Opinie o Ima Polska w Środa Wielkopolska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ima Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ima Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ima Polska w Środa Wielkopolska

Jak długo czekaliście na odzew z Ima Polska? Oddzwaniają zawsze?

Marek Cybu Nowy wpis

Dlaczego firma Ima szuka ludzi, dużo moich znajomych wysłało aplikacje, nikt nie dostał.informacjo zwrotnej? Co to za spierdzielona firma? Taki przemiał ludzi że wiecznie szukają? Słaba atmosfera?

Wiecie może, czy w Ima Polska szukają chętnych na staż?

Honorata

Z tego co tu piszecie otwierać się będzie jeszcze jedna hala tak? Stąd zapotrzebowanie na pracowników o którym mówicie? Powie mi ktoś w takim razie ile idzie zarobić na produkcji? Ile macie zmian i w jakich godzinach?

Barnapapa
@Honorata

Od 6-14 + ewentualne nadgodziny, hala już stoi a raczej będą zwalniać niż zatrudniać.

Marcin Nowy wpis
@Barnapapa

A gdzie ta nowa hala powstała? W internecie są ogłoszenia że potrzebują monterów i magazynierów. Na czym polega praca montera i ile można zarobić?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ima Polska. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Środa Wielkopolska
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Środa Wielkopolska
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL

Dzień dobry, czy orientuje się ktoś czy zatrudniają jeszcze na stanowisko monter? Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.

Witam czy w imię pracują kobiety również? Jaka pensja dla nich?

Hanna
@Kandydat

Eee sugerujesz właśnie, że stawki miałyby być tutaj nierówne ze względu na płeć? :/ Bo jeśli tak to słabo by to wyglądało.

Damian
@Hanna

Słabo wygląda to że niby potrzebują a się nie odzywają nie tylko w moim przypadku ale znam osoby które razem ze mną aplikowały i nikogo nawet na rozmowę nie zaprosili.

Młody

Poczekajcie ludziska niech hale odbiorą może będą się odzywać pozdrawiam i powodzenia.

oberwator w firmie

witam jesli chodzi o serwisantów to jadac na serwis sciemniaja zeby jak najwiecej godz miec wpisane bo tego nikt nie kontroluje a zas dietka leci powinli sie temu dokladniej przyjzec

RWR
@oberwator w firmie

Proszę napisać kto tak robi ? Konkretnie

Obserwator w firmie
@RWR

Z Krakowa

Hej ludziska ile tam płacą na początek ktoś się wypowie?

@Kandydat

A o jakie stanowisko pytasz?

@Alicja

Monter

@Kandydat

Aplikowałeś może nawet bez uzyskania odpowiedzi? :D daj znać ile ci zaproponowali, tez jestem ciekawa :)

Były kandydat
@Marta

W sumie już odpuściłem, ponad miesiąc od aplikacji i brak odzewu ( może się nie nadawałem ) a i o zarobkach co nie co się dowiedziałem i szkoda nawet mojej fatygi.

Hanna
@Były kandydat

A zdradzisz? I czemu myślisz, że się nie nadawałeś? Chyba podstawowe wymagania to spełniałeś skoro poszedłeś tam?

Były kandydat
@Hanna

W połowie lipca aplikacja do tej pory brak odpowiedzi więc po co się (usunięte przez administratora)

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Ima Polska?

RWR

Nie ma już firmy IMA Polska.Firma została przejęta i nowa nazwa Imaschelling Polska.

Darek

A wynagrodzenie jest na początku czy na końcu miesiąca ?

Franek

Tak dobrze jest, że przestaliście korzystać z tego wątku? Mam zamiar aplikować dlatego interesuje mnie firma.

zainteresowany

jakie zarobki na start i po okresie próbnym ?

Czarek

Jakiś powód takiej ciszy na forum istnieje? Może ktoś zamieści jakieś informacje?

Czy to prawda że trwa aktualnie rekrutacja na dział elektryczny? Gdzie można znaleźć ogłoszenia?

Alicja

@Majsterek, czy uzyskałaś odpowiedź na swoje pytania? A może zdecydowałeś się nawet spróbować swoich sił do firmy Ima Polska? Jeżeli przeszedłeś rekrutację do firmy, warto podzielić się swoimi doświadczeniami. W swoim komentarzu opisz proszę, jakie wymogi są stawiane przed kandydatami do pracy w Ima Polska. Jestem ciekawa, z ilu etapów składa się proces rekrutacji tam.

Majsterek

Witam Na jakie wynagrodzenie można liczyć jako elektromonter ? 3000zł brutto ?

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Ima Polska o opisanie nowej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

L

Robota lekka, ludzie spoko ale brak inwestycji w pracowników. Prezeska nigdy nie ma, przerzuca robotę tylko na kierasow. Kasa średniacka

on30

Witam. Chciałbym złożyć Cv jako pracownik produkcji, niestety nie mogę wysłać dokumentów na podany adres @ który jest na stronie. Proszę o pomoc. Z góry dziękuje

Alicja

Zainteresowani podjęciem pracy w Ima Polska? Jeżeli tak, to zachęcam do odwiedzenia strony internetowej firmy, zakładki 'Kariera' - http://www.ima-polska.pl/kariera/ima-polska.html

Zostaw merytoryczną opinię o Ima Polska - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w Ima Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Ima Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ima Polska?

Ima Polska