Opinie o OBI w Sochaczew Wojtówka 2a

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy OBI. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie OBI o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OBI w Sochaczew Wojtówka 2a

beny

no masz racje stanowisko zastępcy jest najbardziej pracowitym chyba stanowiskiem szczególnie na ogrodzie i budować - szczególnie ogród. przygotowanie w tym roku tego działu z taką masą towaru i zmian z cudem wogóle miało miejsce - SZACUN! Jak widze chłopaków zapierdal...cych z towarem jak logistyk to aż współczuć. Jest dużo nowych osób i trochę to boli i kuleje. ale ogólnie praca fajna. chodz jak wspomniałem napewno nie stanowisko zastępcy i kierownika bo cieżko wyrobić psychicznie z "WIELKIM BRATEM"

xxx

Nie będę ściemniał że w OBI panuje miła rodzinna atmosfera, jest to duża sieć i rotacje będą zawsze dla osób chcących pracować nie jest tak źle, kierownicy swoją drogą nie wszyscy trafieni ale na to nic się nie poradzi a jeśli chodzi o zastępców jest ich dużo ale muszą robić wszystko jako kierownik, doradca logistyk itp. więc nie mają lekko ale to tylko moje skromne zdanie

Elvis

Nie przesadzajmy.. fakt jest trzech kierowników na dziale ale połowa z nich to osoby z pomyleniem stanowiskowym...i odnależć się nie mogą na dziale lub osoby które nie mają uszanowania do pracownika, np obecny kierownik na farbach... normalnie gburowatość na maxa.Ludzi ma za nic..i jest dwulicowa. Wszystkie zasługi przypisuje sobie nawet jak Palcem nie ruszyła.

Joanna

Słyszałam że w obi znów mają zwalniać..czy to prawda??i że po trzech kierowników jest na dziale??

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie OBI, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
arek

Zarobki najniższe jakie moga byc oszczędności szukają wszędzie, starzy pracownicy z naprawdę spora wiedza nie awansują bo szkoda na to kasy, jedynie masa jakiś chorych stażów i wyścig szczurów o stołki kierowników, a kierownicy nie pomagają w awansach pracownikom bo poco?(każdy martwi sie o Siebie) Wiele obietnic przez górę które nie maja żadnego pokrycia, coraz więcej obowiązków a kasy niestety ale nie przybywa, OBI nie jest jedynym pracodawca na tym terenie i inne korporacje oferują znaczne lepsze zarobi moze i więcej pracy ale i wiecej kasy a w obi więcej pracy mniej kasy.

Ed

Na kasach chyba mniej zarobisz.a raczej napewno!spokojnie kobieta da sobie rade na farbach i technicznym dziale, no bo ogród jest specyficznyi kobieta raczej tylko do kwiatów itp/a kierownictwo hmm chyba kierownik kas niczym się nie różni od ogrodu i odwrotnie.ja osobiście jakbym miał tyle stać na tych kasach to wolałbym jakiś dział, szybciej czas mija

kawka

hey,widze tutaj opinie bardzo zmieszane..mój kolega robi w obi i sama myślałam składać podanie i teraz niewiem czy warto?myślałam o ogrodzie bo lubie kwiaty, no ale widze że tragedia...na kasach można tyle samo zarobić co na innych działach?jak kierownictwo na tym dziale?gdzie kobieta jeszcze da sobie rade?wkoncu to market budowlany...

hostessa

czy wynagrodzenie jest adekwatne do kwalifikacji to bym polemizowała...wszyscy zaczynaja od zera,no ale czasem pieniądze to nie wszystko.ja zaczynałam od najniższej krajowej i z czasem ta sytuacja mi się zmienia...to wszystko zależy od Twojej pracy no i kierownika bo jeśli widać potencjał to kierownik napewno pomoże.No ale z tym tutaj tak sobie..na kasach nie ma szans,dział budowlany tym bardziej jak wsześniej ktoś napisać więcej kierowników niż pracowników, dpt myśle że szanse są,dział techniczny myślę że też coś zdziałać można, dział farb hmm- trudno powiedzieć a ogrodu to samo zapomij po drugie kierownik(czka)ma tak duże piórka już, że tylko swój ogon widzi(taka sama sytuacja jak kiedyś w veronie)nikt nie chce z nią pracować bo ona nic nie robi...nawet posługiwać się skanerem nie potrafi aby pokazać jak ceny się robi..chyba jeszcze nigdy nie widziałam aby coś robiła fizycznie.a co do umów to niewiem jakie umowy nowym pracownikom dają bo nie mam aż tak styczności ale myśle że jak na początek nie jest żle - jak na sochaczew:)więcej tylko w magazynie zarobić idzie no ale już tylko nocne zmiany zostają.a jak mam dziecko to przepraszam ale nie dla mnie...

ed

wszystko w tym jest prawdziwe ale tylko dla osób naprawdę chących. na początku i tak jest staż.a na awans i rozwój też bym nie liczył...ale reszta ok. ogólnie bardzo fajna praca, czasem cięzka ale ok i chociaż wynagrodzenie na czas.Najlepiej jest chyba na farbach i ogrodzie, ..mniej kierowników:)no technika też może być ale tak jest gorzej.

xxxx
@ed

w nowo otwieranym markecie w zależności od doświadczenia masz trzy stanowiska młodszy doradca, doradca i starszy doradca różne widełki na każdym z nich w markecie już działającym startujesz z progu młodszy doradca lub doradzca.

hMM.NIE PRACUJE TUTAJ DŁUGO ALE NA PANU T. JUZ SIE POZNAŁAM...GBUR I CHAM...NIC NIE ROBIŁ NIGDY, A TYLKO PROBLEMY TO CO UMIE ROBIĆ...NO ALE DAWNO BY GO MOŻE NIE BYŁO GDYBY NIE PLECY.MIEJMY NADZEJE ZE NOWY BEDZIE INNY...

X

Ciekawe jaki "mądraliński" przyjdzie na miejsce Tomka...

Gonzo

Mija zgodze się z tobą. Bałagan straszny..Kiedyś pracując w carrefourze też tak było..jak stać na tyle kierowników to niech zatrudnią po normalnej osobie na dział i na to samo wyjdzie a będzie więcej osób do pomocy. Ludzie marudzą że nie ma obsługi. I wcale się nie dziwie jak połowa to kierownicy i jak jest zebranie to wsyscy na górze i nie ma komu obsługiwać..Jak przyjdzie nowy dyrektor a przyjdzie to i tak zdegradują tych kierowników bo to nienormalne...A co do zarobków nie ma co się zrażać...na początek na staż jest najniższa krajowa ale potem można ponegocjować.

Mija

Nie oszukujmy się koledzy i koleżanki i popatrzmy co się dzieje na markecie...coraz więcej sjest kierownictwa niż osób do pracy.Ja przeżyłam już trochę w swoim życiu i patrząc po tym co tutaj się dzieje to przechodzi to ludzkie pojęcie. Normalny dyrektor to by miał po jednym zastępcy na dziale i jednym kierowniku i byłoby mniej osób odpowiedzialnych i mniej kierujących(jak za dawnych czasów)a teraz po pierwsze każy zwala na każdego że to nie on, nikt rękawów nie zawinie bo to nie ja jestem od tego. Jak jest dyrektora stać na taki bajzel to jak to ma fukncjonować...Soryy ale to nie w tą stronę..Teraz po dwóch kierowników a jak się nie myle to na niektórych działach trzech i 3pracowników!Bajzel jest niesamowity,każdy jest od każdego,a najczęściej jeden zapierd.. a reszta się patrzy- bo głupiek zapierd.a za najniższą krajową nikt tu nie przyjdzie.Patrząc realnie to długo nie potrwa..Wiem ze sa zebrane podpisy pod pismem o mobing na kilka osób ale narazie nic mi niewiadomo co dalej..Może się coś od tego zmieni

32454234r

Ile można zarobić w logistyce w Obi ? Jakie dają umowy?

BETI

Mnie najbardziej wkurza lizostwo w takich marketach...np pracownik personalny który dyrektorowi kawka herbatka a za plecami tyłek obrabia...a gumowe ucho na maxa.Ktoś bąka puści a już do dyra z tym leci!No ale chyba dobrze jej idzie skoro i rodzinke wprowadziła do pracy i kolegów. i dziwnym trafem każdy świeżo upieczony kurczak odrazu awansował gdzie ludzie zapierdzielają jak woły od początku i nikt tej szansy nie miał...

Beti

Ogród to (usunięte przez administratora) nie idz tam

BETI

Techniczny Ok:) ja tam polecam. no chyba że się nie boisz pracy i lubisz ogrody to na ogród:) Jest tam fajne nowe kierownictwo i jak nie kombinujesz to wszystko jest ok, ale to jak w każdej pracy. Kierownikiem jest kobieta a zastępcą mężczyzna. a na technicznym dwóch facetów jest.

Olsen

no ok czyli mam rozumieć że nie zatrudniają już przez umowę?zrobiłem małe rozeznanie już bo słyszałem że przyjmują nowe osoby i warto CV składać no ale wkońcu na jaki dział??tak gdzie jest mało roboty jak dział z farbami to słyszałem że kierownikiem jest jakaś babka co straszy??to prawda?co z działem technicznym-czy warto?

Little Nicky

na logistyce to głównie agencje. więc psia kasa

Olsen

A moze mi ktoś z was powie jakie zarobki są na logistyce?około?czy dużo pracy?jak kierownictwo?

Zostaw merytoryczną opinię o OBI - Sochaczew

• Jak się pracuje w OBI?

Zobacz opinie na temat firmy OBI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OBI?

OBI