Opinie o BUMECH S.A. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BUMECH S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BUMECH S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa mostów i tuneli

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUMECH S.A. w Katowice

rb

firma dno, zbieranina dozoru wyższego i innych ciuli, nastawieni na wyzysk, górnik który zarabia 2000brutto w tych czasach, to chyba nie normalna sprawa. dozór wykorzystuje ludzi, mając za zero pracowników, do tego premie na "chleb", śmieszne. Premie wypłacane są, tak samo jak wypłaty, z tym, że z kilku dniowym poślizgiem, która firma przelewa wynagrodzenie na 3 razy? DNO, TOTALNE DNO!

Dominika

@BIURO - jak wygląda system premiowania w Bumech S.A.? Wspomnieliście o tym przy wyliczaniu najniższych zarobków dla pracowników. Czy jest on taki sam we wszystkich oddziałach, jak to wygląda w Katowicach? Informacje o bonusach finansowych mogą być pomocne w zdobyciu nowych potencjalnych pracowników, którzy są zainteresowani zatrudnieniem w firmie.

Wladysław

Firma nie płaci kontrahentom , od 5 miesięcy nie można doprosić sie zapłaty za dostarczone towary! Pan z księgowość, który jak twierdzi zajmuje sie płatnościami, ironicznie odpowiada, że mają 4 mln długów wiec moja faktura jest dla nich średnio istotna. Ostrzegam przed jakąkolwiek współpracą !!!!

Wladysław

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie BUMECH S.A.? Czy kandydat na stanowisko Dam pracę powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
BIURO

panie PRAWDZIWY mówisz nieprawdę, jak możesz zarobić poniżej 2000zł ? podstawa z umowy o prace 1450 zł ekwiwalent za pranie 21x 25zł =525 zł kartki żywnościowe 21x10=210 zł to najmniej bez premii i metrów masz 2185zł netto za czarne dniowki bez kwalifikacji

@BIURO

Składki ZUS bardzo niskie z 2000 ,kasa jest jeżeli brygada ma metry ale ne wszyscy.obecnie to kasy juz nie widac wyplata w 3 ratach Bumech ma prawdopodobnie problemy finansowe bo kasę trzymają ile sie da .Ogólnie ta firma to jeden wielki przekręt!!!!

Prawdziwy

Bujda na resorach gówniane pieniądze i to w dodatku nie w terminie dodam tylko że nie mam rewirów, N i w soboty też chodzę i zarobiłem w tamtym i poprzednim miesiącu 1950 zł z kartkami. Syf Total

sztajger

przychodźcie do nas do roboty, na Wieczorku na 2 kombajny, na Staszicu na 2 kombajny, na Pniówku na 2 kombajny i na Halemba tyż na 2 kombajny. Wszystko w węglu, dobre metry i dobra KASA

przodowy
@sztajger

na wieczorek albo staszic przyjmiecie cała brygadę od już? czy musi być poprzednia umowa rozwiązana?

planista
@przodowy

Jasne! bierz ludzi i przychodź do biura na Wieczorku szyb Pułaski, idziesz do przodka od ręki , ale z kombajnistą!, tel: 32 707 50 85, - 86; -87

bolo
@sztajger

propaganda jak za komuny kim ty jesteś ze tak ludzi próbujesz werbować do tej firmy

górnik
@planista

nie wiedziałem że w tej firmie planista czy planistka decydują kto gdzie będzie pracował

RYLUNIO
@górnik

Rafalski rządzi ,pokemon z dniówki dołowymi,siedzi w biurze z Bałchem i ustala płace,

Pracownik produkcyjny

Witam ja juz rana tu bom ciekaw jak tam bumech stoi gdzie ma roboty na khw i jak placi , urlopy bez problemu, kartki po ile? udzieli ktos odpowiedzi tylko bez wałków proszę

Gal
@Pracownik produkcyjny

cześć! roboty na pniowku, staszicu, wieczork,u halembie czarnygorze. płaci średnio ale stale, a za dobre metry płaci niezło kase. za soboty tyż

pr. prod.
@Gal

Dzieki wielkie

mirek

bumech w iwinach to niezłe kurest = o , mało placa bo ciagle dyrektor z przydupasami okrada zakład, kreca wałki z towarem, okradają bumech ile wlezie, maja lewa sprzedaż, robia więcej a czesc tylko wpisują ze sprzedane i wyprodukowane a reszta idzie pod stolem :D:D:D zamawiają na lewo firemki znajomych i placa im kupe kasy za naprawy a bumech buli hahahha to jest w iwinach niezle złodziejstwo :D ciekawe jak skarbowka tam do nich zawita , co zrobicie z tymi lewymi fakturami (usunięte przez administratora) i ofermy zyciowe koledzy specjalnie psuja maszyny i potem wołaja znajomego z firmy aby naprawiał za grube tysiące ... to co tam się dzieje to debilizm !!!!!!!!!

Józek ze Staszica

Co to za kombajn-dziad transjana ni to chinczyk ni remag ni pies ni wydra! tym ciulstwym nie zrobiymy metrow!!! niech to bumech wymiyni na normalny bo na słonygo śledzia nie zarobiymy!!!

Bob

Karino wracej ciulu curik nazot do korzeni znaczy się do kontroli

JaGa

Zależy gdzie chcesz pracować - w halach prod-remont to indywidualna sprawa każdego zatrudnionego zależna od kwalifikacji i umiejętności techn- technologicznych. W oddziałach górniczych kasa jest wynikiem miesięcznego wykonu robót - czyli ilości metrów wydrążonego wyrobiska, a opiera się zazwyczaj o motywacyjny system wynagrodzenia. Kto pracuje i ma wyniki ten zarabia, nawet 4 do 6 tyś na miesiąc. Nie ma płacy na zasadzie czy się stoi czy się leży.... Więc tym którzy umieją pracować i chcą zarabiać mówię, że się opłaca, zaś kombinatorom się nie opłaca... Najlepsze życzenia barbórkowe dla kolegów górników - Szczęść Boże!

Zainteresowany pracą
@JaGa

Dzięki za odpowiedź z tego co mówisz warto jest spróbować zatrudnić się w tej firmie. Pozdrawiam

bylybumehowiec
@JaGa

3 znajomych pracuje tam ,sam tam pracowalem i chocby niewiem ile metrow bylo i ile bys sobot nie zrobil nie ma najmniejsych szans zeby wyciagnac nawet te 4k w przodku ,ale zmyla ,zatrudnisz sie a pozniej okaze sie ze znowu trzeba szukac czegos innego ,porazka ..... ale jest super lećta" z cv gorole !

Jaga
@bylybumehowiec

pieprzysz kolego bo robimy na poch 7" i piniadze so dobre, a z nadmetrami i 2-3 sob wychodzymy nawet ponad 5 tys. Nie robisz tam boś pewnie lawirowoł i cie poznali, to podziekowali. Dobrych trzymajom.

bylybumechowiec
@Jaga

Tak se to tlumacz niech bedzie po twojemu .... 5k w dzisiejszych czasach jeszcze w firmie buahaha chcesz wysle Ci swadectwo pracy a w nim ZERO rewiru !!!

Jaga
@bylybumechowiec

nie rozumiesz róznicy lawirować od rewirować...

bylybum
@Jaga

A ty nie rozumiesz ze nie da sie zarobic kokosów w tej firmie jak mozesz mnie oceniać nie znając , typowa polaczyna je*bana !

elektr- drucik
@bylybum

za czorne dni miolem 3900 i za s-n 1400. To nie fanzol "bylybum" !!! cheba ci sie nie chialo robić cieniasie. idź na kase do Lidla!!!!

bylybum
@elektr- drucik

Tera robie pod Węglokoks na wydobyciu wiec leje na twoja firemke 3900 buahaha cienki to jest twój przelew na konto ... To nic tylko do bumechu lecieć bo na wydobyciu mam 4k z dwiema sobotami czyli lipa nie ma to jak firmy jednak.

Nurek
@JaGa

Taki h..j robiłem tam 2 lata i żeby zarobić musiałem 7 świat i dost 3100 max złodzieje

konnik

bumech iwiny, ZWG patologia i naciąganie ludzi w butelke, na stanowiskach nieuki, donosiciele (usunięte przez administratora) okradają firme od srodka, tam pracują ludzie upośledzeni, jak zobaczyłem co tam się dzieje i jak się podchodzi do tematu to zwinelem nogi za pas wychodząc obsmiewawszy dyrektorka głośnym rechotem na cały zakład, kierownik okrada pracowników pracownicy okradają zakład, smiech na sali :D syf brud i male zarobki z jednym typem rozmawiałem to się jąkał jakiś debil, inny łazi w jasnym fartuszku hahahah pewnie ciota dyrektora, inny nie umyty z miesiąc czasu caly brydny, następny przylazł i rozmawia ze mna ejo a ty tu nowy :D:D hahahahahahah ze jeszcze zakład taki w Polsce istnieje :D aaaa uważajcie na dyrektorka w ofercie oferowali chcieli mi dac pare tysi, potem jak przyszlo co do czego jakas rozmowa inkognito z kims tam za plecami, i po 5 minutach mowia ze tyle nikt nie zarabia i gora 2000 dostane hahahahhaha naciągacze i debile :D

Zainteresowany pracą
@konnik

Panowie na jakim poziomie są zarobki na krakowskiej w Katowicach i czy wypłata jest na czas? Jakie relacje z dyrektorem?

Rafal

Panowie jak wyglądają zarobki w kontroli jakości w Katowicach

juhas
@Rafal

Rafal napisz do KONIA !!!

julian

ta firma to totalne dno (oddział Pniówek) robic trzeba jak koń a zarobki po 1800-1900 zl i wypłata opłacana z najniższej krajowej wypłacana w 3 ratach ,umowy kontraktowe całe kierownictwo i sztygarzy emeryci co nic w zyciu nie osiągneli a teraz chcą karierę robić. KPP to najwiekszy oszust ,obiecuje cuda a na wypłacie szok .omijac z daleka tych złodzieji

yyyy
@julian

skoro dno to powiedz mi ze jeszcze taK KOTS PRACUJE to nazwe go idiota oficialnie !

Józek ze Staszica

Staszic - zarobki super bo i metry so a robota jest ze nawet ludzi za mało! Drugi pzrodek bedzie ruszał. Jak sleper zarobi 3-4 tys to co nażekać! a w przodku to i wiecej jak 5. ale ci co sie obijajo abo horujo to nazekajo. A rezsta musi na nich robic!

jajayhymcziipoł
@Józek ze Staszica

cisniesz kit az nie milo i kuje w oczy ,ja osobiscie nie znam firmy w tym okresie ktora dalaby sleprowi chociaz te 2200 za knefel a Ty bredziesz ,lepiej jakbys mial racje ale NIKT tego nie łyknie chyba że śleperzy....

Nie mam kolege z którym planuję zmienić firme :) u nas ostatnio wypłata 1978górnik w przodku, 1813 ślusarz... za takie pieniądze nie będe(usunięte przez administratora)

zainteresowany

Jak wypłata dla górnika w przodku u nich wygląda i ile zarobi ślusarz?

elwis

A kaj robią badania

gall

zarząd się poznał i dlatego awansował... Wreszcie będą wyniki... drżyjcie narody!!! (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o BUMECH S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w BUMECH S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BUMECH S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BUMECH S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 5 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BUMECH S.A.