Opinie o Kalter w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kalter. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kalter na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kalter w Białystok

Marecki

Ile zarabia na rękę inż budowy? Czy polecacie tam pracę ???

xxx
@Marecki

nie polecam, część opinii poniżej, nie ma co się rozpisywać bo większość prawdziwych/dosadnych opinii zostaje usuniętych przez właścicieli firmy !!!

Jaco

Ciekawe dlaczego ???

tak
@Marecki

Jak mi zaproponowano warunki pracy to byłem pozytywnie zaskoczony, pracodawca dobry bo nigdy nie ma problemu z wypłacaniem na czas..

anty
@tak

wypłata wynagrodzenia w terminie to obowiązek, jeżeli firma zatrudnia legalnie to musi płacić w terminie

King
@anty

To chyba nie pracowałeś w tej branży... Trochę inaczej to wygląda niż Ci się wydaje. Akurat na Kalter nie mam co narzekać, bo współpracowałem z nimi i nie miałem żadnych problemów.

Prawda
@Marecki

Polecam.. Nie ma co słuchać i czytać opinie na takich stronach ale aż oczy bolą czytać takie głupoty.. Nie ma czego się obawiać, wynagrodzenia są na czas i tyle ile powinno być..

nickkowy
@Prawda

dokładnie.. podejście do pracy każdy ma inne.. ja spróbowałam i nie żałuje...przyjemna atmosfera - chce się przychodzić do pracy i nie ma nudy

haha

Jakoś pracuję i na kadrę zarządzającą nie narzekam. Moim zdaniem wszystko funkcjonuje zdrowo, a jakaś osoba chce zaszkodzić firmie. Niestety szkodzi tylko sama sobie :D pozdrawiam

aja
@haha

Skoro są negatywne opinie i to nie jednej osoby tylko wielu tzn. że coś jest na rzeczy... ale w żadnej firmie nie będzie idealnie, ile ludzi tyle opinii. Dla jednego tu jest super, dla innego nie. Jeden się dogada z cyniczną Panią Prezes inny nie.

@aja

Ja - jak i moi znajomi nie narzekamy. Atmosfera odpowiednia do pracy, a to że trafi się osoba, która będzie kręcić i wprowadzać zamęt to jasne. W każdej firmie zapewne jest taka osoba.Jestem zadowolony i miejsca pracy na dzień dzisiejszy bym nie zmienił.

12lat wspolpracy odwykonawca

jezeli wszyscy tak nazekaja to moze kazdy ktoremu jest tak zle we wszystkich firmach wreszcie zalozy swoja ???????????????

Julita

@Niezadowolony Różnie mogło być. To, że nie zwróciłeś się z tym problemem do nikogo, bo już nie chciałeś pracować w kalter jest dosyć zaskakujące. Długo tam popracowałeś? @Benz To dobrze, że chociaż Tobie odpowiada praca w tym przedsiębiorstwie. Jakie stanowisko tam obejmujesz? Macie zapewnione jakieś benefity pozapłacowe, czy niekoniecznie?

Inżynier Budowy

Rozmowa zapowiadała się dobrze, pełny profesjonalizm na pierwszy rzut oka. Spotkanie w biurze budowy na budowie w Pruszkowie. Przywitanie i przedstawienie z kierownikiem robót, później z kierownikiem budowy i przejście do rozmowy. Pierw o wykształcenie, wiek, doświadczenie i zarobki. Później pytania z branży. Z szaf powyciągali segregatory z dokumentacją budowy, na której chciałem pracować. Można powiedzieć, że segregatorami rzucali po biurkach jakby się paliły i nie mogli utrzymać ich w rękach. Pytania jak to pytania, chcieli sprawdzić moją wiedzę. Odpowiedziałem na wszystkie, ale ton panów kierowników i zachowanie w stosunku do mojej osoby pozostawiał wiele do życzenia, tak jakbym przyszedł ich okraść lub coś gorszego. Czułem się zastraszony i mogą powiedzieć, że i traktowany jak śmieć. Kierownik budowy jeszcze jadł jabłko w czasie rozmowy. Totalny brak szacunku do drugiego człowieka. Rozumiem, że kierownik budowy czy robót doszli do stanowisk na podstawie swojego wieloletniego doświadczenia, ale to nie czyni ich panami świata. Ponadto zapraszają człowieka na rozmowę kwalifikacyjną, a CV czytają przy człowieku, który przyszedł na rozmowę. Porażka. Generalnie to najlepiej jakbym zgodził się na pracę za darmo. Zaoferowali pracę na "kontrakt", czyli ok 8 miesięcy i do widzenia. Żadnej nawet mowy o tym, że jak się sprawdzę to jest szansa na przedłużenie na inną budowę itd. W rozmowie uczestniczył jeszcze jakiś asystent, w wieku podobnym do mnie, u niego z kulturą i podejściem nie było problemu w stosunku do mnie. Jedyny plus. Ogólnie żałuję wolnego czasu, który zmarnowałem na rozmowę z firmą Kalter (może trafiłem na takich ludzi), ale to bez znaczenia bo powinni reprezentować poziom firmy, a prezentowali poziom zadufanych w sobie pseudopanów świata, którzy myślą, że od nich zależy mój los.

Wykształcenie Doświadczenie Zarobki

logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Białystok
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Trener/Szkoleniowiec: Kurs Księgowości
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
Igor

Firma sie rozwija więc coś z waszymi opiniami jest nie tak. Może to nie jest miejsce dla niektórych??

@Igor

Żeby firma się rozwijała to potrzebuje porządnej kadry zarządzającej, (usunięte przez administratora)

KarolS
@Anonim

Ja do zarządzających nie mam uwag. Ludzi się przewijają różni, jak się komuś chce pracować to nie narzeka, taka jest prawda :) Wiadomo, że nie jest idealnie, ale jest ok.

Benz

Ja ogólnie byłem zadowolony i mogę polecić

Dawid S.
@Benz

Możesz powiedzieć coś więcej? Jestem zainteresowany współpracą i chciałbym poznać więcej szczegółów.

Pracowanik

Zarobki + atmosfera + elastyczność godzin pracy. Doceniają szczególnie te osoby z długim stażem. Dają możliwość stabilizacji i dobrych pieniędzy. Ja mogę polecić

pracownica
@Pracowanik

Zarobki - ok. Atmosfera !?!?! w dziale ok, ale zależy gdzie pracujesz(usunięte przez administratora) Elastyczne godziny pracy ?!?!?! w jakim dziale pracujesz, bo pierwsze słyszę. Stabilizacja ?!?!(usunięte przez administratora)

@Pracowanik

Wcale nie trzeba być pracownikiem z wieloletnim stażem, żeby zostać zauważonym i docenionym. Wystarczy wykazać się checia do pracy i zaangażowaniem.

pozdrawiam
@pracownica

Jak widać konkurencja nie śpi. Kto pracuje ten wie jak jest. Ludzkie podejście do pracownika i to wyróżnia tą firmę,., pozdrawiam

@pozdrawiam

Dobre kpiny !!! ☺☺☺

????
@:)

Chyba kadry, starają się podreperować opinie zszarganą ???????? wieloletni staż to chyba w chwili obecnej ........ Miesiąc ????????????????????

Julita

@Niezadowolony Jeśli Twój post został usunięty przez administratora serwisu, to z całą pewnością musiał on naruszać regulamin. Praca aż tak ponad normę jest rzeczywiście niezgodna z Kodeksem Pracy. Postanowiłeś powiedzieć o tym komuś wyżej postawionemu, niż sam Dyrektor kalter? @były Cieszę się, że Tobie akurat dobrze pracuje się w tej firmie. Czym się tam konkretnie zajmujesz?

były

Każdy może pisać co chce, ale jak dla mnie było ok. Żeby napisać coś o Katlerze trzeba się przekonać na własnej skórze, bo każdy może mieć inne odczucia. Płacili na czas to chyba najważniejsze..Myślę, że warto przynajmniej spróbować to wiadomo - chyba oczywiste

@były

Przykro mi to stwierdzić ale Kalter to firma z słaba reputacja płacili pod wpływem nacisku jak pracownicy wpadali do biura lub zejścia z budowy ,pracowałem w Wilanowie. Teraz tez czekam czwarty tydzień po terminie na pieniądze. Uważajcie!!

anty
@anonymous

piszesz jako podwykonawca, to prawda opóźniają płatności a jeszcze do tego zabierają bardzo dużo, wszędzie i za wszystko obciążenia... jeszcze kaucje gwarancyjne... istne zdzierstwo, radzę uważać i przeczytać dokładnie umowę jeżeli chodzi o wynagrodzenie to płacą w terminie, no ale to obowiązek, a nie przywilej

P

Wie ktoś czy są teraz przyjęcia ???? proszę o odpowiedź

uzy
@P

Z tego co słyszałem to ciągle jakieś tam są więc zadzwoń najlepiej i się dowiesz co i jak

AKalter

Nie każdy się nadaje do pracy w Kalterze i ogólnie do pracy w nieruchomościach moim zdaniem. Trzeba wiedzieć na czym się stoi i być pewnym swojego stanowiska..Jeżeli jesteś konkretny to z pracą nie będzie problemu, a i dobre pieniądze będą wpadać.

XxxxX

Godziny ok bo we wcześniejszej pracy siedziało się do nocy i od rana na nowo. Wolę mieć normalne godzny w Kalterze , roboty też dużo, ale lepiej na tym wychodzę...zdecydowanie lepiej.

Witam mam pytanie odnośnie mieszkań jakie są wasze opinie na ten temat jakie jest wykończenie czy są jakieś błedy usterki które rzuciły wam się w oczy? Będę wdzięczny za informacje.

Jakiś czas temu byłem na Kawalerykskiej i garaże wtedy były suche. A powiem że tam właśnie interesuje mnie mieszkanie. Chciałem się dowiedzieć czego na temat mieszkań w których ktoś już mieszka. Dzięki za info

Załamany

Na Kawaleryskiej przecieka dach !!! Już wiem dlaczego przeciągają odbiór mieszkań na ostatnim piętrze...

Agugu

poczytałam te opinię i szok... a jutro mam rozmowę jako zastępca kierownika... i sprawdziłam na gumtree, że jest kilka ogłoszeń od nich...

qwe
@Agugu

i jak wrażenia po rozmowie?

tomek

Dobrze napisane!

Oszukany

Dziwi mnie to, że ta firma jeszcze funkcjonuje. A być ich podwykonawcą to najgorsze, co może się trafić. Na prawdę nie polecam.

Nabity w butelkę

Kalter to jeden wielki bałagan,nikt nic nie wie.Co jeszcze wczoraj było oczywiste dzisiaj jest już nierealne.Ciągłe zmiany decyzji oraz zasad rozliczania umów,niezasadne potrącenia z faktur itd itp zniechęcają do dalszej współpracy z tym GW .

Niki

Kalter się rozwija a mogą o tym świadczyć tego roczne wiosenne podwyżki ręce opadają na rękę dali ludziom od (usunięte przez administratora) pln. Z każdej budowy karda odchodzi jeden po drugim bo ludzie wiedzą na czym stoją po drastycznych podwyżkach płac , zarząd jest rozgoryczony że ma problem z kadrą na budowach po wywalczonych dla pracowników podwyżkach.(usunięte przez administratora) nikt nie będzie pracował w Warszawie przy tak przyjaznym rynku pracy dla pracownika.

Jak wygląda praca w księgowości? Od dluzszego czas kogoś szukają...

Zostaw merytoryczną opinię o Kalter - Białystok

• Jak się pracuje w Kalter?

Zobacz opinie na temat firmy Kalter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kalter?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kalter?

Kandydaci do pracy w Kalter napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kalter
2.6/5 Na podstawie 248 ocen.
  • Augustowska 8
    15-218 Białystok