadam się anonimowo. Niestety w innej sytuacji zniszczyli by mnie w tej firmie psychicznie. Chce opisać warunki pracy i płacy na produkcji. W firmie sa dość ciężkie warunki pracy takie jak hałas, zapylenie, wibracje i silna chemia. Wózki widłowe jeżdżą w miejscach gdzie poruszają sie pracownicy, jest ciasno i niebezpiecznie. Zima jest bardzo zimno, a w lecie straszne upaly i duchota. Brak dobrego ogrzewania wyciągów i cyrkulacji powietrza. Warunki płacowe raczej na poziomie innych firm produkcyjnych, bardzo słabe. Niewiele ponad najniższa krajową. Wyplaty można podciągnąć tylko premia ponieważ od paru lat brak podwyżek. Firma dzieli sie zyskami z rekordów i sprzedaży ciepłym posiłkiem w formie obiadu i przystawek. Wszystkie te czynniki powodują toksyczną atmosferę. Brak zgrania pracowników. W przeciągu paru lat w firmie parę osób zachorowało na ciężkie choroby... Tematu nie rozwijam ponieważ to bardzo smutne, kto wie czy to nie przez te warunki pracy. Ja osobiście szukam nowego miejsca pracy i nie polecam firmy do współpracy. Pracownicy pracowali przez całą pandemi, firma ie stała ani dnia. Zdrowie i przyszłość pracownika nie jest tu głównym priorytetem...

Papay
@Anonim

Dzięki za info..jutro mam rozmowę kwalifikacyjną....raczej odmowie współpracy ,dla mnie się liczy zdrowie niż kasa..także thx za info...pozdr..

Anonim- nikt

@Anonim

Wstydzisz się matki i ojca? Żal mi ich.

Analny

Teraz drugiego G. zwolnić i firma nabierze skrzydeł z tym drugim nie da się współpracować wszystkie rozumy pozjadał maszyny zaniedbane a on siedzi w budzie i cały czas na smartfonie się bawi zero zaangażowania szkoda słów (usunięte przez administratora)

Pracownik produkcji

Czy można bez narażania się zareagować gdy widzę szykanowanie pracownika i (usunięte przez administratora) Pracuje w tej firmie chwilę i zauważam wiele niepokojących zachowań i działań. Pracowałem za granicą i tam nie ma mowy o np. Kopnięciu w tyłek swojego podwładnego czy też krzyk... Zdążają sie tez szantaże o nadgodziny oraz wiele innych sytuacji z którymi nikt nic nie robi. Może mi ktoś pomóc w tym dylemacie?

Mściwy
@Pracownik produkcji

To jest na porządku dziennym. Każdy każdego pomawia szantażuje . norma w tym zakładzie .

Sebastian
@Mściwy

Myślisz że są jakieś perspektywy na poprawę atmosfery w TOP-THIMM? Co musiałoby się Twoim zdaniem stać aby ten aspekt uległ nieco poprawie? Fajnie jeśli napiszesz też coś na temat zarobków - ile można tu wyciągnąć na rękę w miesiąc?

To nie jest bajka
@Sebastian

Musi sie skończyć kolesostwo i oczywiście musi byc równość. Pani dyrektor dobrze wie jak zadbać zeby tak nie było. I mentalność ludzi tez sie musi zmienić... Ale nie w tej firmie.

Wyzysk, szykanowanie i szantaże. Źle się przez to pracuje. Brak odpowiednich warunków pracy. Począwszy od teperarur po zapylenie i hałas. Ciągle zaostrzane przepisy i utrudnienia przez to do tego brak kompetentnych rozwiązań od strony pracodawcy. I w lato jak jest na hali 35-38st. W pracodawca oferuje lodziki ????

Lidia

Co dokładnie masz na myśli poprzez 'ciągle zaostrzane przepisy i utrudnienia'? Jakie przepisy są zaostrzane w Top-Thimm? Jakie utrudnienia występują? O co chodzi?

@Lidia

W administracji nie ma źle... Darowa kawa, katering, posiedzenia w kuchni i wyjazdy na szkolenia... Na produkcji wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wyzysk.

@Lidia

Dyrekcja nie reaguje na atmosferę w pracy, a pracownicy sie boją. Takie czasy. Pozwala sie tu na szykanowanie słabszych. Slabi pracownicy sa wykorzystywani przez innych. Krzyczy sie tu po nich, obraża i miesza z błotem. Nikt ale to nikt nie reaguje. Dyrektor produkcji tylko sie temu przygląda i poprawia okulary. Smutne to bardzo

Woźnica

Kiedyś firma rodzinna zasady wytyczone w góry raz w roku wyjazdy tzw integracyjne zaniechano bo koszta firma zrobiła się typowo koorporacyjna tylko zysk szkoda naprawdę szkoda no cóż ale takie jest życie tylko piniądze

@Woźnica

Czyli obecnie nie ma już wyjazdów integracyjnych? Czy może nie ma ich ze względu na pandemię :P Czy coś jeszcze zmieniło się w ostatnim czasie w firmie?

ewa

Witam, Czy ktoś był na rozmowie o pracę w księgowości? jakie są Państwa opinie po rozmowie ? czy dostali Państwo zwrotną odpowiedź?

Mściwy

Zakład Pracy dla ludzi upośledzonych albo zakład pracy chronionej

Lidia

Cześć, zainteresowało mnie stanowisko młodszej księgowej w Top-Thimmie. Jak wyglądają wspomniane w ofercie pracy premie i dodatki? Na co można liczyć? Jak naliczane są premie? :)

Bardzo duży brak szacunku do ludzi, pracownicy się obrażają, wyzywają. Wiekszość jest złośliwa i wyśmiewa się z innych żenada. Niech sami pracownicy się zastanowią nad sobą nad swoim zachowaniem, a później szukają winnych złej atmosfery. Dobra rada dla góry zacznijcie na bramie badać alkomatem bo ludzie przychodzą pijani do pracy i jeżdżą na wózkach widłowych!!!

Prawda

Popieram i związki zawodowe mogły by sie za to zabrać!

A jeszcze na zakładzie unosi się siwy pył który bardzo szkodzi zdrowiu. Na starość pewnie każdy pracownik dostanie jskiegis nowotwór w prezencie od firmy

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

SkocznyPręt

To zależy na jakie stanowisko ?! z drugiej strony patrząc na kryteria jakimi tak naprawdę się sugeruje wierchuszka nie mylić z pietruszką to tylko w jakimś stopniu z wykształceniem docelowym ew. doświadczeniem bardziej oczekiwaniem na zarobki kto wie ten wie także wydaje mi się że powinna być jedna rozmowa wstępna/końcowa i twoje oczekiwanie finansowe a później magiczne słowo proszę czekać firma obsadzona rodzinami, kochankami, pociotkami itp. także kariery nie zrobisz TU !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k. - Tychy

• Jak się pracuje w TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 6 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k.
2.6/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Katowicka 188
    43-100 Tychy

TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o. sp.k.