Opinie o OBI w Sochaczew Wojtówka 2a

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy OBI. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie OBI o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OBI w Sochaczew Wojtówka 2a

Gonzo

BETI ma racje jak masz isć do obi to tylko obecnie te dwa działy.dużo się zmieniło!!Ludzie szukają jak kogoś wkopać aby wnieść się wyżej. Bez znajomości nie masz co liczyć na awans bo zaraz Cie zjedzą że się nienadajesz itd. akurat osoby z najlepszą wiedzą i najlepszymi predyspozycjami są ciągle doradcami a Ci co dużo gadają a nic nie robią siedzą na stołkach.Oczywiście są wyjątki jak ogród - tam bez wiedzy zginiesz. Cały czas nowy towar sezonowy, ciagle zmiany itd. Ciagle trzeba być na obrotach. Podziwiam ludzi tam pracujących jak biegają ciągle. Ostanio zmienił się kierownik i zastępca. To bardzo fajni ludzie.Warto osobiście podejść i porozmawiać. Tak samo na dziale logistycznym zmieniło sie kirownictwo i będą szukać osób - też warto iść o czym BETI nie wspomniała.

BETI

praca na dziale a kierownictwo to dwie różne kwestie.. Jeśli chodzi o pracę to wszędzie mało roboty prócz ogrodu. w większości tylko klientów obsługujesz.No na ogrodzie to tylko dla wytrwałych. a jeśli chodzi o kierownictwo to tylko dział jak wcześniej wspominałam obecnie technika i ogród. - fajni ludzie, i kierownictwo też, obecnie się trochę pozmieniało gdyż jest nowy kierownik i zastępca ale to na plus. na technicznym też bardzo fajnie i spoko. budowlany to ciężko się dostać ale obecnie bez dobrego kierownika, a dział zapuszczony..dział farby brak słów.Jeśli chodzi o kierownictwo chyba najgorszy.

Olsen

Witam Was. właśnie ostatnio chciałem złożyć Cv do OBI. ale widze że tu też nie jest za ciekawie. Na jaki dział najlepiej kierować Cv?? chodzi o kierownictwo i samą prace na dziale?

BETI

w obi znowu po zwolnieniach..nowy dyro...małe zmiany i śmieszne pieniądze...zarobki jak w tesco. każdy każdego chce wkopać...aby się wspiąć wyżej...normalne kierownictwo zostało tylko na dziale ogrodowym i technicznym..

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie OBI, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
hello

czy może ktoś odpowiedzieć na konkretne pytanie. Czytając Wasze wszystkie opinie nic sensownego nie można się dowiedzieć. Jakie są zarobki - nie piszcie co do złotówki jak się biocie napisać, ale czy kierownik działu wyciągnie 3000 pln netto czy nie. Myślę proste pytanie i chciałbym uzyskać prostą odpowiedź.

Miki
@hello

na początek dostaniesz około 3,5 brutto, po roku pracy masz sznsę na 4 brutto.

Kris

co się robi na DHL Logistyka?

@Kris

Przyjeżdża paleta farb. Łapiesz za paleciak, targasz paletę farb na odpowiedni dział i rozkładasz te farby. A zapas wrzucasz na górę (na chama, ile wejdzie).

Amores Perros

Dwójki nie ma... OBI opuściło się jeśli chodzi o zarobki. Nie licz na kokosy.

niunio

witam a powie ktos o zarobkach??

Russiano ~Adanio

Ja pracuje w logistyce i zarobek niewielki ale jest mi tam w obi zajebiśćie i oceniam ze mi jest tam b.dobrze jest lajk. I Tylko szkoda ze jeszcze 2ch osob w logistyki niepełnosprawnych i odpowiedzialnych nie przyjma przydało mi z kims spółpracowac energicznie jak trzeba .

Amores Perros

Tak jak piszesz - nie powinno być problemu (choć wiadomo,że gdy kilka osób z tego samego działu chce iść na urlop to któryż zawsze będzie poszkodowany). Pozdrawiam :-).

Amores Perros

Pakiecik socjalny jak najbardziej jest - karta Lux Med (w Sochaczewie to jest klinika Alfa - warto tam chodzić) oraz karta Benefit o ile dobrze pamiętam - płacisz raz na miesiąc ileś tam zł i masz tak jakby karnet na wybraną rzecz (siłownia, basen itp.).

Amores Perros

Przyjmą Cię na dział logistyki bo tam doświadczenia nie trzeba mieć. Żadna filozofia - bierzesz z magazynu paletę farb i jedziesz na dział z farbami i dokładasz braki, a to co Ci zostanie na palecie to wrzucasz na górę lub jak nie ma miejsca to z powrotem na magazyn. I tak analogicznie z każdym towarem. Jak pisałem wcześniej - praca lajtowa lecz mało ambitna. A jeśli chodzi o spedytora to z tego co wiem to u nas nie ma takiego stanowiska.

Amores Perros

Paweł - 2013-04-29 10:25:52 Jak wygląda sytuacja na dziś? Jakiś czas temu zwolnili mojego kolegę, bo robili redukcję. Zwolnili wtedy chyba 10-15 osób. Potrzebują kogoś teraz? Czy żyjecie w stresie, że znowu zrobią redukcję?Tam stresu nigdy nie było mordeczko... :-). A czy potrzebują? Raczej nie, ale wertuj ogłoszenia. Przez agencję na logistykę przyjmują - mało ambitna praca, ale lajtowa.

Amores Perros

Reklama OBI w tv - mocno średnia. Jest w niej wszystko, nie ma na czym się skupić. Nie dociera do mnie taka forma. A chóralne śpiewy na zakończenie - zabawne. Cała reklama od razu skojarzyła mi się z reklamą Amolu dla babci, a nie z siecią typu DIY :-).

---------

mówia ze z przyczyn malych obrotow.

Jaracz

uzasadnienia zwolnien niszczą

benio

3 dzień zwolnień. 30 osob. wiem bo pracuje tam.

afrodyta.

zawlniaja ludzi z obi. juz 20 osób zwolniono.

Amores Perros

Nikt raczej nie powie Ci tu ile zarabiamy. Ale na chleb z masłem starcza ;-).

poiuy

Jaka jest minimalna pensja? Szukam pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o OBI - Sochaczew

• Jak się pracuje w OBI?

Zobacz opinie na temat firmy OBI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OBI?

OBI