Opinie o BUMECH S.A. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BUMECH S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BUMECH S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa mostów i tuneli

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUMECH S.A. w Katowice

Czy są jakieś przyjęcia na Czarnogóre i jakie czy spełniać warunki???

gorol

mam pytanie o prace w czarnogorze

Aga
@gorol

to je zadaj

@Aga

Czy są jakieś przyjęcia na Czarnogóra??

pracownica

bumech w Iwinach, miałam zaszczyt pracować w tej firmie, to co się tam dzieje to jedno wielkie oszustwo, i podatkowe i placowe i kolesiowe, fałszowanie dokumentacji, nikt za nic nie odpowiada wina zwalana jest na innych aby nie tylko na winnego, place niskie, warunki pracy jak w kołchozie na Syberii , zimno brudno smierdzaco i na co dzień oglądasz zapite buźki fizycznych pracowników zataczajacych się katem korytarza, większość pracowników przyjmowana z okolicznych wsi za najnizsza krajowa, młode pijaczki po zawodowce lub stare przed emerytura, kilku młodszych w biurach siedzi po znajomości z wiedza zerowa lub srednia, firma presperuje na progu bankructwa, szukają glownie osob za male pieniądze a wiedza liczy się na 2 miejscu prawde mowiac nikt doświadczony z wyksztalceniem i olejem w glowie, nie będzie marnowal na to dziadostwo czasu ... bylam świadkiem gnojenia dobrych pracowników i to naprawdę ludzi z wyksztalceniem i wiedza, a tępych cwaniakow po układach trzymali dalej bo wlazi w 4 litery i donosi kierownikowi, taka firemka na miare 17 wieku :D

g przodek

Jakie zarobki bo jo transjanie cieńko

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie BUMECH S.A.? Czy kandydat na stanowisko Dam pracę powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Przodek

Są. Na Staszicu czekają

Ślusarz

W Metro jest ogłoszenie że są przyjęcia. Bumech na Wesołej dawał zarobić ślusarzom w przodku 3 000 na rękę Dalej to aktualne? Chodzi mi tylko o ślusarzy.

haha

wejdz na strone www to sie dowiesz chyba nie trudne kolego.

haha

wejdz na strone www to sie dowiesz chyba nie trudne kolego.

Alan

bez sensu i nie kumam tej wypowiedzi sory

tez jestem ciekaw czy da sie chociaz te 2200 zarobic po tylach czy nie bo wiadomo ze do przodka na wstepie jest ciezko sie dostac, ludzie malo co tu pisza to albo jest dobrze" albo albo....

2100 brutto to jest twoim zdaniem dobry zarobek pod ziemią jako górnik

2100 brutto to jest twoim zdaniem dobry zarobek pod ziemią jako górnik

zarobki w bumechu i technika górnicza 2100 brutto przelewy na dwa razy

Hornik
@daro

to na produkcji w ngk gdzie nie urobisz sie prawie wcale oferuja 2200 brutto i premie ,serio jest az tak kiepsko bo albo (usunięte przez administratora) farmazon ,albo serio takie dno ten bumech ,chodz widze ze Józek ze staszica sobie chwali ,albo emeryt albo stara fachura kombajnista niewiem wypowiedzcie sie bo mam okazje zjechac z CZechow i isc wlasnie do tej firmy , dzienks

Potok

Józek Ze Staszica Jak u Was z robotą?Jedziecie alpiną?Jak u Was do roboty przez formularz na stronie firmy czy bezpośrednio do kierownika na Staszic?

@Potok

bezpośrednio do kierownika - na Staszicu do biura i na Wieczorku do kierownika do biura, najlepiej z papierami 7.00 - 8.00 albo 13.00 - 14.00. Dobrych górników, kombajnistów i energomechanicznych potrzeba. Kasa dobra. Przychodźcie!

OliK

Kiszona Kapusta, chyba Ci zaszli za skórę. Iwiny ? To co opisujesz to pewnie dlatego, że tego ( Iwiny ) nie ma na mapie :) taka czarna dziura gdzie można pić do woli ;). Skoro wszyscy pracownicy pokroju jak to nazwałaś... łopaciarza lub układacza kostki brukowej to co tam robiłaś / robisz? :) Lubisz być ZEREM jak cała reszta opisywanego przez Ciebie towarzystwa ? Mało wiarygodna wydaje się byc ta Twoja opinia... No ale nie mnie to oceniać. Byc może prezio zauważył że ma zera w zespole i czas Iwiny wprowadzić na mapę polski :) . U nas w Kopalniach wygląda to zupełnie inaczej. Na pewno nie na łopaciarzy i brukarzy a na pewno nie ma personalnych ZER jak u Ciebie

kiszona kapusta

IWINY BUMECH, ludzie omijac firme szerokim lukiem, nie warto, firma dno kompletne, bumech to debilizm, w IWINACH kierownictwo okrada firme ile wlezie, kupuja materialy do pracy w wyższych ilościach niż potrzeba potem do domu wynoszą, kierownik nie ma pojęcia o zarzadzaniu co mu brygadzista powie/doniesie to slucha, mimo ze to bajki, nie sprawdzając czy to jest prawa, brygadziści w IWINACH okradają firme i robia wałki z kierownika za plecami, rocznie to sa sumy lekko 50 000 na przekrętach, tam się liczy alkohol, złodziejstwo i cwaniactwo ... pracownicy sa pokroju lopaciarza lub układacza kostki brukowej czyli ZEROOOO rocznie zwalniają ok 5 pracowników i potem szukają nowych na miejsce tylko kto narmalny pojdzie do dziadostwa

tengs

jutro tam jade Dzieki Józek albo bumech albo dla mnie koniec gornictwa (usunięte przez administratora) reszta firm to syf ....

Józek ze Staszica

Bzdury fanzolisz, na Staszic i na Wieczorek gryfnych potrzebujom, od zaroz, najlepi jak całkie brygady bedom, ale pojedyncych tez ! Chopy garnijta sie!

gibon

Dobry wieczór Chopy i jak z przyjęciami jest cos teraz , Józek i jak z ta alpina ruszyliscie ? Musze zmienić firmę na gwałt bo teraz wdupilem soe w (usunięte przez administratora) i marnuje sie na kneflu na 1600 czasem nie cale chory pomóżcie napiszcie cos Dziękować z góry ....

rylownik
@gibon

HEY ,jak kolega wyzej napisal ten sie podpisuje pod jego pytaniem dajcie jakis cynk co i jak Thanks

eryk

no nie jest nie jest ,ja sie dostalem do gzugu i mam na umowie 61 zl ale chyba jebne tym i pojde do ngk cermaics ...

eryk

pojedynczych ryli tez biora ,bo nie mam swojej brygady wielu sie wykruszyło za 2k i mniej nie chca pracowac pod ziemia ... ja z reszta tez za tyla nie chca

Panie Józku jak tam tero sytuacja w Bumechu bo szukom roboty P/z... DZIEKI

@eryk

no po 15 marca zaczynomy jechac kombajnym, zaś bedzie KASA!!! jak na metanowy pochylni S. Ponoć mo byc alpina 75, to dobre bo bedo metry. Szef przyjmuje całe brygady!!

Zostaw merytoryczną opinię o BUMECH S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w BUMECH S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BUMECH S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BUMECH S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 5 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BUMECH S.A.